הווארד גורדון, גידי רף ורן תלם ישתתפו  ביום הפתיחה החגיגי של פסטיבלMIP  המציין את שנתו ה-50 – במסגרת פאנל שיעסוק בסיפור ההצלחה של התכנית

 

הפאנל ייערך ביום שני, ה-8 באפריל על ידי מארגני פסטיבל MIPTV, Reed MIDEM, בשיתוף עם "KESHET INTERNATIONAL"  

 ????????????????????????????????????????????????????????????????????

רן תלם - צילום אלדד רפאליצילום אלדד רפאלי

הווארד גורדון, מפיק ויוצר "Homeland", גידי רף, יוצר ובמאי "חטופים", שותף לכתיבת "Homeland" ומפיק אחראי בסדרה (executive producer) ורן תלם, סמנכ"ל התכניות של קשת ומפיק אחראי ב"Homeland" (לצד רף ומנכ"ל קשת, אבי ניר), יתארחו ביום הפתיחה החגיגי של MIPTV וישתתפו בפאנל מיוחד שיעסוק בהצלחת התכנית. מדובר באחת ההרצאות המרכזיות של יום הפתיחה (הקרוי בשפת הפסטיבל הרצאת ("Keynote".

במסגרת הפאנל, ישוחחו השלושה על התהליך היצירתי מאחורי הפקות הדרמה עטורות השבחים והפרסים "homeland" ו"חטופים" משלב הרעיון ועד לשידורן על גבי המסך. את הפאנל ינחה רן תלם, אשר ליווה את תהליך האדפטציה מיומה הראשון. בדיון יתוארו האלמנטים שהופכים סדרת דרמה למצליחה וכן, השיקולים בהתאמת סיפור ישראלי לטלוויזיה אמריקנית ולהפיכתו לסיפור הצלחה עולמי.

פסטיבל MIPTV החוגג השנה 50 ייערך בין התאריכים 8-11 באפריל ויתקיים כמידי שנה בקאן, צרפת. הפסטיבל נוסד ב-1963 והפך עם השנים לשוק תוכן מרכזי בינלאומי אליו זורמים אנשי מקצוע מתעשיות הטלוויזיה והאינטרנט בעולם. מדובר בשוק מרכזי עבור קנייה ומכירה של תוכן ופיתוח תוכן בשלב מוקדם.