עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  ';

  פרטי קהילה

  מוזיקה קלאסית

    ברוכים הבאים לפורום המוזיקה הקלאסית של "קפה דה-מרקר". הפורום מיועד לאוהבי המוזיקה הקלאסית באשר הם. הפורום מיועד לשמש במה לדיונים, וחילופי דעות וחוויות בכל הקשור למוזיקה קלאסית.   ברכת ברוכים הבאים לכל אוהבי המוזיקה הקלאסית.  

  מוזיקה

  חברים בקהילה (1244)

  ששת שצ
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  רז סמפור
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  friend :)
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  Lisi-strata
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שִינשִין
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שולה63
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  צבי קירשטיין
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  rossini
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  rebosher
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  Buna
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שיאצו, דיקור...
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  קונצרטים - ומוזיקאים

  פורום \"לוח-המודעות\" נועד לפרסום קונצרטים מומלצים, הצעות עבודה בתחומי המוזיקה הקלאסית, גיוס אנשים לפרוייקטים שלכם, איתור מוזיקאים להרכבים, וכל מודעה שנראית רלוונטית, למעט מודעות מכירה מכל סוג שהוא.\r\n\r\nעליכם להקפיד על הכללים הבאים-\r\n\r\n1. נא לא להציף את הפורום בפרסומים רבים לאותו מפיק, יש לרכז אותם במקום אחד, הודעות שיחרגו ויציפו את הפורום ימחקו. \r\n \r\n2. נא לא להכניס פרסומים של מפיק אחד - בפוסט של מפיק אחר - אלא בדיון נפרד. \r\n \r\n3. נודה למפרסם שיתן הנחה לחברי הפורום - ויציין זאת בהודעתו, \r\n(זה המעט שנבקש עבור פרסום החינם כאן). \r\n\r\n4. כשאתם מפרסמים קונצרט אנא פרטו לגבי התוכנית, ספרו על היצירות והמבצעים, וציינו מחירי כרטיסים. \r\n\r\n5. את כל הטקסטים בהודעות נא לכתוב בגודל פונט סביר וקריא ( לא גדולים מידי )

  קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ

  20/3/17 13:18
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-03-20 13:18:41
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  [ האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלי ]


  התזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים

   

  ''

  התזמורת הסימפונית עש מנדי רודן. צלם יונתן דרור

   
   

  מנהל מוסיקלי: איתן גלוברזון.

  מנצח: יבגני צירלין.
  סולנים – הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ':
  וויליאם ווייל, צלו
  נעמה שולמן, סופרן.
  בתוכנית:
  וובר
  , הפתיחה לאוברון
  דבוז'ק
  , הקונצ'רטו לצ'לו בסי מינור אופוס 104

  ש. גונו, אריה של ז'ולייט מתוך 'רומיאו וז'ולייט'.
  ורדי, אריה של ג'ילדה מתוך 'ריגולטו'.
  דוניצטי, אריה של נוינה מתוך 'דון פסקואלה'.
  פוצ'יני, אריה של לאורה מתוך 'ג'אני סקיקי'.
  ליסט הפרלודים.

   


  Sharon Tabor Pintz Memorial The Mendi Rodan Symphony Orchestra 

  The Jerusalem Academy of Music and Dance 

  Monday 27/3, YMCA Auditorium at 20:00 

  Tickets: 70 NIS. Senior citizens: 40 NIS. Students: 20 NIS. 054-9293405, www.jamd.ac.il/winners2017
  Conductor: Evegny Tsirlin.  
  Soloists – The Winners of the prize for soloists:
  William Weill, Cello.
  Na'ama Shulman, Sopran.
  Program:
  Weber, Oberon Overture.
  Dvořák, Cello Concerto in B minor, Op. 104.
  Gounod, Aria Je veux vivre from Roméo et Juliette.
  Verdi, Aria Caro nome from Rigoletto.
  Donizetti, Aria quel guardo il cavaliere. so anch'io la virtu magica from Don Pasquale
  Puccini, Aria Oh mio babbino caro from Gianni Schicchi.
  Liszt, Les Preludes.

   

   

  התזמורת הסימפונית של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ע"ש מנדי רודן, תקיים ב 27.3 את קונצרט הזוכים השנתי, בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת, ע"ש שרון תבור-פינץ ז"ל. הקונצרט יתקיים באולם ימק"א בירושלים. על הקונצרט ינצח יבגני צירלין וישתתפו בו הזוכים: ווילליאם ויל בצ'לו והסופרן נעמה שולמן.

  בתוכנית הקונצרט: התחרות ע"ש שרון תבור-פינץ ז"ל מתקיימת מדי שנה בפקולטה לאמנויות הביצוע. שרון תבור פינץ היתה עובדת של האקדמיה והוריה הם תורמי הפרסים.

  יבגני צירלין

  מנצח סימפוני ואופרות, נולד בניז'ני נובגורוד (גורקי) שברוסיה וקיבל את הכשרות המוסיקלית תחילה בכינור (תואר שני) באקדמיית גורקי. לאחר מכן הוא המשיך ללמוד ניצוח באקדמיה בלנינגרד אצל ארויד יאנסונס ובנו, מאריס יאנסונס (כיום – מנהל מוסיקלי של תזמורת סימפונית בפיטסבורג), וקיבל תואר שלישי. הוא זכה בדיפלומה בתחרות כלל הסובייטית הרביעית למנצחים סימפוניים ותיפקד כמנהל מוסיקלי של מספר תזמורות ברוסיה. הוא הופיע כמנצח-אורח עם התזמורת הפילהרמונית של לנינגרד, התזמורת הלאומית של ברית המועצות, התזמורת הסימפונית של מוסקבה, תיאטרון האופרה ע"ש מוסורגסקי בלנינגרד, תזמורת המניץ ותזמורת צביקאו בגרמניה. הוא הופיע עם הרבה סולנים מפורסמים.

  לאחר עלייתו לארץ הוא עבד כמנהל מוסיקלי ומצנח של תזמורת סימפונית "ויצו והופיע כמנצח-אורח עם הקאמרטה הישראלית, תזמורת סימפונית רשות השידור ו-"סימפונט" רעננה. הוא הופיע בבלגיה, בגרמניה, בצ'כיה ובהונגריה.

  וויליאם ויל

   

  ''


  נולד בצרפת ב1992 והחל את לימודי הצ'לו לאחר עלייתו ארצה ב1999.בשנות הלימודים הראשונות שלו זכה וויליאם במלגות מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל בהם זוכה עד היום בהצטיינות.

  מאז וויליאם סייר ברחבי ארה"ב דרום אמריקה, ואירופה בתזמורות והרכבים קאמרים שונים והופיע באולמות יוקרתיים כגון אולם רוייל אלברט בלונדון אולם הקונסרטכבאוו באמסטרדם , הקונסרטהאוס ברלין, מרכז קודאי בהונגריה, באולם הרסיטלים ווייל בניו יורק.

  רבים מהקונצרטים שלו שודרו לרדיו ולטלביזיה.

  כסולן הופיע וויליאם עם תזמורת התיכון שליד באקדמיה בירושלים, תזמורת ביה"ס ע"ש בוכמן-מהטה והתזמורת הפילהרמונית נורדויטשה, רוסטוק .

  וויליאם בעל תואר ראשון מהאקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול בירושלים והינו זוכה בפרס הראשון בתחרות גריטס לכלי קשת של  האקדמיה כמו כן זוכה בפרסים הראשונים הן בתחרות הקונצ'רטו ובתחרות הקאמרית של האקדמיה.

  עם מוריו נמנים הלל צורי, צבי פלסר. וולפגנג עמנואל שמידט איתם למד בבית הספר ע"ש בוכמן-מהטה, א"ת, באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ובאקדמיה על שם פרנץ-ליסט בוואיימר. 

  בנוסף לפעילות המוסיקלית שלו וויליאם הינו מטפל מוסמך בשיטת אילן-לב.

   

  נעמה שולמן – סופרן

  ''

   


  ילידת 1994, ישראל. סיימה בהצטיינות את לימודיה במגמת המוסיקה הקלאסית בביה"ס הארצי לאומנויות ע"ש תלמה ילין בשנה"ל תשע"ב ואף זכתה בפרס בית הספר (2012). שימשה במשך שנתיים סולנית במקהלה בניצוחו של ישי שטקלר, בין היתר בסיור המקהלה לגרמניה ב-2012 בביצוע היצירה גלוריה (ויואלדי).

  שירתה בצה"ל במעמד של מוסיקאי מצטיין, וכעת סטודנטית לתואר השני באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים, תלמידתם של גב' מרינה לויט וד"ר עידו אריאל, בהדרכתם גם עשתה את התואר הראשון.

  ב-2012 הגיעה לשלב הגמר של התחרות ע"ש פאול בן חיים לביצוע מוסיקה ישראלית וזכתה לציון לשבח.

  ביולי 2012 ו-2013 השתתפה בקורס הקיץ לזמרים צעירים של המרכז למוסיקה ירושלים וקרן התרבות אמריקה-ישראל.                                                                                                  באוגוסט 2013 השתתפה בקורס הבינלאומי לזמרים בפלאצו ריצ'י באיטליה ובאוגוסט 2016 השתתפה בקורס הבינלאומי לזמרים בירושלים.

  שרה כסולנית תחת ניצוחו של עומר אריאלי עם "תזמורת חובבי המוסיקה ירושלים" בדצמבר, 2016.

  הרפרטואר האופראי שלה כולל את בלינדה בדידו ואניאס (הנרי פרסל), אפונינה בג'וליו סאבינו (ג'וזפה סארטי), סוזנה בנישואי פיגארו (מוצרט) ובמרץ 2017 תגלם את לטישיה מתוך הגברת הזקנה והגנב (מנוטי).

  זוכת המקום הראשון בתחרות שירה עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ באקדמיה למוסיקה לשנת 2016.

  זוכת מלגת קרן התרבות אמריקה-ישראל בשנות הלימודים 2012-2016, במלגה מקרן אסתר וד"ר אלי (2012) ובמלגה משוויץ ע"ש הרה וריכארד שאל שטיפטונג (2015).

  השתתפה בכיתות אמן אצל גב' אפרת בן נון, גב' שמרית כרמי, גב' רבקה אור, פרופ' ג'נט פבארו- רוייטר (גרמניה), פרופ' קולין הנסן (פינלנד), גב' אנדראה סוארה (צרפת) ופרופ' לורן ריצ'סטון (ארה"ב).

   

   

  התזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן
  התזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן כוללת את כל הסטודנטים לכלי תזמורת באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, ומבצעת את הרפרטואר המרכזי בספרות המוסיקה הסימפונית.

  התזמורת הוקמה בשנת 2010 על ידי המנצח והפסנתרן איתן גלוברזון, המשמש כמנהלה המוסיקלי מיום הקמתה.

  אופן עבודת התזמורת דומה לעבודת גופים מוסיקליים דומים במוסדות חשובים אחרים בעולם.

  העבודה לקראת הקונצרטים מתחילה בתקופת חזרות אינטנסיבית עם מדריכי סקציות מהתזמורות המובילות בארץ. בהמשך מתנהלות חזרות נפרדות לכל כלי המיתר ולכלי הנשיפה, ורק לאחר מכן, מתכנסת כל התזמורת לחזרות מלאות. התזמורת מקיימת 3 פרויקטים סימפוניים בשנה.

  מאז הקמתה ניגנה התזמורת בקונצרטים רבים, בין השאר בפסטיבל ישראל, בפסטיבל "צלילים במדבר" בפסטיבל "נושפים" בכפר-סבא, ובקונצרטים נוספים רבים, ביניהם כמה קונצרטים שהועברו בשידור חי ב"קול המוסיקה".

  התזמורת משתפת פעולה באופן הדוק עם התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור ומנהלה המוסיקלי, מאסטרו פרדריק שזלן. בערב יום העצמאות ה-65 למדינת ישראל ובפסטיבל ישראל, 2014, ניגנו שתי התזמורות קונצרטים משותפים בניצוח מאסטרו שזלן. גם בעונת הקונצרטים הנוכחית ינגנו שתי התזמורות בקונצרט משותף במסגרת פסטיבל ישראל. שיתוף הפעולה בין שתי התזמורות כולל גם מפעל מלגות המאפשר לנגנים מצטיינים מהתזמורת הסימפונית ע"ש מנדי רודן להשתלם בנגינה בתזמורת סימפונית ירושלים, תמורת מלגת לימודים. כמו כן, משתתפים סטודנטים רבים מהתזמורת בפרויקטים של התזמורת הסימפונית ירושלים, ורוכשים ניסיון חשוב בנגינה בתזמורת מקצועית מהמובילות בישראל.

  חלק חשוב מפעילות התזמורת הוא ביצוע של יצירות מאת מלחינים ישראלים, ובהם גם ביצועי בכורה.

  התזמורת נושאת את שמו של המנצח פרופ' מנדי רודן. פרופ' רודן, חתן פרס ישראל במוסיקה, כיהן משנת 1962 כפרופסור לניצוח באקדמיה ובין השנים 1994-1985 כראש האקדמיה. הוא ניצח על תזמורות חשובות בארץ ובעולם, ייצג את ישראל ונחשב לאחד מחלוצי ההוראה האקדמית של מוסיקה בארץ.

   

  יום ב 27.3 בשעה 20:00 באולם ימק"א, רח' דוד המלך 26, ירושלים.
  מחיר כרטיס : 70 ₪. גימלאים: 40 ₪. סטודנטים: 20 ₪.

  להזמנה: 054-9293405 או באתר האקדמיה www.jamd.ac.il/winners2017

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ "

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה     ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "קונצרט הזוכים בתחרות לנגינת סולו עם תזמורת ע"ש שרון תבור-פינץ "

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה