עדכונים מעכבר העיר אונליין >
    ';

פרטי קהילה

ספרים

"לא היו לנו רהיטים ולא וילונות, לא סדינים, לא מגבות ולא כלים. לא היה לנו רדיו והכי גרוע לא היתה לנו ספרייה..." (החיים והספרות - מרסל רייך רניצקי)  

ספרים

חברים בקהילה (6880)

aniat
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    מוטליס
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עו"ד וע...
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שחר_קליין
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    גי'זל28
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    kimchid
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עצבן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    באשי-
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אודטה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

על ספרי שירה

פורום זה מיועד לדיון בנושא ספרי שירה ומשוררים, \r\nאין לפרסם כאן יצירות אישיות.

מדוע מגיבים כל כך מעט בפורום הזה?

7/9/08 01:01
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-09-07 01:01:57
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: צחי כהן 2008-09-07 00:14:44

שבת שלום לכולם,

כשהגעתי לכאן שיערתי כי זה פורום תוסס. חשבתי כי הבאים לפורום אוהבים שירה ומגיבים לה. אחרי שבועיים שאני מפרסם כאן משירתי, אני נוכח לדעת כי ממעטים להגיב. דווקא קוראים הרבה אבל לא מגיבים. לטוב ולרע..

מדוע?

באופן אישי, כשאני קורא שירה איכותית, אני נפעם ונרגש עד כי אינני מסוגל לבטא את עצמי במילים. יש לי הרגשה שאינני היחיד שמגיב כך לשירה ולכן המסקנה הבלתי-נמנעת היא שככל ששיריך מקבלים פחות פידבק, כך הם למעשה יותר איכותיים. 

--
    https://www.facebook.com/tarmilai
    7/9/08 04:08
    3
    דרג את התוכן:
    2008-09-07 09:40:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: צחי כהן 2008-09-07 01:01:57

שבת שלום לכולם,

כשהגעתי לכאן שיערתי כי זה פורום תוסס. חשבתי כי הבאים לפורום אוהבים שירה ומגיבים לה. אחרי שבועיים שאני מפרסם כאן משירתי, אני נוכח לדעת כי ממעטים להגיב. דווקא קוראים הרבה אבל לא מגיבים. לטוב ולרע..

מדוע?

לא קראתי עד כה את שיריך.ונקלעתי לפה במקרה.

אבל שאלתך גרמה לי לרצות להגיב לך. מה גרם לך לחשוב שזה פורום תוסס?

א. אתה אולי לא מודע לכך שהמקום הזה פשוט לא בנוי לביקורת על ספרות.משום שבסופו של דבר הקפה דמרקר היא זירת עסקים באיצטלה של פטפטת על דה והה. אפשר לכל היותר להביע פה ושם איזה הגיג מהיר ועניני.לא דברים הדורשים עומק חשיבתי או ספרות או שירה.זה לא המקום המתאים לכך.

ב.אם אתה באמת רוצה לשמוע ביקורת וללמוד להתפתח .אתה צריך להרשם לפורומי כתיבה.ויש פה כאלה  ברשת.אם תרצה אמליץ עליהם.שם נוהגים לתת ביקורת על היצירה,מנמקים ומפרטים ולא שוללים או משבחים כפי שנוהג קהל שאין לו מושג בעצם מהי שירה .  תיכנס למשל לפורום תיה.שנקרא גם בסימן כתיבה.או לפורום שונרא.ולפורום זמש.או לבמה חדשה.ויש בטח עוד.

תשים לב לביקורות שרצות כאן בדרך כלל.ותשים לב מה אמרו לך פה אנשים ובצדק.

הענין מתחלק או לכאלה שבחוסר סבלנות יאמרו לך מיד את דעתם השלילית והלא אוהבת.וגם אני עשיתי כך פעמים מספר .יש כאן כמה כאלה ששולחים בתפוצה רחבה את יצירותיהם.וחלקם פשוט נודניקים מעצבנים שבין יכולת יצירה ובינם הקשר מיקרי בהחלט.אבל הם אובססיבים להשמיע את יצירותיהם הפטטיות והמביכות.

ואמר נכון מישהו.שאם תקטול אחד כזה ותשמיע לו ישירות את דעתך .הוא מיד יעלב כמובן.

רוב  האנשים פשוט מורחים כמה מילות הוקרה תחת כל דבר שהם מתבקשים לתת עליו ביקורת.אין שום ערך וטעם וריח לרוב הדברים שאנשים אומרים פה.מדובר בנימוס בלבד.

הם יתנו לך כוכב שלא עלה להם פרוטה ויגידו לך שאתה ממש מתוק נחמד מוכשר ויום נפלא ונהדר שיהיה לך  בהמשך.

--
    רב תחומית +חוש הומור .
    7/9/08 16:01
    0
    דרג את התוכן:
    2008-09-07 16:04:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מסכים עם מילים של זהב.

נדמה לי שהיא שרטטה את קובלנתך בפרופורציות הנכונות ובכך חסכה, אני מקווה, עוד פליטת אוויר חם ונשיפות מלאות כוכבים אדומים וירוקים. (האדומים היו לי חידוש מבהיל, אני חושש פן מאן דהוא יתעלל בחשבוני ויביא את יתרת כוכבי,  שכה טרחתי עליה, למשיכת יתר).

על פי התגובות אתה יכול להבין שאוהדי בית"ר הם חיות מחמד מאולפות מול חשיפות הניבים והנשיכות כאן. הבא בחשבון שחלק מהקוראים זקוקים לנתחי בשר ולא לשירה...  

רוץ ובדוק אם שיריך רועננו בביקורים נוספים ואולי תגובות נוספות, אם כזאת יקרה, הרי מצאת לך דרך נאה למשוך תשומת לב.

בהצלחה לך

7/9/08 20:29
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-09-07 20:29:56
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: צחי כהן 2008-09-07 16:04:54

שבת שלום לכולם,

מדוע?

לפעמים, למרות שנהנים מהשירה, אין מספיק מילים להביע... ולפעמים אין כוח... ולפעמים סתם לא יוצא. ולפעמים כן מגיבים. אבל אל תיקח זאת אישית. לי אישית יצא קצת לקרוא מהשירה שלך, ואם איני טועה הגבתי. אבל המשך לכתוב!

.

וחוץ מזה - אני שולחת לך ברכות חמות חיוך

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "מדוע מגיבים כל כך מעט בפורום הזה?"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה