עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  ';

  פרטי קהילה

  מוזיקה

  קהילת המוסיקה המתחדשת של הקפה.   כל תוכן פרסומי נא להעלות ללוח המודעות בלבד, והוא יימחק מכל פורום אחר ללא הודעה מוקדמת.

  מוזיקה

  חברים בקהילה (5713)

  כפיר דן-ארי
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ד. צמרת
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  debie30
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  rayshc
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ashorer
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  טובסדר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  lastdor
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  חלי בארץ הפל...
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ששת שצ
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  לירן ז
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  גי'זל28
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  לוח מודעות ופרסום הופעות ואירועים

  כאן המקום לפרסם הופעות וערבי השקה. לחפש או להציע דיסקים וכלי נגינה, להפגיש בין נגנים להרכבים ועוד.

  אודיואקטיב - יום סאונד במדרשה לאמנות - יום רביעי, 17.5.17 החל מהשעה 10:00, קמפוס המדרשה - ניהול אמנותי: אהד פישוף

  8/5/17 14:17
  0
  דרג את התוכן:
  2017-05-08 14:44:34
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  [ אודיואקטיב, יום סאונד במדרשה לאמנות, קמפוס המדרשה, אהד פישוף ]

  ''


  אודיואקטיב

  יום סאונד במדרשה לאמנות

   

  יום רביעי, 17.5.2017 ,החל מהשעה 10:00, קמפוס המדרשה  

  ניהול אמנותי: אהד פישוף 

   

  אירוע אודיו אקטיב יתקיים זו השנה השניה ביוזמת המדרשה לאמנות , בניהולו האמנותי של ראש לימודי אמנות בינתחומית, האמן והמוזיקאי אוהד פישוף. במהלך היום יערכו מופעים, מפגשי אמן וסדנאות .

   

  במסגרת האירוע יתקיימו סדנאות של אמנית הקול והפרפורמרית מיכל אופנהיים ושל האמנית והמוסיקאית מאירה אשר; מופע-הרצאה של גוני ריסקין על תופעת היוטיוב המשונה ASMR - מעין שילוב של היפנוזה תוצרת בית, אירוטיקה מרומזת וסאונד-ארט; מפגש אמן עם דניאל מאיר, מעצב הפסקול שאחראי לחלק נכבד מפסקולי עבודות הווידאו והמיצב באמנות הישראלית והקרנה של מבחר מעבודותיו. היום ייחתם בשני שיתופי פעולה מוסיקליים מיוחדים: דואט של אהד פישוף והמנצח והמוסיקאי אילן וולקוב; ומפגש בכורה מוסיקלי בהזמנת אודיואקטיב בין דניאל מאיר והמסך הלבן, להקת האינדי הישראלית הבולטת של התקופה.

   

  כל האירועים מלבד הסדנאות פתוחים לקהל ואינן מצריכות ניסיון קודם או ידע קודם המוזיקה או בסאונד

   

  10:00 קול וחלל / מיכל אופנהיים – סדנה

   

  סדנה המתמקדת בקשר של הקול האנושי למרחבים ולקטבים של הגוף, כיסוד מהותי ומכונן משמעות בשירה. מיכל אופנהיים מלמדת כלי בסיס לשירה ועבודה קולית - כלים המאפשרים חקירה פנימית חוזרת של חללי התהודה של הגוף ויחסי הקול והמרחב. מיכל אופנהיים מוכרת ככותבת ומבצעת של יצירות מוסיקליות פרפורמטיביות, מלחינה למחול ותיאטרון ויוצרת מיצבי סאונד. היא היתה ממקימות ההרכב הקולי הנסיוני מקהלת גבעול ושיתפה פעולה עם יונתן לוי ונועם ענבר וכן עם הכוריאוגרפית מאי זרחי. אלבומה הראשון ראה אור ב-2014 .בימים אלו היא עובדת על אלבום חדש המבוסס על "ערש", מופע שירי ערש למבוגרים שהוצג עד כה בפסטיבל טקטוניקס ובמרכז לאמנות עכשווית. מלמדת באוניברסיטת תל-אביב ובאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. משך הסדנה: כשעה וחצי הרשמה מראש 
  נסיון מוקדם לא הכרחית. (חדר מדיה)

   

  12:00  פוליריתמיקה / מאירה אשר סדנה
   

   

  ''


  סדנת היכרות עם המאפיין הייחודי, המסתורי והמופלא ביותר של מוסיקת היבשת האפריקאית - הפוליריתמיקה. פוליריתמיקה - רב-קצביות - היא העקרון המוסיקלי המארגן המבוסס על מקצבים שונים, מקבילים ומשלימים, הנעים זה לצד זה, בסחרור דינמי של קונפליקט ואיחוי. זוהי אסתטיקה בעלת משמעויות סמליות עמוקות ויופי ומורכבות מפעימים. מאירה אשר היא אמנית ומוסיקאית. בנעורתה למדה צילום ובהמשך התמחתה בכלי הקשה, קול וסונולוגיה. יוצרת פרוייקטים מורכבים העוסקים בתיעוד חברתי. מרצה על קצב, סאונד, מוסיקה אפריקאית ואמנות רדיו בפקולטה למוסיקה באוניברסיטת חיפה ובאוניברסיטת בן גוריון. עורכת התכנית "אמנות רדיו" בקול הקמפוס. זוכת פרס אמנות הרדיו בפסטיבל הבינלאומי לאמנויות האודיו של הירסיי, אירלנד, 2015 משך הסדנה: כשעה וחצי הרשמה מראש 

  נסיון מוקדם לא הכרחי (חדר מדיה)

   

  14:30 מר פסקול / דניאל מאיר מפגש אמן; אולם הרצאות
   

  ''


  דניאל מאיר אחראי לחלק נכבד מפסקולי עבודות הוידאו והמיצב בעולם האמנות בישראל. הוא מעצב הפסקול הקבוע של אמנים דוגמת גלעד רטמן, יעל ברטנא וגיא בן נר ושיתף פעולה עם רבים אחרים, בינהם יוחאי אברהמי, רלי אזולאי, דור גז, רונה יפמן, מיכל היימן, ליאור שביל ועוד. בנוסף הוא כותב מוסיקה ומעצב פסקולים לקולנוע, יוצר מייצגי ומייצבי סאונד משל עצמו, מלמד עיצוב סאונד בבצלאל ובמכון הטכנולוגי בחולון ומפעיל את רדיו חאלס, תחנת רדיו אינטרנטית ניסיונית המשדרת מהמרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית בחולון. מנחה: אהד פישוף אורך המפגש: שעה וחצי


  16:30 מה זה ASMR / ?גוני ריסקין הרצאה הדגמתית; אולם ההרצאות 

  לפני קצת פחות מעשור, החלו להופיע ביוטיוב סרטונים משונים בהם נראו אנשים לוחשים בקולות רכים ואיטיים, תוך הפקת צלילים חרישיים באמצעות שפשוף, ליטוף, הקשה או ניעור עדין של מברשות, פיסות נייר, שקיות פלסטיק וכיו״ב. הסרטונים, שהצטיירו כשילוב מוזר וחדש בין פטיש אירוטי ואמנות סאונד, השרו רוגע עמוק על צופים מסוימים ועוררו תמיהה אצל אחרים. גוני ריסקין, משתמשת נלהבת, תנסה להסביר, ברוח הסגנון. גוני ריסקין היא צלמת ואמנית, בוגרת התכנית ללימודי המשך של המדרשה לאמנות. אורך המפגש: כשעה 

  18:00 אילן וולקוב ואהד פישוף הופעה; חדר מדיה
   

  ''


  אילן וולקוב הוא מנצח, מוסיקאי ושליח מצווה של מוסיקה חדשה. הוא מנצח באופן שוטף על אנסמבלים ותזמורות רבות ברחבי העולם וכיהן כמנצח וכמנהל המוסיקלי של תזמורת הבי.בי.סי של סקוטלנד ושל התזמורת הפילהרמונית של איסלנד. הוא המקים והמנהל האמנותי של פסטיבל טקטוניקס, פלטפורמה בעלת שם עולמי למוסיקה חדשה ונסיונית, המתקיים מידי שנה בגלזגו, תל אביב, רקייויק, ניו יורק ומלבורן. אהד פישוף פועל כאמן בשדות הסאונד, המחול, הפרפורמנס והאמנות החזותית. הוא החל את דרכו האמנותית בשנות השמונים בלהקת נושאי המגבעת ובעשרים וחמש השנים שעברו מאז, מפתח בעקביות גוף עבודה ייחודי - רצף קשה להגדרה של אמנות אידאוסינקרטית מבוססת-זמן, הכולל מוסיקה מאולתרת, עבודות מופע תלויות מקום, וידאו ואנימציה, מיצבים, פסקולים ועבודות מחול. מורה לגאגא וראש לימודי האמנות הבינתחומית במדרשה לאמנות. וולקוב ופישוף הופיעו עם דואט המוסיקה המאולתרת שלהם בפעם הראשונה במרץ השנה, בחיפה. זוהי הופעתם המשותפת השניה.

   


  18:00  דאב המסך הלבן / דני מאיר והמסך הלבן הופעה; חדר מדיה
   

  ''


  המסך הלבן הם להקת הרוק הישראלית המדוברת של השנה האחרונה. היא הוקמה בני הדודים גבריאל וגילברט ברויד, שבראו את עצמם דרכה מחדש, כישות גלאם-רוק תיאטרלית, הומו-אירוטית, אחוזת תזזית ולובשת לבן. אודיואקטיב גאה להציג מפגש מוסיקלי מיוחד וראשון בין המסך הלבן לבין דניאל מאיר. במסגרת שיתוף הפעולה יבצעו המסך הלבן גרסאות אקפלה לשירים מאלבום הבכורה שלהם. תפקידי השירה החשופים, העקורים מהקשרם המקורי, ישמשו כחומר הגלם הצלילי ממנו ירקום דני מאיר בזמן אמת גרסאות נויז אנלוגי חדשות, ברוח הפירוק וההרכבה מחדש של הדאב.

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "אודיואקטיב - יום סאונד במדרשה לאמנות - יום רביעי, 17.5.17 החל מהשעה 10:00, קמפוס המדרשה - ניהול אמנותי: אהד פישוף "

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  8/5/17 14:44
  0
  דרג את התוכן:
  2017-05-08 14:45:49
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  --
  מייסד:https://www.facebook.com/Holonwakeup
  חבר במשמר החברתי חולון
  https://www.facebook.com/groups/HamishmarHolon
  עכשיו בקהילת המוזיקה של הקפה
  21.03.2018 FOREST משיקים סינגל חדש בבארבי ת"א
  הגרלת עותקים של דיסק האוסף החדש של דילן טאובר
  ועוד...


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "אודיואקטיב - יום סאונד במדרשה לאמנות - יום רביעי, 17.5.17 החל מהשעה 10:00, קמפוס המדרשה - ניהול אמנותי: אהד פישוף "

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה