עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  ';

  פרטי קהילה

  מוזיקה קלאסית

    ברוכים הבאים לפורום המוזיקה הקלאסית של "קפה דה-מרקר". הפורום מיועד לאוהבי המוזיקה הקלאסית באשר הם. הפורום מיועד לשמש במה לדיונים, וחילופי דעות וחוויות בכל הקשור למוזיקה קלאסית.   ברכת ברוכים הבאים לכל אוהבי המוזיקה הקלאסית.  

  מוזיקה

  חברים בקהילה (1246)

  שטוטית
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  צבי קירשטיין
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  פיראוס
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ו.ק
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  רז פורטון
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  מכבית- coach...
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  rebosher
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  גדי ברייר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  באבא יאגה
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  Zvi Hartman
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  קונצרטים - ומוזיקאים

  פורום \"לוח-המודעות\" נועד לפרסום קונצרטים מומלצים, הצעות עבודה בתחומי המוזיקה הקלאסית, גיוס אנשים לפרוייקטים שלכם, איתור מוזיקאים להרכבים, וכל מודעה שנראית רלוונטית, למעט מודעות מכירה מכל סוג שהוא.\r\n\r\nעליכם להקפיד על הכללים הבאים-\r\n\r\n1. נא לא להציף את הפורום בפרסומים רבים לאותו מפיק, יש לרכז אותם במקום אחד, הודעות שיחרגו ויציפו את הפורום ימחקו. \r\n \r\n2. נא לא להכניס פרסומים של מפיק אחד - בפוסט של מפיק אחר - אלא בדיון נפרד. \r\n \r\n3. נודה למפרסם שיתן הנחה לחברי הפורום - ויציין זאת בהודעתו, \r\n(זה המעט שנבקש עבור פרסום החינם כאן). \r\n\r\n4. כשאתם מפרסמים קונצרט אנא פרטו לגבי התוכנית, ספרו על היצירות והמבצעים, וציינו מחירי כרטיסים. \r\n\r\n5. את כל הטקסטים בהודעות נא לכתוב בגודל פונט סביר וקריא ( לא גדולים מידי )

  קונצרט גאלה פנחס צוקרמן והאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים

  14/5/19 21:12
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2019-05-14 21:12:33
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  [ קונצרט, צוקרמן, האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלי ]

  ''

  Pinchas Zuckerman by Cheryl Mazak


  הכנר הנודע פנחס צוקרמן ,הצ'לנית אמנדה פורסיית' וזמרת הסופרן אריאנה צוקרמן יהיו הסולנים בקונצרט ייחודי וחד-פעמי של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.
  את שלושת הסולנים תלווה התזמורת הקאמרית של האקדמיה.
  הקונצרט יתקיים ב-27.5 בתיאטרון ירושלים במסגרת המושב השנתי של חבר הנאמנים הבינלאומי של האקדמיה. בקונצרט יבוצעו יצירות מאת המלחינים
   באך, אופנבך, מוצרט וויוואלדי.

  נשיא האקדמיה, פרופ' ינעם ליף: " לקהל הישראלי יש הזדמנות להגיע לקונצרט שהוא אירוע נדיר, בו מופיעים מוסיקאים מהטובים בעולם ביחד עם מוסיקאים בתחילת דרכם, המבצעים על במה אחת יצירות יפהפיות של גדולי המלחינים."

  קונצרט גאלה, אולם הנרי קראון בתיאטרון ירושלים, יום שני 27.5 ב-20:30

  ב-27.5 יתקיים בתיאטרון ירושלים קונצרט גאלה ייחודי וחד-פעמי בהשתתפות הכנר, ויולן והמנצח הנודע פנחס צוקרמן, באירוע של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. צוקרמן ישהה בישראל כאורח האקדמיה לרגל קבלת תואר עמית כבוד מטעמה, בטקס שיתקיים ערב קודם לקונצרט (26.5). ביחד עם צוקרמן ינגנו בקונצרט אשתו, הצ'לנית אמנדה פורסיית' ובתו, זמרת הסופרן אריאנה צוקרמן. את שלושת הסולנים תלווה בהופעתה הראשונה התזמורת הקאמרית של האקדמיה.

  בתוכנית הקונצרט: באך  Laudamus te מתוך המיסה בסי מינור; אופנבך הדמעות של ז'קלין; מוצרט "L'amero saro costante" מתוך Il re pastore; וויוואלדי  קונצ'רטו כפול לכינור ולצ'לו בסי במול מז'ור; מוצרט קונצ'רטו לכינור מס' 5 בלה מז'ור.

  הקונצרט והענקת תואר עמית הכבוד יתקיימו במהלך שלושת ימי המושב השנתי הבינלאומי של חבר הנאמנים של האקדמיה. "נפל בחלקנו הכבוד לארח את פנחס צוקרמן, אחד מגדולי המוסיקאים בעולם כיום", אומר נשיא האקדמיה, פרופ' ינעם ליף, ומוסיף כי: "אנחנו מודים לו, לאמנדה פורסיית' ולאריאנה צוקרמן על ההזדמנות ליצור אירוע מוסיקלי בשיתוף סטודנטים מצטיינים מהאקדמיה. לקהל הישראלי יש הזדמנות להגיע לקונצרט שהוא אירוע נדיר, בו מופיעים מוסיקאים מהטובים בעולם ביחד עם מוסיקאים בתחילת דרכם, המבצעים על במה אחת יצירות יפהפיות של גדולי המלחינים".

   

  פנחס צוקרמן, כינור

  יליד תל אביב שם החל את לימודי הכינור. בהיותו נער נסע לבית הספר הגבוה למוסיקה ג'וליארד בסיוע קרן התרבות אמריקה-ישראל, שם למד עם המורה האגדי לכינור איוון גלמיאן. 
  כבוגר התוכנית YCA, קיבל צוקרמן תואר דוקטור לשם כבוד מאוניברסיטת בראון, אוניברסיטת קווינס בקינגסטון, אונטריו, ומהאוניברסיטה בקלגרי. זוכה המדליה הלאומית לאמנויות אשר הוענקה לו ע"י נשיא ארה"ב, רונלד רייגן. צוקרמן, מורה מסור לתלמידיו, שימש כיו"ר התוכנית ע"ש צוקרמן בבית הספר הגבוה למוסיקה במנהטן במשך 25 שנים. ייסד תוכנית מתקדמת להכשרת מוסיקאים צעירים בעלי כשרון יוצא דופן במרכז הלאומי לאמנות באוטווה.

  אמנדה פורסיית', צ'לו

  ילידת דרום אפריקה, עברה עם משפחתה לקנדה בגיל צעיר שם החלה את לימודי הצ'לו.
  בת חסותו של הצ'לן ויליאם פלית' בלונדון, ומאוחר יותר למדה בכיתתו של הצ'לן האמריקאי הארווי שפירו בבית הספר הגבוה למוסיקה ג'וליארד. פורסיית', זוכת פרס ג'ונו, נחשבת כיום לאחת הצ'לניות הדינמיות ביותר בצפון אמריקה. פורסיית' התפרסמה כסולנית, נגנית מוסיקה קאמרית ושימשה כצ'לו ראשון בתזמורת NACO בין השנים 1999-2015. פורסיית' מנגנת על צ'לו איטלקי נדיר משנת 1699 שבנה קרלו ג'וזפה טסטורה.

  אריאנה צוקרמן, סופרן

  ''

  נולדה בניו יורק. צוקרמן, זוכת פרס קרן סאליבן, הייתה חברה באנסמבל הצעיר של בית האופרה הממלכתית של בוואריה. למדה תיאטרון ומוסיקה באוניברסיטת בראון ובבית הספר הגבוה למוסיקה ג'וליארד. בנוסף להיותה מוסיקאית פעילה, צוקרמן משמשת כיו"ר המחלקה ללימודים ווקאליים בפסטיבל ווינטרגרין המתקיים בכל שנה בווירג'יניה. צוקרמן משמשת כמנהלת הבכירה של המכון הווקאלי בוושינגטון די.סי.

  התזמורת הקאמרית של האקדמיה
  נגני התזמורת הקאמרית של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים הם סטודנטים מצטיינים בפקולטה לאמנויות הביצוע באקדמיה, הנמנים על תוכנית המצוינות במוסיקה קאמרית ע"ש יונאס וסוריה נזריאן. זוהי הופעתה הראשונה של התזמורת עם הכנר, הויולן, והמנצח פנחס צוקרמן. 
  העשייה הקאמרית מאפשרת לתלמידים התמודדות עם יצירות פאר מהקאנון הקאמרי הענק. העבודה המשותפת לקראת ביצוע טומנת בחובה אתגרים מוסיקאליים וחינוכיים מעולים ומהווה כר פורה לדיאלוג מעמיק המעשיר את ידיעותיהם של התלמידים תוך שיפור יכולותיהם הטכניות והכליות.

   

  קונצרט גאלה – פנחס צוקרמן עם האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
  יום שני 27.5 בשעה 20:30
  אולם הנרי קראון, תיאטרון ירושלים
  כרטיסים לרכישה בתיאטרון ירושלים boxoffice01@jer-theatre.co.il 02-5605757
  מאסטרו פנחס צוקרמן, כינור
  אמנדה פורסיית', צ'לו
  אריאנה צוקרמן, סופרן
  התזמורת הקאמרית של האקדמיה
  בתוכנית:

  באך
  Laudamus te מתוך המיסה בסי מינור
  אופנבך
  הדמעות של ז'קלין
  מוצרט
  "L'amero saro costante מתוך Il re pastore, ק.208
  וויוואלדי
  קונצ'רטו כפול לכינור ולצ'לו בסי במול מז'ור, RV.547
  מוצרט
  קונצ'רטו לכינור מס' 5 בלה מז'ור, ק.219

   


  Gala Concert – Pinchas Zukerman with the Jerusalem Academy of Music and Dance
  Monday, May 27 at 8:30 pm
  Henry Crown Concert Hall, Jerusalem Theatre
  Tickets at Jerusalem Theatre: boxoffice01@jer-theatre.co.il, 02-5605757
  Maestro Pinchas Zukerman, Violin
  Amanda Forsyth, Cello
  Arianna Zukerman, Soprano
  With the JAMD Chamber Orchestra
  Program
  Bach B Minor Mass Laudamus te
  Offenbach Jacqeline's Tears
  Mozart "L'amereo saro costante" from Il re pastore, KV.208
  Vivaldi Double Concerto for Violin and Cello in B-flat Major, RV.547
  Mozart Violin Concerto No.5 in A Major KV.219

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "קונצרט גאלה פנחס צוקרמן והאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה     ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "קונצרט גאלה פנחס צוקרמן והאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה