עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  ';

  פרטי קהילה

  מוזיקה קלאסית

    ברוכים הבאים לפורום המוזיקה הקלאסית של "קפה דה-מרקר". הפורום מיועד לאוהבי המוזיקה הקלאסית באשר הם. הפורום מיועד לשמש במה לדיונים, וחילופי דעות וחוויות בכל הקשור למוזיקה קלאסית.   ברכת ברוכים הבאים לכל אוהבי המוזיקה הקלאסית.  

  מוזיקה

  חברים בקהילה (1246)

  היא ולא אחרת
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  באבא יאגה
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  צפל
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  חנה אקרמן-חן...
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  צבי קירשטיין
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  יעל 109
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  עו"ד וע...
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  דניאלטל0
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  forte nina
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שטוטית
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  רז פורטון
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  קונצרטים - ומוזיקאים

  פורום \"לוח-המודעות\" נועד לפרסום קונצרטים מומלצים, הצעות עבודה בתחומי המוזיקה הקלאסית, גיוס אנשים לפרוייקטים שלכם, איתור מוזיקאים להרכבים, וכל מודעה שנראית רלוונטית, למעט מודעות מכירה מכל סוג שהוא.\r\n\r\nעליכם להקפיד על הכללים הבאים-\r\n\r\n1. נא לא להציף את הפורום בפרסומים רבים לאותו מפיק, יש לרכז אותם במקום אחד, הודעות שיחרגו ויציפו את הפורום ימחקו. \r\n \r\n2. נא לא להכניס פרסומים של מפיק אחד - בפוסט של מפיק אחר - אלא בדיון נפרד. \r\n \r\n3. נודה למפרסם שיתן הנחה לחברי הפורום - ויציין זאת בהודעתו, \r\n(זה המעט שנבקש עבור פרסום החינם כאן). \r\n\r\n4. כשאתם מפרסמים קונצרט אנא פרטו לגבי התוכנית, ספרו על היצירות והמבצעים, וציינו מחירי כרטיסים. \r\n\r\n5. את כל הטקסטים בהודעות נא לכתוב בגודל פונט סביר וקריא ( לא גדולים מידי )

  קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ

  23/3/19 19:20
  0
  דרג את התוכן:
  2019-03-31 23:04:03
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  [ התזמורת הסימפונית של האקדמיה ל ]

  התזמורת הסימפונית של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ע"ש מנדי רודן, תקיים ב-2.4 את קונצרט הזוכים השנתי, בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת, ע"ש שרון תבור-פינץ. הקונצרט יתקיים באולם ימק"א בירושלים. על הקונצרט תנצח ג'יזל בן-דור. כמיטב המסורת יוקדש הקונצרט להשמעת יצירות עם סולנים שזכו בפרסים הראשונים בתחרות. הסולניות בקונצרט יהיו זמרת המצו-סופרן נועה הופ והצ'לנית טליה ארדל.

  התחרות ע"ש שרון תבור-פינץ ז"ל מתקיימת מדי שנה בפקולטה לאמנויות הביצוע.
  שרון תבור פינץ היתה עובדת של האקדמיה והוריה הם תורמי הפרסים.

  קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ
  התזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
   

  יום שלישי 2.4 בשעה 20:00 באולם ימק"א, ירושלים
  מחיר כרטיס : 70 ₪. גימלאים: 40 ₪. סטודנטים: 20 ₪.

  להזמנה: באתר האקדמיה או במייל jcmd@jamd.ac.il
  מנהל מוסיקלי: איתן גלוברזון.

  מנצחת: ג'יזל בן-דור
  סולניות
  נועה הופ
    מצו סופרן
  טליה ארדל  צ'לו
  בתוכנית:
  אריות למצו-סופרן ולתזמורת (
  סולנית: נועה הופ) מתוך:
  כרמן מאת ביזה
   La Favorita מאת דוניצטי
   La Clemenza di Tito מאת מוצרט
   שמשון ודלילה מאת סן-סנס
  סן סנס קונצ'רטו לצלו מס' 1 בלה מינור אופ. 33 (סולנית: טליה ארדל).
  צ'ייקובסקי
  סימפוניה מס 2 בדו מינור אופ' 17.

   

  ''

  התזמורת הסימפונית עש מנדי רודן. צלם יונתן דרור


  Sharon Tabor Pintz Memorial - The Mendi Rodan Symphony Orchestra

  The Jerusalem Academy of Music and Dance

  Tuesday April 2nd  at 20:00, YMCA Auditorium, Jerusalem

  Tickets: 70 NIS. Senior citizens: 40 NIS. Students: 20 NIS.

  Reservations: www.jamd.ac.il and at jcmd@jamd.ac.il

  Musical Director: Eitan Globerson
  Conductor: Gisele Ben-Dor
  Soloists
  Noa Hope
  Mezzo Soprano
  Talia Erdal Cello

  Program:
  Arias for Mezzo Soprano and Orchestra (Soloist: Noa Hope)
  Chanson bohème – from 'Carmen' – Bizet
  Fia dunque vero - O mio fernando – from "La Favorita" – Donizetti
  Parto parto ma tu ben mio – from "La Clemenza di Tito" - Mozartd.
  Mon coeur s'ouvre a ta voix- from "Samson and Delilah" - Saint- Saëns

  Saint- Saëns   Cello Concerto No.1 in A minor, op.33 (soloist: Talia Erdal)
  Tchaikovsky
  Symphony No. 2 in C minor op. 17.

   

   

   

   

  ג'יזל בן דור, מנצחת

  ג'יזל בן דור מנצחת בעלת שם עולמי. נולדה באורוגואי, עלתה לישראל כנערה ולמדה באקדמיה למוסיקה בת"א וגם בירושלים עם מנדי רודן. כמו כן למדה בבית הספר הגבוה למוסיקה ייל בארה"ב. כשרונה הוכר בשלב מוקדם על ידי לאונרד ברנשטיין, איתו חלקה את בימת הקונצרטים בפסטיבל טנגלווד. היא קיבלה את פרס "אחוות לאונרד ברנשטיין" והוזמנה על ידי ברנשטיין לנצח על תזמורת הרדיו הבווארית עם הקמתו של פסטיבל שלזוויג -הולשטיין.  

  היא הובילה תזמורות חשובות ברחבי העולם, בהן הפילהרמונית של ניו יורק, התזמורת הסימפונית והפילהרמונית של לונדון, התזמורת הקאמרית האנגלית, הבי.בי.סי, הפילהרמונית של לוס אנג'לס, ורבות אחרות. בישראל הובילה את ההרכבים והתזמורות החשובות. 

  ג'יזל בן דור היא  מנצחת של כבוד של התזמורת הסימפונית סנטה ברברה, שם כיהנה כמנהלת מוסיקלית ומנצחת מאז 1994. כמו כן היא מנצחת של כבוד של התזמורת הקאמרית של בוסטון "פרו-ארטה" שם כיהנה כמנהלת מוסיקלית מאז1991. באותה העת היתה גם המנהלת המוסיקלית של תזמורת אנאפוליס ומנצחת הבית של התזמורת הסימפונית של יוסטון, עליה ניצחה בין השאר במרכז קנדי בוושינגטון די .סי בטקס כניסתו לתפקיד של הנשיא בוש. 

  כמנצחת אורחת שמרבה להופיע ברחבי העולם, יש לה תפקיד משמעותי בקידום מוסיקה מאת מלחינים דרום אמריקאים, בקונצרטים, בפסטיבלים בינלאומיים, ובביצוע יצירות מוזמנות והקלטות בכורה עם תזמורות רבות. התקליטורים שלה זכו לביקורות נלהבות ברחבי העולם, כולל התקליטור החדש עם פלסידו דומינגו שיצא לאור באפריל 2016, בתחילת חגיגות יום הולדת ה100 של המלחין הארגנטינאי הגדול, אלברטו חינסטרה,וזכה לביקורות בן לאומיות מרהיבות.   

   

   

  נועה הופ, מצו סופרן
  סיימה תואר ראשון ושני במחלקה לשירה קלאסית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, בהנחייתם של מרינה לויט ודויד זבה, לאחר קבלת מלגת הצטיינות של האקדמיה, המשלבת שיתוף פעולה עם מיתר אופרה סטודיו של האופרה הישראלית. במהלך לימודיה זכתה במספר תחרויות ופרסים כגון תחרות השיר האומנותי על שם  'עדה ברודסקי', תחרות שירה עם תזמורת ועוד. נועה הופיעה ומופיעה כסולנית בקונצרטים רבים ברחבי הארץ ובחו"ל. הרפרטואר האופראי שלה כולל את ריטה באופרה ריטה מאת דוניצטי, גבירה שניה באופרה חליל הקסם מאת מוצרט, אניו באופרה חסדו של טיטוס מאת מוצרט, רוזינה באופרה הספר מסביליה מאת רוסיני, כרובינו באופרה נישואי פיגרו מאת מוצרט, סוזוקי באופרה מאדאם בטרפליי מאת פוצ'יני, אחות מנזר ואם מנזר באופרה הנזירה אנג'ליקה מאת פוצ'יני, במסגרת פסטיבל האופרה:  'opera exam festival'  באקדמיה על שם ליסט בבודפשט, שרה את תפקיד באבא באופרה המדיום מאת מנוטי, במסגרת פסטיבל פיקולו באיטליה שרה את התפקיד של טיסבה באופרה לה צ'נרנטולה מאת רוסיני, במסגרת מיתר אופרה סטודיו של האופרה הישראלית מופיעה באופן קבוע בתפקיד הראשי סינדרלה מאת רוסיני במסגרת מופעי שעות אופרה לילדים.

   

  טליה ארדל, צ'לו

  הצ'לנית הירושלמית טליה ארדל מכהנת כמשנה לנגן ראשי בתזמורת הסימפונית ירושלים משנת 2017, לאחר שהייתה צ'לנית מובילה באנסמבל סולני תל-אביב בעונת הקונצרטים 2016-2017. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים והקונסרבטוריום של אמסטרדם, שם התמחתה בנגינת צ'לו מודרני וצ'לו בארוק. טליה הופיעה כסולנית עם התזמורת הסימפונית ירושלים, סינפונייטה באר-שבע, אנסמבל סולני תל-אביב, אנסמבל מיתרי ירושלים ותזמורת הרחוב הירושלמית. זכתה בפרסים על ביצועיה כסולנית ונגנית קאמרית וכמו כן על ביצועיה ליצירות חדשות שהוקדשו לה ועל כתיבתה לתיאטרון. טליה מרבה לשלב בהופעותיה יצירות מקוריות, ועובדת באופן קבוע בשיתוף עם הרכבי ג'אז ומוסיקה עממית כצ'לנית, זמרת, כותבת ומאלתרת.

   

   

   

  התזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן
  התזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן כוללת את כל הסטודנטים לכלי תזמורת באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, ומבצעת את הרפרטואר המרכזי בספרות המוסיקה הסימפונית.

  התזמורת הוקמה בשנת 2010 על ידי המנצח והפסנתרן איתן גלוברזון, המשמש כמנהלה המוסיקלי מיום הקמתה.

  אופן עבודת התזמורת דומה לעבודת גופים מוסיקליים דומים במוסדות חשובים אחרים בעולם.

  העבודה לקראת הקונצרטים מתחילה בתקופת חזרות אינטנסיבית עם מדריכי סקציות מהתזמורות המובילות בארץ. בהמשך מתנהלות חזרות נפרדות לכל כלי המיתר ולכלי הנשיפה, ורק לאחר מכן, מתכנסת כל התזמורת לחזרות מלאות. התזמורת מקיימת 3 פרויקטים סימפוניים בשנה.

  מאז הקמתה ניגנה התזמורת בקונצרטים רבים, בין השאר בפסטיבל ישראל, בפסטיבל "צלילים במדבר" בפסטיבל "נושפים" בכפר-סבא, ובקונצרטים נוספים רבים, ביניהם כמה קונצרטים שהועברו בשידור חי ב"קול המוסיקה".

  התזמורת משתפת פעולה באופן הדוק עם התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור ומנהלה המוסיקלי, מאסטרו פרדריק שזלן. שיתוף הפעולה בין שתי התזמורות כולל קונצרטים משותפים כמו גם מפעל מלגות המאפשר לנגנים מצטיינים מהתזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן להשתלם בנגינה בתזמורת סימפונית ירושלים. כמו כן, משתתפים סטודנטים רבים מהתזמורת בפרויקטים של התזמורת הסימפונית ירושלים, ורוכשים ניסיון חשוב בנגינה בתזמורת מקצועית מהמובילות בישראל.

  חלק חשוב מפעילות התזמורת הוא ביצוע של יצירות מאת מלחינים ישראלים, ובהם גם ביצועי בכורה.

  התזמורת נושאת את שמו של המנצח פרופ' מנדי רודן. פרופ' רודן, חתן פרס ישראל במוסיקה, כיהן משנת 1962 כפרופסור לניצוח באקדמיה ובין השנים 1994-1985 כראש האקדמיה. הוא ניצח על תזמורות חשובות בארץ ובעולם, ייצג את ישראל ונחשב לאחד מחלוצי ההוראה האקדמית של מוסיקה בארץ.

   

   

   

   

     מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ "

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה     ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ "

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה