עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  Gifted

  הבלוג שלי מתעסק ודן בנושאים שסובבים ומעניינים אותי - אמנות ועיצוב על היבטיהם לחיוב או לשלילה, צרכנות אלטרנטיבית, תרבות, תרבות הרשת, צילום, ידע ומידע, ושאר ירקות....

  מקווה שתהנו - אשמח לשמוע תגובות.
  \"we all have been Gifted - we just need to be this way now!\"

  אם אתם מעוניינים לרכוש חלק מזמני וכישוריי או אולי אחד מצילומי אתם מוזמנים ליצור איתי giftedesign@gmail.com
  או להתקשר לסטודיו בשעות העבודה המקובלות 03-5185125 begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting
  קפה ראשון עליכם (וזמני שלי עלי...).

  פרופיל

  אמן סודי
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  תערוכת יחיד בקליפורניה

  100 תגובות   יום שני, 2/2/09, 00:49

  Secret Artist, No Wind, 2008, digital photography, 40X50 cm 2/7

   

  טוב, כשאני מסתכל שנה וחצי לאחור, מאז הצגתי בפעם הראשונה כאמן "מין השורה" (זה קרה בסיום סדנת האמנים באיטליה בת ארבע החודשים שבסיומה הצגתי את העבודה "התמונה הגדולה")  אני בהחלט יכול לשבת רגע בניחותה על הכסא עם הכוס קפה ולהיות שבע רצון - במה שעשיתי, היכן שהצגתי את עבודותיי, ובדברים שהתרחשו בשנה וחצי הראחרונות (ובמה שמתוכנן גם לעתיד).

   

   

   

   

  תערוכת  היחיד הראשונה שלי תפתח ביום רביעי ה-4.2 בגלריית אייזיק בקליפורניה (קצת אחרי גשר הזהב באיזור שניקרא מרין אם אתם רוצים מיקום קצת יותר ספציפי). אני מניח שרובכם לא תוכלו להגיע לצערי לפתיחה אבל רציתי שגם אתם תוכלו להנות ממנה (וגם קצת לספר לכם על תהליך העבודה עבורה).

  - במקום הזה לשמחתי האינטרנט הוא מדיום נהדר עבור דברים שכאלה.

   Secret Artist, Trying to reach the moon, 2008, digital photography, 40X50 cm 1/7
   

  בקיץ כששהיתי בסן פרנסיסקו במסגרת עבודותי שם ולאחר שאחת ממנהלות המרכז והגלריה - גב' דבורה ניובורן התרשמה לחיוב מעבודותי היא שאלה אותי אם אני אהיה מעוניין לשתף איתם פעולה ולהציג את עבודותיי בתערוכה שהם מעוניינים ליצור לכבוד משחקי המכביה שיערכו בקיץ השנה, רעיון לתערוכה כבר היה להם - "נוער בתנועה" והם חיפשו עבודות אליה. השבתי לה שאשמח לשתף פעולה ושאני צריך לבדוק אילו מעבודתיי מתייחסות לנושא מכיוון שאני כצלם-אמן עובד לרוב בסדרות כשיש לי איזשהו רעיון או נושא שמושך אותי או אני עובד לפיו.

   

  1/7 Secret Artist, Get up, Stand up, 2007, digital photography, 40X50 cm

   

  שלחתי להם את הסידרה "רקדני הנשמה של ת"א" הם מאוד התרשמו לחיוב מהסידרה אבל רצו "סלט" - בני נוער משחקים כדור סל,שייט, כדורגל, שחייה, בייסבול וכ"ו והודיעו שהם מוכנים לשלם עבור עבודתי (כבר טוב - אנשים שמוכנים לשלם עבור עבודתי :). הודעתי להם שזה מקובל אלי (למרות שכאן עוד לא הזדמן לי לעבוד "בהזמנה" - (מלבד כשאני חושב על זה, היה משהו דומה בתערוכה באוניברסיטת וימבלדון לאמנות שהתקיימה השנה שהשתתפתי בה) ושאצא לימי צילומים, בכותרת האי מייל תשובה ששלחתי להם רשמתי באותיות קידוש לבנה - "אין אצלינו בייסבול בישראל !"  - אם סמיילי בסוף כמובן.

   

  1/7 Secret Artist, Ready ?, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  יצאתי למספר ימי צילומים בעיקר באיזור פארק הירקון וחוף הים בת"א. ביום הצילומים הראשון ענף הספורט הראשון שנתקלתי בו היה ... - בייסבול - כה אירוני. קבוצת הילדים והנוער שמתאמנת בת"א - רוב השחקים הוריהם אמריקאים וכך נחשפו למשחק. תוך כדי הצילומים נגשה אלי אחת הנשים שישבו על הספסל וצפו באימון כשהיא תוהה מדוע אני מצלם - (אולי אני איזה פדופיל?!!) עניתי לה שאני מצלם עבור תערוכה בארה"ב והיא מאוד התלהבה

  - "היי, אני רובין, אמא של הילד בחולצה הכחולה ואני משמשת כ"מנג'ר" הקבוצה".

  - "נהדר" - עניתי לה - "הבן שלך אולי יופיע בתערוכה בקליפורניה" (וללבוש חולצה שכתוב אליה "ישראל" לתערוכה על המכבייה שמצולמת בישראל בהחלט עזר לדבר הזה ....)

  - "כבר שכחתי שיש בייסבול בישראל" - אמרתי לה (שכחתי, למרות שלפני 4 שנים עבדתי במכבייה בתור המדריך של קבוצת הנוער הקנדית של בייסבול ובין שלל הנבחרות  - היו שלוש נבחרות בסה"כ - אחת הייתה מישראל...). אז גם הסתבר שאני במקרה גם מכיר את המאמן של הקבוצה שהתאמנה לה בפארק הירקון, גם הוא השתתף במכביה בזמנו ויצא לנו לפגש במסגרת התחרויות....כשחזרתי בסוף יום הצילומים הזה מיד שלחתי אי-מייל לסן פרנסיסקו שכותרות "אוקיי דבורה ניצחת, מסתבר שיש לנו בייסבול בישראל :) בלווית מספר תמונות מאותו היום - ומין הצד השני קיבלתי אי מייל נלהב ביותר בשעה 3 בבוקר (זמננו שלנו).

   

    2/7 Secret Artist, The Right Pitch, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

    1/7  Secret Artist, What a face, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  2/7 Secret Artist, Smooth Rider, 2008, digital photography, 40X50 cm

     

  אחרי הצילומים שם היה מאוד נחמד להמשיך לסקייטפארק ולצלם את הסקייטרים החמודים שתהו אחרי כל תמונה "נו, יש סטייל ?" והיו חייבים שאני אראה להם במצלמה שהיא יצאה כמו שצריך (אחד היתרונות בצילום דיגיטאלי), ובאחד מימי הצילומים היה ממש כיף ללכת לצלם את ביה"ס לגלישה - "Topsea" ולהזכר שכבר מזמן לא הזדמן לי לגלוש ושבאמת כדאי שיגיע כבר החורף ויהיו ממש גלים כדי שאוכל אולי לפתוח את הימים שלי מוקדם בחוף הים ולגלוש קצת....

   

  1/7 Secret Artist, Topsea in Tel Aviv, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  2/7 Secret Artist, Padle !!, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  אחרי מספר ימי צילומים כשהייתי שמח עם כמות חומר הגלם שיש בידי התחלתי בשיתוף עם הגלריה לעשות את תהליך האוצרות - לברור מבין כל מאות הצילומים את אלו שהם מעניינים , מעבירים את רעיון התערוכה, מתחברים אחד עם השני (ואחד ליד השני על הקיר) ומשקפים את עבודתי כיוצר. אחרי שבחרתי 40 צילומים (נתבקשתי לבחור 30 אבל פשוט לא הצלחתי לבחור אילו צילומים הם "לא טובים" ) שלחתי אותה ואת האוצרות הסופית סיימה הגב' דבי טטלי שבחרה את 15 העבודות שיוצגו בתערוכה.

   

  1/7 Secret Artist, Sea scouts, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  כשאני בוחן כיוצר את ההצילומים שיוצגו ובמקביל קורא את הצהרת האמן שלי - מסמך אותו כותב על יוצר בכדי להגדיר עבורו (וגם להסביר לצופים שלעיתים מתעניינים) מה מניע אותו, מה הוא מחפש, מה הוא מעוניין להעביר בעבודתו ובאילו נושאים הוא מתעסק - "האור הוא חברי הטוב, הרגע הוא הדבר אחריו אני מנהל כל העת מרדף אינסופי..." אני מרוצה, אני חושב שהלכתי בנאמנות אחרי הדרך שהטוותי לעצמי. 

   

  1/7 Secret Artist, "Some ups, Some Downs", 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  בזמננו אנו, בעידן בו קל מאוד ליצור דימוי ולעבוד עם הפוטושופ אני משתמש עדיין במצלמה ובפילטרים שלה. אכן, המצלמה היא מצלמה דיגיטאלי אבל העבודות לא עברו כל טיפול ואת האפקטים של הצבע אני משיג ע"י שימוש בפילטרים של המצלמה - "white balance"  (וגם אני חושב שכבר זכרתי את העובדה שאני אוהב לשרוף - גם תמונות ...).

   

  1/7  Secret Artist, He is going to make it , 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  העבודות יוצגו במשך 3 חודשים בגלרית אייזיק (שלשמחתי הרבה היא גלריה ציבורית שאינה לוקחת עמלה עבור מכירת העבודות וכל הרווחים מגיעים לאמן, זאת בניגוד לגלריות מסחריות לאמנות בהן עמלת המחירה היא לרוב 50% ואף יותר - הכל תלוי במיקום הגלריה ושמה) כך כשהעבודות יוצאו למכירה במחיר סביר בהחלט.

   

  fghghgfSecret Artist, Explosive Balance, 2007, digital photography, 40X50 cm 1/7

   

    2/7 Secret Artist, Counrty wins, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

  1/7  Secret Artist, Little surfers soup, 2008, digital photography, 40X50 cm

   

   Secret Artist, I got it, I got it , 2008, digital photography, 40X50 cm 1/7


  אז זהו, אילו הם 15 העבודות שיוצגו בתערוכה היחיד הראשונה שלי - מקווה שנהנתם (למרות שזה לא מסודר יפה על הקירות...), הקטלוג בדרך....

   

  בנוסף אם מישהו/הי מתעניין ברכישת עבודה או את הסידרה הוא/היא יכולה ליצור איתי קשר (או לפנות לגלריה במידה והוא/היא בארה"ב). כל העבודות (פרט לאלו שהודפסו בארה"ב שהודפסות על נייר צילום הם בהדפסת למבדה (הדפסה איכותית מקצועית על נייר שציבעו אינו דוהה במהלך השנים)  - העבודות שנמצאות בגלריה הינם ממוסגרות (אולם מכיוון שהודפסו בארה"ב הן עדיין אינן חתומות) ואילו העבודות בארץ הן אינן ממוסגרות אולם חתומות - יחי ההבדל הקטן (וכן, ניתן לקבל חתימה של "אמן סודי" או של שמי האמיתי ...). 

   

  - יום אחרי הפתיחה בקליפורניה ביום חמישי ה-5.2  יש לי עוד פתיחה - הפעם בברלין של התערוכה הקבוצתית - "אמנות חירום" בגלריית ארט נויילנד שעבודתי נבחרה להציג בה.

   

  הנה ההזמנה 

   


   

   

  אבל זה, זה כבר שייך לפוסט אחר.....


  דרג את התוכן:

   תגובות (100)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     15/2/09 06:09:


   התמונות יפות, ומעלות חיוכים.

   יש בהן תמימות ובגרות יחד,

   ובעיקר מצאתי בהן נחישות ואמונה בהצלחה.

    

   מאחלת לך המשך הצלחה,

   שבוע נפלא.

   טל.

     14/2/09 12:10:

   בהצלחה  בתערוכה !     חיוך


    

     13/2/09 17:25:

   צטט: תחרה לבנה 2009-02-13 00:17:06

   תודה גדולה על השיתוף שלך גם בתמונות

   וגם במחשבות שלך, זה מעורר השראהצוחקומרגש

   המון הצלחה וסיפוק

    בכיף - אני משתדל כיוצר לחלוק את היצירה שלי אם כמה שיותר אנשים וגם לנסות ולהעביר את החוויה והתהליך שלעיתים לדעתי היא אף יותר חשובה מהתוצר הסופי.

    

     13/2/09 00:17:

   תודה גדולה על השיתוף שלך גם בתמונות

   וגם במחשבות שלך, זה מעורר השראהצוחקומרגש

   המון הצלחה וסיפוק

    

     10/2/09 18:52:

   *****
     8/2/09 20:06:

   צטט: ענת י 2009-02-08 18:00:05

   נורא יפה. בהצלחה בתערוכה.

    היי תודה ענת אני שמח שנהנית :)

    

     8/2/09 18:00:
   נורא יפה. בהצלחה בתערוכה.
     8/2/09 09:45:

   צטט: עופר'לה 2009-02-04 11:51:21

   בתור אמנית שהיא גם אוצרת אני רוצה לומר לך שאני ממש שמחה בשבילך על ההזדמנויות שיש לך להציג בתערוכות השונות.  ממש התרגשתי לראות את 2 התמונות שישי לך עם צופי ים ת"א. גדלתי שם וזה חימם לי את הלב שנוף ילדותי יוצג ברחבי אירופה. זה אחלה. כל הכבוד! עופרה

    היי גם אני בוגר שבט צופים - שבט כרמל בחיפה - אז כמו שבנאי שר "היינו ילדים וזה היה מזמן..." (אבל איזה כיף שיש נוסטלגיה :)

    

     8/2/09 09:43:

   צטט: שבוייה באייטיז 2009-02-02 23:59:35

   רעיון יפה: פשוט אך לא בנאלי, חוצמיזה שחלק מהתמונות הרטיטו מיתר עדין ושכוח בנפשי שקשור ב;

   http://www.youtube.com/watch?v=cGMA-bjetrQ

    

   ו;

   http://www.youtube.com/watch?v=mqPkzLyT3d8&hl=iw

    

   אחלה..יפה ושמחתי לראות ותודה!!!

    אכן - DogTown and Z-Boys סרט קלאסי שגם אני ראיתי אותו לפני כמה שנים טובות. מוזר אבל בארץ התרבות הזאת ממש ניסתרת (וגם לא ממש מפותחת משום מה) - רק עכשיו אנחנו מתחילים ומצמצמים מרחק בנושא של גרפיטי למשל - אבל בנושא של סקייט וגלישה ... (טוב, אולי כי אין לנו ממש גלים בארץ)

     8/2/09 09:37:

   צטט: ez-a 2009-02-02 17:22:3
   יופי של תמונות

   בהצלחה !!!

   מעבירה הזמנה לתערוכה שלי -

   פתיחה ביום ה' 5/2 7:30 בבית אריאלה.

   קלוז אפ תל אביבי- סופרים ומשוררים כותבים על תל אביב.

    בכיף - עד מתי התערוכה פתוח ? נראה שיש מלאן תערוכות על ת"א לכבוד 100 שנים לת"א - התערוכת צילום במוזיאון ת"א מומלצת !

    

     8/2/09 09:36:

   צטט: dana zelig 2009-02-02 18:30:21

   איזה יופי, בהצלחה!!

   תשלח לילדים תתמונות, יש שם אחד שתפס גל-מרגש :)

    אני בדרך כלל אוהב לצלם בלי שאנשים ידעוממש למה אני מצלם (אם זה "חשוב" או "לא חשוב") - כי לפעמים כשמושא התמונה יודע שמצלמים אותו, או מצלמים אותו למשהו "חשוב" אז הוא משנה את ההתנהגות הטבעית שלו - ואז בד"כ אני תמיד שמח לשתף את האנשים עם הצילומים. 

    

     8/2/09 09:33:

   צטט: the rowan 2009-02-02 20:22:2
   מקסים מקסים מקסים

   כיתת הגולשים ב topsea חברים של הבן שלי

   חחח עולם קטן ונפלא

   בהצלחה רבה

    - שלחתי להם את הלינק בזמנו לכל יום הצילומים שם כדי שגם הם יוכלו להנות (הילדים החמודים כשיצאו מהמים כמובן שיש שאלו "מה, צילמת אותנו, תראה, תראה !" ואמרתי להם שאני אשלח להם את הלינק...

     8/2/09 09:30:

   צטט: avimedia 2009-02-02 12:53:59

   היום הכול דיגיטאלי גם כשנדמה שזה לא כך (הרומטיקה האנלוגית נפטרה מן העולם).

    

    בהחלט מסכים איתך - למרות שמידי פעם ישנן הבלחות ויציאות שיתגברו בחלוף השנים עם הזמן 

    

     8/2/09 09:29:

   צטט: דיוטימה 2009-02-02 12:44:30

   יופי של צילומים - אתה אמן אמן - אז למה סודי ?

    בקרוב אציג את מניפסט (מינשר) האמן הסודי במיצג בבית האמנים בת"א ודברים קצת יותר יתבהרו, אבל בקצרה - דמות האמן הסודי בין היתר באה לדבר על הנושא של פירסום ומיתוג בתקופה בה אנו חיים, על הנושא של "שם" (וזה מעניין איך זה מטריד/מסקרן אנשים - מה איך הוא לא מפרסם את הש שלו גם כשהוא באמת אמן-אמן וכבר לא ממש "משחק"). 

    

   סוד הוא פיסת אינפורמציה בעלת ערך שאדם אינו חשוף לה (למרות שמי שירצה וישקיע זמן ויחפש יכול למצוא לא מעט אינפורמציה ומידע עלי - אבל מי באמת ישקיע .... בעידן בו סף הריכוז שלנו פוחת ויורד בשל שלל הגירויים וענן המידע שאופף אותנו

    

   אמן סודי נולד כי רצו לחשוף אותו ולפרסם אותו וגם ימות ויעלה עם פירסום זה ....

   אמן סודי הוא מותג אוניברסלי ופרדוקסלי מעניין בדומה לNO LOGO 

    

     8/2/09 09:20:

   צטט: בלוג המרצים 2009-02-02 11:57:05
   הייתי שמח להגיע לתערוכה

   יש לך מקום באוטו?

   הצילומים מצויינים !

   שיהיה המון הצלחות בתערוכות

    בדיוק התפנצ'רו לי האופניים אז ככה שנראה לי שיהיה בעיה להרכיב אתכם :)

    

     8/2/09 09:19:

   צטט: flyart 2009-02-02 10:32:22

   מצויין!

   (המדינה זוכה) (:

    העלה בי כמה הירהורים כשצילמתי את התמונה הזאת - זה היה באולם של מפעל הפיס בת"א - המשפט המלא הוא "אתה זוכה - המדינה זוכה" - ומה אם כל אלו ששנים ממלאים פיס ולא זוכים ? מה בדבר ההערצה והסגידה לאלוהי המזל ? אני עדיין מתחבט בכך. 

    

     8/2/09 09:15:

   צטט: oskar75 2009-02-02 09:39:38

   פשוט פשוט מדהים אין מילים בפי

   כשכתבת (אולי אני איזה פדופיל?!!)

    אז חשבתי לעצמי למה באמת אנשים

   מביאים את עצמם למחשבות כאלו

   אתה אמן גדול , היופי שבך זה שאתה רואה

   נוער וילדים בראייה כה יפה .

   ובגלל זה אני מעריץ אותך כל הכבוד

   ושיהיה לך המון בהצלחה .

   אחזור לככב ובענק

   יניב

    במציאות בה אנו חיים לעיתים אי אפשר כל כך לדעת (גם בחיים באמיתיים וגם בווב) מה האינטרסים לעיתים של אנשים ואז לפעמים אנשים נעשים מאוד חשדניים (לעיתים באופן מופרז...) אני תמיד תומך בגישה של שאלה ותהייה - אם לא נשאל - איך נדע, ולשאול זאת לא בושה.  

     8/2/09 09:11:

   צטט: avimedia 2009-02-02 08:31:23

   רעי ידידי,

   אהבתי את הצילומים (רובם), של ענפי הספורט האיזוטריים בארץ. אחרים נראים כאלה שנעשו ב"הזמנה" לצורך התערוכה, לא בדיוק התחברת למרחב זמן שלהם.

   ענפי הספורט הפופולאריים בארץ כדורגל וכדורסל "דהויים" לטעמי, חסרים את ה"פונקטום"... כנראה שתודעתית המונה שלהם (הקילומטראז' המנטאלי) גדול מדי.

   בכל מקרה בהצלחה רבה בגולה.

   אבי.

    אכן, אתה צודק, כפי שכתבתי התערוכה הייתה "בהזמנה" ויש תמונות שהן קצת פחות "מלהיבות" אבל הן בעלות ערך עבור מזמיני התערוכה... (ולפעמים קצת פחות עבור הצופים פה בארץ). לגבי כדורסל וכדורגל - גם מסכים איתך אני מקסימום רואה משחקים של מכבי ת"א בכדורסל וגם זה לא ממש בעקביות. 

    

     5/2/09 13:16:
   נראה מהמם! המון בהצלחה!
     5/2/09 11:03:

   יא מותק,

   מכיוון שיש לך נטיה לראות דרך המצלמה ולפעמים לפספס את הסביבה הרחבה ( היה לך על זה איזה פוסט למיטב זיכרוני )

   אז הנה "הדס אפ"....

   יש פה לפחות שתי אוצרות- לקשר ברמה המקצועית

   וחשוב יותר ( כי אני פולניה) יש פה שלל נשים נרגשות שחלקן פותחות דלת. ולא כדי שתצלם אותן..

   אז שלח את החיוך שלך דרך הדלת הזו ולא רק בשביל עבודה

   נשיקות.

     5/2/09 08:03:

   יופי של צילומים. מבינה למה אמרת שהאור הוא חברך

   ואתה רודף אחרי הרגע...

   ממש הצלחת במשימה שהעמדת לעצמך.

   אני אהבתי, מקווה שגם הצופים בתערוכה יאהבו.

   שוב איחולי הצלחה והנאה מהארוע.

   אילנה

     4/2/09 23:56:
   היי תודה לכל המגיבים ועל שלל הזרים והפרחים ! אעמיק ואחפור יום יום יומיים כי יש פה שאלה או שתיים שאשמח לענות אליהן. (ובנתיים - ליל מנוחה)
     4/2/09 12:32:

    

    

   תמונות נהדרות!

   מלאות תנועה ועצמה.

   יופי של פתיחה לעין-הציבורית.

    

   הרבה הצלחה לך בהמשך,

   אתה מאד מיומן ומוכשר.

    

   הילהחיוך

     4/2/09 11:51:

   בתור אמנית שהיא גם אוצרת אני רוצה לומר לך שאני ממש שמחה בשבילך על ההזדמנויות שיש לך להציג בתערוכות השונות.  ממש התרגשתי לראות את 2 התמונות שישי לך עם צופי ים ת"א. גדלתי שם וזה חימם לי את הלב שנוף ילדותי יוצג ברחבי אירופה. זה אחלה. כל הכבוד! עופרה

     3/2/09 20:34:

   רעי! בעודי מנסה להבין אם הפתיחה היום או מחר - הבנתי לדאבוני שהיא לא כוללת אותי

   אני מקווה מאוד שאתה כן נסעת לפתיחה!!!

   עבודה נפ-ל-אה !!!

   גם הצילום לברלין מצוין!

   תהנה ותצליח

   דינה 

     3/2/09 19:59:

   בהצלחה גדולה גדולה
     3/2/09 12:47:


   בהצלחה לך איש .    סודי- למה?????

    

     3/2/09 08:40:


   וואו אמן סודי!!

   איזה כיף

   אני ממש ממש שמחה בשבילך.

   תערוכה מגניבה ממש

   כן ירבו, אמן!

   ריי 

    

   רעיון יפה: פשוט אך לא בנאלי, חוצמיזה שחלק מהתמונות הרטיטו מיתר עדין ושכוח בנפשי שקשור ב;

   http://www.youtube.com/watch?v=cGMA-bjetrQ

    

   ו;

   http://www.youtube.com/watch?v=mqPkzLyT3d8&hl=iw

    

   אחלה..יפה ושמחתי לראות ותודה!!!

     2/2/09 23:40:

   הי רעי,

   יופי של סיפור  ויופי של צילומים והכי יופי שיש תערוכה !!

   כיף לעקוב אחריך ואחרי ההתנהלות שלך. עושה טוב בלב !

   בהצלחה  רבה,

   דורית

     2/2/09 22:57:
   יפה מאד, אהבתי. שיהיה בהצלחה!!!
     2/2/09 21:54:

   בהצלחה בקליפורניה
     :-)
     2/2/09 20:22:


   מקסים מקסים מקסים

    

   כיתת הגולשים ב topsea חברים של הבן שלי

    

   חחח עולם קטן ונפלא

    

   בהצלחה רבה

     2/2/09 18:39:


   מדליק.

   בהצלחה רבה וכן  תרבנה!

     2/2/09 18:30:

   איזה יופי, בהצלחה!!

   תשלח לילדים תתמונות, יש שם אחד שתפס גל-מרגש :)

    

     2/2/09 17:54:

   איזו מקצועיות. נהנתי מאוד. תודה.
     2/2/09 17:25:


   איזה יופי!

   המון הצלחה

     2/2/09 17:22:


   יופי של תמונות

    

   בהצלחה !!!

    

   מעבירה הזמנה לתערוכה שלי -

   פתיחה ביום ה' 5/2 7:30 בבית אריאלה.

    

   קלוז אפ תל אביבי- סופרים ומשוררים כותבים על תל אביב.

    

     2/2/09 16:45:


   רעי יפיפה, גם העבודות וגם התהליך.   מאחלת לך המון המון הצלחה והנאה להמשך.  לארצות הברית אני ממעטת לנסוע שונאת טיסות ארוכות, אבל לבירת התרבות האירופית אני מגיעה די הרבה, מקווה שאצליח לתפוס את התערוכה  בברלין לפני שתסגר.

    

    

    

     2/2/09 15:58:
   בהצלחה :)
     2/2/09 15:27:


   מדליק

   ב ה צ ל ח ה

     2/2/09 14:09:

   איזה יופי. תערוכה.

   שיהיה  מוצלח.

   שתהיה התלהבות.

   שייהנו מהצילומים המיוחדים האלה....בתנועה

   בהזדמנות, בלי קשר...יהיה מענין לראות את הצילומים

   שלא נבחרו בעבודת האוצרות.

   תהנה ביותר 

   AnnAo

     2/2/09 12:57:

   איזה יופי !

   בהצלחות !!!

     2/2/09 12:53:

   צטט: חיה בסרט 2009-02-02 10:52:09

   הייחוד של התמונות, שהם בלי כל הפוטו שופ.

   תמונות אמיתיות ויפות.

   בהצלחה לך...חיוך

    

   חיה,

   היום אין(כמעט) תמונות שהן לא פוטושופ!

   מתחת לתמונות מצויין בפרוש: digital photography

   הפוטושופ נמצא בתוך המצלמה הדיגיטאלית, כל תהליך יצורה של התמונה הוא באמצעות צ'יפים אלקטרוניים מרגע הצילום ועד להדפסה אם יש בזאת...

   גם ההדפסה היא דיגיטאלית שמכניסה למעשה עוד פילטר של פוטושופ...

   היום הכול דיגיטאלי גם כשנדמה שזה לא כך (הרומטיקה האנלוגית נפטרה מן העולם).

    

     2/2/09 12:44:

   יופי של צילומים - אתה אמן אמן - אז למה סודי ?

    

     2/2/09 12:31:

   חזרתי עם *


   המון הצלחה

   :)

     2/2/09 12:07:

   מקסים ביותר ,,,,מאחלת לך המון הצלחה!


     2/2/09 12:03:


   אחלה צילומים

   בעיקר אהבתי את רקדני הנשמה

   והרולרבלייטים

   בהצלחה, (המון כח ותנועה)

   כבוד!!!

     2/2/09 11:57:


   הייתי שמח להגיע לתערוכה

   יש לך מקום באוטו?

    

   הצילומים מצויינים !

   שיהיה המון הצלחות בתערוכות

    

     2/2/09 11:34:


   תמונות מקסימות

   בהצלחה..

     2/2/09 11:25:
   שיהיה לך הרבה הצלחה בתערוכה בקליפורניה.....
     2/2/09 11:19:


   רעי כל הכבוד!!

   תהנה בתערוכה!

     2/2/09 11:05:


   הרבה המון הרבה מזל טוב.

    

   אשוב עם כוכב לדרך שישובו כוכבי

     2/2/09 10:52:

   הייחוד של התמונות, שהם בלי כל הפוטו שופ.

   תמונות אמיתיות ויפות.

   בהצלחה לך...חיוך

    

     2/2/09 10:51:

   מדליק וכיפי

   כל הכבוד חיוך

   תהנה! ו...הייתי מתה לבוא לראות.... אבל קצת רחוק

    

     2/2/09 10:46:

   כל הכבוד

   ובהצלחה רבה

   דניאלה

     2/2/09 10:39:

   בהצלחה מותק..
     2/2/09 10:32:

   מצויין!

   (המדינה זוכה) (:

     2/2/09 10:31:

   בהצלחה חומד!
     2/2/09 10:28:

   אהבתי,מדהים....

   בהצלחה, ושהתערוכה תהיה מקפצה עצומה עבורך.
     2/2/09 10:18:


   הי רעי, כל הכבוד! יופי של צילומים! מאד אהבתי את הכחולים, שבים....

   המון הצלחה! רונית.

     2/2/09 10:14:
   אחל'ה בהצלחה
     2/2/09 10:11:

   לא נותנים לי לככב את שראוי לכוכביי כי אי אפשר פעמיים ביממה. באסה.

   ולו רק על הילדים בגלשנים בחוף גורדון מגיע לך גשם כוכבים. 

     2/2/09 10:08:


   מדליק לגמרי!

   תודה, ובהצלחה

     2/2/09 10:07:

   המון הצלחה
     2/2/09 10:05:


   כל הכבוד!

   שיהיה בהצלחה!!!

     2/2/09 09:41:

   כול הכבוד!! משקיע ומצליח!!
     2/2/09 09:39:

   פשוט פשוט מדהים אין מילים בפי

   כשכתבת (אולי אני איזה פדופיל?!!)

    אז חשבתי לעצמי למה באמת אנשים

   מביאים את עצמם למחשבות כאלו

   אתה אמן גדול , היופי שבך זה שאתה רואה

   נוער וילדים בראייה כה יפה .

   ובגלל זה אני מעריץ אותך כל הכבוד

   ושיהיה לך המון בהצלחה .

   אחזור לככב ובענק

   יניב

     2/2/09 09:22:

   יופי של תמונות.

   בהצלחה!

    

     2/2/09 09:20:


   יופי של צילומים!

   המון אנרגיה ותנועה

   חבל שאני לא שם להנות מהתערוכה

   בהצלחה והרבה נחת! מגיע לך!

    

     2/2/09 08:50:


   נפלא ותודה ששיתפת, לצערי לא אהיה בסביבה הקרובה או הרחוקה לתערוכה

   אז נהניתי וירטואלית

     2/2/09 08:43:

   עבודות נהדרות

    

   אתה מוכשר ....

    

   בהצלחה

     2/2/09 08:40:
   פשוט צילומים כיפיים, תתחדש ובהצלחה בתערוכה.
     2/2/09 08:39:


   אוקי, קבל ביטול של שיחתנו האחרונה....(זוכר יופי  וקונספט?)

   לא מכירה מספיק את העבודות שלך. הכרתי רק טעימה.ונראה לי שזו עוד טעימה מכיון אחר.

   מסתבר שיש כאן תוכן וגם יכולת של מבט וקליק. 

   מחכה לכרטיס טיסה.

   ממני האוצרת ההסודית שלא נחהצוחק

    

    


   רעי, איזה יופי וברכות חמות לך.

   פרוייקט צילום נפלא! והנה אתה כבר ממש ממש לא אמן סודי..:0)

   שמחה בשמחתך,

    

   תמר

     2/2/09 08:31:
   רעי ידידי,

   אהבתי את הצילומים (רובם), של ענפי הספורט האיזוטריים בארץ. אחרים נראים כאלה שנעשו ב"הזמנה" לצורך התערוכה, לא בדיוק התחברת למרחב זמן שלהם.

   ענפי הספורט הפופולאריים בארץ כדורגל וכדורסל "דהויים" לטעמי, חסרים את ה"פונקטום"... כנראה שתודעתית המונה שלהם (הקילומטראז' המנטאלי) גדול מדי.

   בכל מקרה בהצלחה רבה בגולה.

   אבי.

     2/2/09 08:23:

    

   ב ה צ ל ח ה    ר ב ה  ! ! !

     2/2/09 08:12:

   כל הכבוד.

   אני שמחה בשבילך. תמונות יפות ומיוחדות חיוך

     2/2/09 08:12:

   איזה כיף ,בהצלחה
     2/2/09 07:46:


   הי רעי,

    

   בדיוק בתאריכים האלו אני לא בקליפורניה... הייתי רוצה, אבל לא יוצא... (:

    

   שיהיה בהמון הצלחה!

    

   צ

    

    

     2/2/09 07:44:

   איזה יופי!!

   בהצלחה!

   נשמע שמדובר בחלל תצוגה רציני ומפרגן.

   הלוואי ותהיינה הרבה נקודות אדומות:)

   הצילומים יפהייפיים!

     2/2/09 07:36:

   אתה גדול!!!  אהבתי ואני בטוחה בהצלחתך.
     2/2/09 07:35:

   בהצלחה !

   וכוכב מפרגן

   על  תערוכה ראשונה

   על כל תמונה שצולמה..

   ויש מצב שנתראה בתערוכה :-)

    

     2/2/09 07:34:

   הצלחה  .
     2/2/09 07:29:

   מרשים ביותר. בהצלחה!
     2/2/09 07:25:


   כבוד.

    

   ליוזמה, לביצוע, למימוש!

    

   בהצלחה גדולה בתערוכה עצמה.

     2/2/09 07:16:

   מצויין, קראתי, הבטתי.. התרשמתי

    

   המון בהצלחה.

    

   כל הכבוד

    

   *

     2/2/09 06:57:

   אהבתי :) *
     2/2/09 06:56:
   בהצלחה!
     2/2/09 06:37:

   כל הכבוד

   בהצלחה

   דודונשיקה

   kamocha@tricks4u.com   כתובת למשלוח מייל להצטרפות לעמותת כמוך   

   www.kamocha.org  אתר הבית של עמותת כמוך

    

    

     2/2/09 06:36:

   הרבה ברכות ואחולי הצלחה.

   גם הספור שמאחורי התמונות מענין.

   שולה

     2/2/09 06:18:

   נהדר! אהבתי את התמונות. אתה מגשים חלומות סמויים של כל מי שמצלם.

   יפה לך. המון הצלחה. 

     2/2/09 06:10:


   מקסים... ספורט אחר..

   בהצלחה.

   הדס

     2/2/09 06:06:


   בהצלחה

   כל הכבוד

     2/2/09 05:23:

   קליפורניה וניו יורק אלו המקומות בארה"ב

    

   בהצלחה

    

   אהבתי את ה moovement, action

    

   מדליק

    

   תודה על השיתוף

    

   מיקי

     2/2/09 02:59:

   בהצלחה מעומק הלב...
     2/2/09 02:43:


   ואוו,איזה יופי

   הבאת לי גם כמה זכרונות אישיים

   מתל אביב,פארק הירקון , צופי ים....

   בהצלחה בתערוכה

   מתי בארץ?

   אסתרחיוך

     2/2/09 01:07:

    

    

   תמונות מקסימות. בהצלחה!