עדכונים מעכבר העיר אונליין >
    ';

פרטי קהילה

שירה וכתיבה יוצרת

קהילת "שירה וכתיבה יוצרת" בניהולם של שלמה אברמוביץ' ושל bfou, מיועדת למי שכותבים שירה, אוהבים לקרוא שירה ולמי שעוסקים בכתיבה יוצרת לסוגיה. הקהילה תעניק במה ליוצרים ותיקים ומנוסים לצד כותבים חדשים ומתנסים. הקהילה תיזום ותעודד דיונים ענייניים על יצירות וניתוחן, תוך שמירה על כבוד היוצרים. מדי פעם נארח כאן משוררים וכותבים בעלי שם, שחיים עדיין בינינו ונציג גם יצירות אלמותוית של יוצרי עבר, שכולנו גדלנו על ברכיהם. הקהילה תחשוף מפעם לפעם יוזמות חדשניות, שעיקרן עידוד הכתיבה והיצירה. בואו נהנה.

אמנות ובמה

חברים בקהילה (2290)

שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    michela29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    * חיוש *
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    simple G
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אמיר ניצן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ארנה א
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    debie30
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רז פורטון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אלי אלון-עית...
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עמנב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    מכבית- coach...
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    Zvi Hartman
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

נא להכיר - במה להכרות עם יוצרים

נא להכיר - במה להצגת חברים חדשים בקהילה ולהכרות עם יוצרים שמחוץ לקהילה. הנהלת הקהילה תשמח לקבל הצעות לשמות של משוררים וכותבים הראויים לבימת הכרות זו. היוצרים יוצגו בתבנית קבועה. העלאת יוצרים בקהילה זו בלבד - על ידי הנהלת הקהילה.

נא להכיר 8 - והפעם, חברנו בקפה, מיכאל רייך

14/9/09 21:42
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-14 21:42:25
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: .רות המואביה 2009-09-14 12:09:02

אני שבוייה בקסמו של מיכאל רייך מאז הכרתיו.

הייתי מוסיפה אותו לרשימת משוררי האומה שיש ללמד בבתי הספר את שיריו יחד עם משוררים כמו ביאליק, טשריחובסקי וכו....

אין כמוהו רבים.

אני לא פוסחת על שיר או סיפור שלו.

הוא בכתיבתו מצליח לרגש ברמות.

ג'ודי יקרה,

תודה מקרב לב על תגובתך החמה והמחמיאה כל כך.

הזכרת אותי בנשימה אחת עם שניים מגדולי המשוררים היהודיים בני זמננו. נו באמת... קטונתי. די לי בכך שאת אוהבת ומעריכה את שירתי. בכנות.

אני מבקש לאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה וחג שמח !

מיכאל

--
    מחברם של שלושה ספרי שירה: "אהבת זקופת קמה" , "בקצה השמש המתהווה" ו- "גבה גלים עד רוגש". וכן ספר הפרוזה "כל הנחלים הולכים אל הלב".
    14/9/09 22:13
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-14 22:13:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ron294 2009-09-14 20:56:08

מיכאל רייך בעבורי הוא סמל של יושר וצניעות,  תופעה תמיד צעירה בלי תהליך  בלייה, משורר  היודע לפתוח את נביעות הבריאה ולהותיר את קוראיו נפעמים תמיד. מיכאל רייך הוא אירוס התמיר הניצב מולנו והמספר לנו  איך יוצרים את שיר ערש החיים, אי-אפשר שלא להתפעל כשהוא מושיב את קוראיו מול ים  ובין רקיע ומצביע בגאווה על יפת- השקט של הבריאה ואפילו מול האיום של המוות וההתבלות  הוא נותר עם גרגירי הפחד נסגרים בתוך פיו.

מיכאל הוא סוג המשוררים המהלכים תוך כדי כתיבה, משורר הצועד בפאתי העולם וצופה בנפלאותיו, תמיד מתהלך לאיטו ומראה לנו כי אין אופק כאילו נולד בין גלי הים.

שלושת השירים הנפלאים שנבחרו לדיון עוסקים באותו נושא ,האדם בחיפוש אחרי משמעות האמיתות המעורפלות של הקיום האנושי והמשורר נותר חסר תשובה, ככל שהוא צופה ושואל מתרבות אי- ההבנות ונעדרות התשובות של האל הנסתר המסרב להשיב,אותו אל עיקש וקנאי שאינו צץ לרגע להרגיע את ליבו הנרעד של המשורר, ומיכאל הוא רוברט פרוסט מול יער השלג העצום, בלז פסקל מול אוקיינוס אדירים ומול קני הסוף המתכופפים אך אף פעם נשברים.

מיכאל שב לשאלות הרומנטיקה של שלי ולמרטין שנותרו ללא מענה, ובמקום להתחפר  בעידן השירה המודרנית  היודעת להתנתק מהמטאפיזיקה ולהתכרבל בגוף והאני הגשמי, מיכאל נוגע בשאלות אוניברסליות המסקרנות כל אוהב שירה, שהן  הלידה , החיים והמוות, אותה מחזוריות אין-סופית סיזיפית המטרידה את ההיגיון של המרבה לשאול. בד בבד מיכאל נוגע  בצירי הלידה של כל בריאה העומדת להחליף בריאה שהתבלתה  וקמלה,עולם של פרידות וסופי פגישות, של ראשית וסיום.

מיכאל פותח לנו את שערי הבריאה ומזמין אותנו לצפות בה, הוא פותח לנו דלתות וחלונות , אפילו דלתות ברזל חלודות המסרבות להיפתח, ואנו לומדים איתו כי עלינו לצעוד ולהתכונן להתבוננות עמוקה אך גם להתכונן להיפרד מכל הנשגב.

מידי פעם מיכאל נוגע  בחולשתו הטמאה של האדם הנרקיסיסטי ואף מוקיע אותה, אותו אדם  הנהנה לשחק  ולהתעקש  למצוא חן בעיני האחרים כשברשות המתחזה  אוצרות חיוורים ואפלים גם יחד, אולי זה מוטיב ההתחזות עליו מיכאל מדבר בשירו , אותה התחזות תמידית של האדם להפגין כוחות חסרים  ודמיוניים והלומד בסופו של הליך אוטו-דידקטי  ארוך ומר את אפסותו לאחר התרסקותו.

ואני אומר כי רק בעלי האור והכישרון אינם חשים כל צורך להתחזות ולהתאמץ למצוא חן, מיכאל הוא אחד מאלה הנדירים הבוהקים מעצם היותם  והיודעים להפוך כל אופל לאור ותבונה.

אני יכול לשבת ולכתוב על מיכאל אלפי דפים, על משורר עצום שורש המעדיף להיוותר מכונס בקונכייתו וממנה להשמיע  קולות  של מזור ופריחה לכל מאזיניו, כי את מיכאל רייך לא די לקרוא, למכאל ריין חייבים ללמוד להאזין.

רוני , ידיד יקר שלי,

עלי להודות שתגובתך החמה והמושקעת כל כך, שמחה אותי  והביכה אותי בו זמנית... ולא שאני מנסה להצטנע... אתה אוהב ומעריך את יצירותיי, וכאדם שאני מעריך מאד את יכולותיו המגוונות , אני יודע שמילותיך אינן מילים בעלמא. ועובדה זו משמחת אותי...  מאד...      

כמה מילים על יצירותי מנקודת מבט אישית:

אכן אני בחיפוש מתמיד, בשאלות מתמידות, באי שקט מתמיד כאשר אין לי תשובות...

אני מאד מחובר לארץ הזאת, להוויתה העכשוית, כהוויתה ההסטורית. באהבתי אותה, אני רואה גם פגמים המתהוים בה ובחברתה, וזה כואב לי... מאד...

וכאשר כואב לי, אני כותב, או לפחות מנסה לכתוב את אשר עם לבי. ואם אינני נרגע, אני מנסה דרכים אחרות כגון להתחבר לטבע סביבי, למה שעדיין לא נפגם. ושוב מנסה לכתוב...

אחד המגיבים ל "נא להכיר" ציטט אותי ואת מה שאני רואה כתפקידו של שיר.

הציטטה הזאת באה מתוך תגובתי לאחד המשוררים כאן, ובהקשר מסוים. לשירה כמובן יש הרבה מאד תפקידים נוספים. אך לגבי אותו נושא, כתבתי כך (למיטב זכרוני) :

"תפקידו של שיר, אינו להכיל ספירת מלאי או למתוח בקרת. תפקידו, בין השאר הוא

ל פ ק ו ח    ע י נ י י ם . לעורר למחשבה. להעניק לקורא עוז בטרם פורענות". זו דעתי. וכמובן ניתן להרחיב עוד הרבה על תפקידי השירה כמכשיר תרבותי ראשון במעלה, כמכשיר חוויתי, רוחני, מכשיר להנחלת הלשון העברית, ועוד ועוד.

לסיום, הנני מאחל לך ולבני ביתך שנה טובה , יצירתית ומאושרת, וחג שמח !

מיכאל 

--
    מחברם של שלושה ספרי שירה: "אהבת זקופת קמה" , "בקצה השמש המתהווה" ו- "גבה גלים עד רוגש". וכן ספר הפרוזה "כל הנחלים הולכים אל הלב".
    15/9/09 00:07
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-15 00:07:43
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

שלמה היקר

תבורך איש יקר על הפירגון לאנשי הרוח שבינינו.

אכן מיכאל ראוי לכל מחמאותיך.שיריו חודרים למעמקי הלב

ומילותיו מרגשות..

קוראת בשקיקה את הפוסטים

והספר אהבה זוקפת קומה מצוי אצלי על השידה ליד מיטתי

נהנית לקרא בו שוב ושוב.

תודה לך שלמה

ושנה טובה

שרה

15/9/09 07:14
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-15 07:14:19
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שרה58 2009-09-15 00:07:43

שלמה היקר

תבורך איש יקר על הפירגון לאנשי הרוח שבינינו.

אכן מיכאל ראוי לכל מחמאותיך.שיריו חודרים למעמקי הלב

ומילותיו מרגשות..

קוראת בשקיקה את הפוסטים

והספר אהבה זוקפת קומה מצוי אצלי על השידה ליד מיטתי

נהנית לקרא בו שוב ושוב.

תודה לך שלמה

ושנה טובה

שרה

תודה שרה,שנה טובה  וחג שמח !

--
    15/9/09 22:06
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-15 22:06:30
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

שלמה היקר...

בחירתך היתה נכונה ונבונה.

אכן מיכאל רייך הוא מן הבולטים של משוררי הקפה ואוסיף שאני כבר מזמן משוחדת...

כבר זמן מה שאני טוענת שיש ללמד את החומר שלו בבתי ספר ..להכניס אותו לתכנית לימודים יחד עם משורר הדור.

הוא כותב ברגישות מרתקת, מלטפת וסוחפת.

איני מחמיצה שום חומר שלו.

מלבד כתיבתו המעולה ברצוני לציין שהוא התגלה כאיש קסום..לב רגיש וחבר למופת.

אני גאה על החברות שלי עמו.

הוא כותב מהלב ללב האחר. בקלות ניתן להתחבר אליו. אנו, חברי הקפה זכינו באוצר !!!! בנכס !!!.

אני מאחלת לנו שנקרא עוד הרבה מיצירותיו. אמן.

בהזדמנות זו מאחלת לו מכאן שנה טובה ולכל מי שקורא תגובה זו...

ושלמה בודאי גם לך ..וכל הכבוד לך על הפירגון שלך.

רפאלה

--
    היכנסו לאתר הציורים שלי בכתובת: www.rafaela.co.il
    או במסגרת: http://my.misgeret.co.il/rafaela/

כל אחד/ת מוזמנים להצטרף באהבה לקבוצה בפייסבוק
    ולשתף בכל מה שיכול להביא חיוך על השפתיים

http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/RAFAELA4/
    15/9/09 23:27
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-15 23:27:22
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רפאלה 2009-09-15 22:06:30

שלמה היקר...

בחירתך היתה נכונה ונבונה.

אכן מיכאל רייך הוא מן הבולטים של משוררי הקפה ואוסיף שאני כבר מזמן משוחדת...

כבר זמן מה שאני טוענת שיש ללמד את החומר שלו בבתי ספר ..להכניס אותו לתכנית לימודים יחד עם משורר הדור.

הוא כותב ברגישות מרתקת, מלטפת וסוחפת.

איני מחמיצה שום חומר שלו.

מלבד כתיבתו המעולה ברצוני לציין שהוא התגלה כאיש קסום..לב רגיש וחבר למופת.

אני גאה על החברות שלי עמו.

הוא כותב מהלב ללב האחר. בקלות ניתן להתחבר אליו. אנו, חברי הקפה זכינו באוצר !!!! בנכס !!!.

אני מאחלת לנו שנקרא עוד הרבה מיצירותיו. אמן.

בהזדמנות זו מאחלת לו מכאן שנה טובה ולכל מי שקורא תגובה זו...

ושלמה בודאי גם לך ..וכל הכבוד לך על הפירגון שלך.

רפאלה

..............

רפאלה יקרה,

תודה, חברה יקרה שלי, על מילותייך החמות והמחמיאות.

לעיתים המחמאות והמילים החמות שאני זוכה להן כאן, מביכות אותי... ואני שואל מבלי להצטנע: במה זכיתי ? בסך הכל רציתי להביע מעט מהגיגי לבי...

מאד משמחת העובדה ששיריי מדברים אל לב רבים. אנשים רבים מתחברים לשירים הללו, וזו בעצם מטרת השירים והוצאתם מרשות היחיד. אני שמח וגאה, רפאלה שאת חברתי ב"קפה", וכעוסקת בעצמך באמנות, את בודאי יודעת ומרגישה מקרוב כמה חשובים הפידבקים על יצירותיך.

בפרוס השנה החדשה, הנני מאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומאושרת,

שנת בריאות, יצירה והצלחה בכל אשר תפני.

שלך

מכאל

--
    16/9/09 21:09
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-16 21:09:14
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לפני שאתיחס לשיר, אומר שמיכאל נמנה על חברי לרשימה כאן באתר, ואני שמחה על שנבחר. בחירה ראויה.

וכעת השיר. בחרתי בראשון, באופן די אקראי.

ככל שהתקדמתי בקריאתו, כך הלכה וגברה תחושת ההתפעמות.

החיפוש אחר אלוהים - נושא מרתק.

הדרך בה הוא מוצג מיוחדת, נוגעת. 

היא ברבד המידי וגם בזה המטאפורי (בנית ארמונות בחול, חפירה בחול)המבט אל מישהו (כתוב בגוף שלישי) עורר בי אמפטיה כלפי האיש בו מדובר, כי מחפש הוא אך אינו מוצא מה שהמשורר כנראה כן יודע:  "חוֹפֵר חוֹפֵר חוֹפֵן חוֹל בְּכַפּוֹתָיו מֵפִיחַ רוּחַ סֵתֶר מִבֵּין אֶצְבְּעוֹתָיו   וּמְחַפֵּשׂ                       הֲלֹא אֱלוֹהִים נִמְצָא בְּכָל גַּרְגֵּר וְגַרְגֵּר"  

והסוף מכמיר לב – דוקא כשלא חיפש, כן מצא.

--
    תחומי הענין שלי מגוונים. אשמח לקרוא, אולי גם לשוחח, עם אנשים שירתקו, שירגשו, שיאירו את עיני.
    16/9/09 21:29
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-16 21:29:23
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קלועת צמה 2009-09-16 21:09:14

לפני שאתיחס לשיר, אומר שמיכאל נמנה על חברי לרשימה כאן באתר, ואני שמחה על שנבחר. בחירה ראויה.

וכעת השיר. בחרתי בראשון, באופן די אקראי.

ככל שהתקדמתי בקריאתו, כך הלכה וגברה תחושת ההתפעמות.

החיפוש אחר אלוהים - נושא מרתק.

הדרך בה הוא מוצג מיוחדת, נוגעת. 

היא ברבד המידי וגם בזה המטאפורי (בנית ארמונות בחול, חפירה בחול)המבט אל מישהו (כתוב בגוף שלישי) עורר בי אמפטיה כלפי האיש בו מדובר, כי מחפש הוא אך אינו מוצא מה שהמשורר כנראה כן יודע:  "חוֹפֵר חוֹפֵר חוֹפֵן חוֹל בְּכַפּוֹתָיו מֵפִיחַ רוּחַ סֵתֶר מִבֵּין אֶצְבְּעוֹתָיו   וּמְחַפֵּשׂ                       הֲלֹא אֱלוֹהִים נִמְצָא בְּכָל גַּרְגֵּר וְגַרְגֵּר"   והסוף מכמיר לב – דוקא כשלא חיפש, כן מצא.

תודה רבה, מירה על קריאתך ומילותיך החמות.

שימחתיני.

אכן השיר מבטא חיפוש אין סופי . חיפוש שימשך מן הסתם עוד זמן...

שנה טובה !

--
    20/9/09 19:18
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-09-20 19:18:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ברצוני להודות מקרב לב לשלמה על הבמה שנתן לי, ואפשר לי בכך להתוודע לקוראים חדשים וותיקים, ולהם - להתוודע אלי ואל יצירותיי,  ולכלל אוהבי שירה, באשר הם. אודה על האמת, שפע התגובות וטיבן , הפתיעו אותי למדי ושמחוני.

אני כותב שנים רבות. אולי מחמת צניעותי לא העזתי במשך שנים רבות לכנות את מכלול יצירותיי בשם שירה. כל עוד לא התמחיתי ולמדתי די, וקראתי די, וניתחתי די (מי יודע בעצם מה זה "די"), נמנעתי מלפרסם חמרים שלי. משהגיעה העת ו"חמרים " שלי זכו להערכת מומחים בתחום, גמרתי אומר בנפשי לפרוץ קדימה, אבל במלוא צניעות: תוך עבודה קשה, ושמירה על רמת כתיבה ניאותה. לעיתים נדמה לי שאני המבקר הכי מחמיר שלי עצמי...

אני עובד עכשיו קשה על ספרי השני. הוא אינו רחוק מסיומו, וכבר אני חרד כיצד יתקבל, כיצד יגיבו קוראים על חמרים חדשים מתוכו שטרם ראו אור, כיצד יוכן בעבורו העיצוב הגרפי, האם השם שבחרתי בעבורו הולם אותו, וכ' וכ' - חיבוטים בהם נתקל כל אדם המבקש להוציא ספרו לאור. 

אני מבקש להודות לכל האנשים היקרים שהתייחסו ליצירותיי. הן אלה שהועלו במסגרת "נא להכיר", והן אלה שפורסמו בבלוג שלי, ומתפרסמים במסגרת ה"קפה" מעת לעת. לכולם - תודה וברכה.                    שנה טובה ומאושרת, שנת שלום, בריאות ויצירה !

חג שמח וגמר חתימה טובה !

מיכאל

--
    8/10/09 16:24
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-10-08 16:24:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מיכאל 1 2009-09-20 19:18:54

ברצוני להודות מקרב לב לשלמה על הבמה שנתן לי, ואפשר לי בכך להתוודע לקוראים חדשים וותיקים, ולהם - להתוודע אלי ואל יצירותיי,  ולכלל אוהבי שירה, באשר הם. אודה על האמת, שפע התגובות וטיבן , הפתיעו אותי למדי ושמחוני.

אני כותב שנים רבות. אולי מחמת צניעותי לא העזתי במשך שנים רבות לכנות את מכלול יצירותיי בשם שירה. כל עוד לא התמחיתי ולמדתי די, וקראתי די, וניתחתי די (מי יודע בעצם מה זה "די"), נמנעתי מלפרסם חמרים שלי. משהגיעה העת ו"חמרים " שלי זכו להערכת מומחים בתחום, גמרתי אומר בנפשי לפרוץ קדימה, אבל במלוא צניעות: תוך עבודה קשה, ושמירה על רמת כתיבה ניאותה. לעיתים נדמה לי שאני המבקר הכי מחמיר שלי עצמי...

אני עובד עכשיו קשה על ספרי השני. הוא אינו רחוק מסיומו, וכבר אני חרד כיצד יתקבל, כיצד יגיבו קוראים על חמרים חדשים מתוכו שטרם ראו אור, כיצד יוכן בעבורו העיצוב הגרפי, האם השם שבחרתי בעבורו הולם אותו, וכ' וכ' - חיבוטים בהם נתקל כל אדם המבקש להוציא ספרו לאור. 

אני מבקש להודות לכל האנשים היקרים שהתייחסו ליצירותיי. הן אלה שהועלו במסגרת "נא להכיר", והן אלה שפורסמו בבלוג שלי, ומתפרסמים במסגרת ה"קפה" מעת לעת. לכולם - תודה וברכה.                    שנה טובה ומאושרת, שנת שלום, בריאות ויצירה !

חג שמח וגמר חתימה טובה !

מיכאל

הגם שהגעתי באיחור - עדיין מבקשת להגיד עד כמה אני מעריכה את כתיבתך, מיכאל יקר. אוהבת לקרוא את שירך.

יש בהם זרימה נהדרת של עושר לשוני משולב בדמיון ומעוף יצירתי רב. ככל שיכולה, אני מגיעה אל הבלוג שלך קוראת 

ונהנית עונג רב.

בחירה ראויה בהחלט לבמת היוצרים - בהצלחה רבה בהמשך.

רננה 

--
    בְּבִרְכַּת הֶמְשֵׁךְ יְצִירָה פּוֹרִיָּה וּמַפְרָה - renana ron
    11/10/09 11:11
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-10-11 11:11:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מיכאל רייך הוא ידיד ותיק שלי ושל בעלי

יכולת הכתיבה שלו אינה מוטלת בספק

ביטוי רגשות ברמה גבוה ביותר

יחד עם צניעות כאדם בחברה

מאחלת לך מיכאל המשך פורה ביצירה

שלך באהבה רבה עדנוש

--
    כל אדם מענין שיש לו מה לומר בכל נושא אשמח לשוחח איתו.
    11/10/09 21:01
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-10-11 21:01:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: renana ron 2009-10-08 16:24:54

צטט: מיכאל 1 2009-09-20 19:18:54

חג שמח וגמר חתימה טובה !

מיכאל

הגם שהגעתי באיחור - עדיין מבקשת להגיד עד כמה אני מעריכה את כתיבתך, מיכאל יקר. אוהבת לקרוא את שירך.

יש בהם זרימה נהדרת של עושר לשוני משולב בדמיון ומעוף יצירתי רב. ככל שיכולה, אני מגיעה אל הבלוג שלך קוראת 

ונהנית עונג רב.

בחירה ראויה בהחלט לבמת היוצרים - בהצלחה רבה בהמשך.

רננה 

תודה רבה, רננה יקרה על דברייך המלבבים.

שנה טובה !

--

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "נא להכיר 8 - והפעם, חברנו בקפה, מיכאל רייך"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה