עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  Gifted

  הבלוג שלי מתעסק ודן בנושאים שסובבים ומעניינים אותי - אמנות ועיצוב על היבטיהם לחיוב או לשלילה, צרכנות אלטרנטיבית, תרבות, תרבות הרשת, צילום, ידע ומידע, ושאר ירקות....

  מקווה שתהנו - אשמח לשמוע תגובות.
  \"we all have been Gifted - we just need to be this way now!\"

  אם אתם מעוניינים לרכוש חלק מזמני וכישוריי או אולי אחד מצילומי אתם מוזמנים ליצור איתי giftedesign@gmail.com
  או להתקשר לסטודיו בשעות העבודה המקובלות 03-5185125 begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting
  קפה ראשון עליכם (וזמני שלי עלי...).

  פרופיל

  אמן סודי
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  בתערוכה "אמנות סודית" 2008, ואיך מסבירים לעיוור אמנות פלסטית

  37 תגובות   יום שבת, 3/1/09, 19:34

  עבודה של עוד אמן סודי - בנקסי - חיילים עושים שלום (כמו שקורה ברגעים אלו בעזה.... - מעניין מאיפה הצבע האדום).

  טוב, אז שנה חדשה וחודש עמוס ביותר (תערוכה קבוצתית בפריז, תערוכה למען נועם המאירי בגלריית מנשר, ה"תערוכה הסודית" של בנק לאומי ועוד איזה משהו קטן במנצ'סטר).

  עכשיו אחרי שכבר ננעלה התערוכה "האמנות הסודית" של בנק לאומי ניתן כבר קצת לספר על חלקי בתערוכה הזאת (וגם אחרות) ולענות על חלק מהרבה שאלות שנשאלתי בזמן האחרון.

  מהו/מיהו "אמן סודי" - כמו שכתבתי בדיון שמתקיים בקהילת עסקי האמנות (מומלץ לבקר - יש שם כרגע לא מעט דיונים מעניינים שחלק נכבד מהם מוקדש לסודיות...).

   לדעתי כל אדם הוא "אמן סודי" וזהו קונספט שמתחלק ל-4 קטגוריות.

  - "אמנים סודיים" שיש להם רעיונות מה לעשות וליצור, אולם לא יעשו זאת עד יום מותם.

  - "אמנים סודיים" שיוצרים למגירה ולא ממש חושפים את עבודתם (או רק בפני האנשים הקרובים להם).    

  - "אמנים סודיים" שאמנות עבורם היא אינה המקצוע העיקרי עבורם והיא מהווה כתראפיה, עיסוק אישי, כלי להתפתחות אישית, אמצעי להנאה והנעה אישית ואולי גם הכנסה צדדית.

  ו"אמנים סודיים" שאמנות היא המקצוע העיקרי שלהם וממנו גם פרנסתם.

  חלק מעבודתי ל"תערוכה הסודית" היה להציג את עצמי כ"אמן סודי" (אחד מיני רבים וטובים), אז לערב הפתיחה של התערוכה הכנתי חולצה שמקדימה הודפס עיגול אדום (למי שלא יודע עיגול אדום מציין בעולם האמנות את מכירתה של יצירת אמנות) ובה כתובה המילה "אמן" ומאחור הודפס ריבוע אדום ובו כתובה המילה "סודי" והכנתי לעצמי כרטיסי ביקור כמו כל העל מקצוע שמכבד את עצמו.

   

  דיוקן עצמי של אמן סודי (הסודי הוא מאחור...) - מעניין מי יודע להגיד מה לא בסדר בתמונה.

   

  במהלך ערב הפתיחה "נפלתי" על אנשים והתחלתי דיאלוג איתם - שאלתי לשמם והצגתי את עצמי כ"אמן סודי" מה שלרוב העלה שאלות של "מה, אז איפה העבודה שלך ?" - והתשובה כמובן הייתה - "אני לא יכול להגיד - זה סודי...", או למה אתה אמן סודי ?* - בהכללה ניתן להגיד שלאמנים סודיים יכולים לקורות שני דברים - הם מתים בסתר ואז אולי "מגלים" אותם (כפי שמוצגות עבודותיה משנות ה30-40 של הצלמת ליזלוטה גרז'בינה בתערוכה שמתקיימת בימים אלו במוזיאון ישראל, צילומים נחשפו וקיבלו ערך רק לאחר מותה), או שהם שאמנים אלו מוכרים את עבודותיהם ללא קשר אם יש להם שם או לא - אחת ממטרות התערוכה הסודית של בנק לאומי. במהלך הדיאלוג אניי הובלתי אותו לנקודה בה הצעתי את אחת מעבודותי כשאני מסביר - "לפעמים עבודותיי נמכרות בכסף מכיוון שאני צריך לפרנס את עצמי ולפעמים אני כיוצר נותן את עבודתי בחינם - אמנות לא צריכה להיות נשגבת ומאוד יקרה בכדי להנות ממנה" - כשתהו איך אני יכול לתת את העבודה שלי הייתי שולף כרטיס ביקור מהכיס (נושא נוסף בו אני עוסק שנים רבות שאותו הצגתי גם בתערוכה הראשונה שלי באיטליה), נותן להם אותו תוך כדי כך שאני מסביר כי כל אמן שמעוניין להתפרנס מעבודתו צריך שיכירו אותו - גם "אמנים סודיים" וכתבתי "אני עובד גם בשבילך, חבר שלי" - כי אמנם אמנות היא חלק בלתי נפרד מחיי אולם הדברים אותם אני מציג אני עושה זאת כי אני חושב שיש להם ערך ומשמעות לכלל הציבור (וגם כתבתי את שמי - חבר שלי... - למי שיודע או מבין את ההלצה).

  מאחור כשהפכו את הכרטיס וראו את כתובת הבלוג הסברתי להם - כן, אני מוכשר לכן כתובתי היא - www.gifted.cafe.mouse.co.il (היכן שמוצגים חלק מרעיונותי עבודותי ושאר דברים שמעניינים אותי ואני חושב שהם בעלי ערך לעוד כמה אנשים) Gifted - אולם אינני מתפאר ואומר "אני מוכשר" אלא -

   i'm Gifted - who are you - i'm Gifted you are too

  אני מאמין שכל אדם הוא מוכשר בדבר מה ויש לו פוטנציאל (שיכול להיות שהוא עוד לא גילה אותו או לא מאמין בו), לדוגמא - יש לי ידידה שהיא סוכנת ביטוח שהיא משתמשת ביצירתיות ובכישרונה בתחומה היא וגם כמו שכתבתי בעבודתי בתערוכת הגלויה הסודית שהייתה בצבע טרי בשנה שעברה -

  "everyone are gifted though not all the people know how to make living from thier gift"

   

  כרטיס ביקור של אמן סודי (אחד מיני רבים)

   

   כך נתקלתי לי בבחורה נחמדה שעובדת בגלריה, באוצרי התערוכה (אסתי דרורי ודורון פולק) כשעם דורון פולק עוד התכתבתי לפני התערוכה שהייתה בקיץ בניו יורק (הוא היה בין אלו שהשיבו לי להזמנה ששלחתי), אולם מעולם הוא לא ראה את פני ובמהלך הדיאלוג בו אני יודע מי עומד לפני והוא אין לן שמץ של מושג מי אני למרות שאני אומר לו - "כן, דורון כבר התכתבנו במייל ודיברנו על לקבוע פגישה מתישהו אולם הייתי מאוד עסוק בתקופה האחרונה (ולראות אותו חושב בראשו - מי זה לעזעזל הבחור הזה ... - למרות שבסוף הוא נזכר והיה ממש נחמד לדבר על התערוכה ועל עבודתו של איש -רעיהו).

  הייתה לי גם חוויה מאוד מעניינת ובה עשיתי פרזנטציה לעיוור (חבר של אחד האמנים בתערוכה). כשניגשתי עליו לא ידעתי שהוא עיוור ורק כשנתתי לו את כרטיס הביקור שלי הוא ציין במבוכה קלה - "מממ הי אני לא ממש יכול לקרוא את מה שכתוב פה - אני עיוור" אז הסברתי לו מה יש על הכרטיס שמסרתי לו ביד וגם הדגמתי - אמרתי לו שלדוגמא הוא יותר מוכשר ממני בכמה תחומים - חוש השמיעה והריח שלו הרבה יותר מפותחים מאשר שלי, אולם במקביל אני מסוגל לראות דבר שחסר לו. כשהוא שאל מה אני עושה כיוצר הרהרתי לרגע אילו מעבודותיי יוכלו להסביר את כישורי מחשבתי ויצירתי (וכאן לצילום אין כל ערך) וסיפרתי לו איך יצרתי "משתנת חירום לגברים ולנשים ואיך מסבירים למישהו שהוא ממש גס רוח" והוא גם הבין אותי כיוצר, אמן ומעצב (אבל החברים שלו לא ממש הבינו מי זה הפסיכי הזה ש"נפל" על חבר שלהם ...:).

  אז זהו, היה מאוד מעניין וגם קיבלתי את אישור האוצרים והבנק להוסיף לתערוכה את כרטיסי הביקור שלי (שעומדים בכללי התערוכה - אין בהם שום רמז ליוצר), אבל לאחר כמה ימים כששבתי לבדוק שהכל בסדר אחת העובדות בתערוכה אמרה לי שהיא נאלצה להסיר אותם כי מספר אמנים התלוננו (דיון בנושא - אגו של אמנים - אותו אני לא פתחתי - מתקיים פה).

  בנתיים אפשר לשתף גם בעבודה שהוצגה החודש בתערוכה הקבוצתית שהייתה החודש בפריז  SOS-ART   (שהיא תערוכה שנראית לי מקבילה לתערוכה של "ארטישוק" שמתקיימת פה בת"א).

  Lost
   

  ואם כבר הזכרנו את ארטישוק אז הנה העבודה ששלחתי כהצעה לתערוכה שתתקיים במרץ כשהנושא הפעם הוא "חלום" - חשבתי שיהיה נחמד להגיש לתערוכה דיוקן עצמי שהכנתי בזמנו 

   

  "דיוקן עצמי של אמן מצליח" - צילום אמן סודי
   
  בעיני אני אמן מצליח - אני נהנה מעבודתי והיא מפרנסת אותי. על המראה ישנם שרידי מתחפושת פורים שלי משנה שעברה - התחפשתי ל"ראי" והסתובבתי עם המראה הזאת ועוד מראה ואיפור ברחבי העיר. פורים כבר מזמן עבר, אבל כל בוקר כשאני קם לצחצח שיניים הכתובת הזאת מתנוססת מולי להזכיריני להיות מי שאני ולשמור על זהותי - הצלחה.
  הצלחה לעיתים קרובות גם פירושה כסף אותו אני מחזיק בידי והוא שכר לעבודתי הקשה (ולא זה לא כסף מזוייף - אני לא אמן שמזייף...). לפעמים אני מסתכל עלי מהצד, והמצלמה - היא תהיה שם תמיד לתעד את חיי, לשתף גם אנשים אחרים ו"לשאוב" אותם אל החור השחור.... 
  אולם מיהי הצלחה בעינכם - איפה עומדת הזהות האישית שלכם ביחס לכסף ? כמה אתם נאמנים לעצמכם ?
   
  היה מצחיק גם כשהראתי את העבודה הזאת לידידה טובה שלי וסיפרתי לה שאני הולך להראות לה עבודה שקוראים לה "דיוקן עצמי של אמן מצליח" והשאלה הראשונה שלה הייתה ישר קשורה בכסף....
   
  וגם שלחתי כהצעה לתערוכה את התיעוד של הפרוייקט - "יש לי חלום (שהוא לא רק שלי)" 
   

   פה בגלריה ניתן לראות חלק מהעבודות שלי - מי יודע - אולי תזהו את העבודה שהייתה בתערוכה הסודית של בנק לאומי...
   
   אז זהו להפעם, שתהיה לכם (עוד) שנה נהדרת ומוצלחת ומי יתן ולא חיילינו הם אילו שיציירו את השלום....
  דרג את התוכן:

   תגובות (34)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     10/5/10 19:25:

   צטט: טאל סטוביק 2009-12-17 16:09:31

   מלא חידות יש לך בפוסט הזה שלך. זה קשור לסודי או לחנוכה (?-:!

    זה קשור לחיים - "החיים הם חידה אחת ארוכה שבמהלכן אנו מנסים לפצח אותה יום יום עד ליומינו האחרון בו אולי אנו מגלים את פיתרונה - אני עוד לא גיליתי אבל אני בדרך" - פתגם סיני עתיק 

    

     17/12/09 16:09:
   מלא חידות יש לך בפוסט הזה שלך. זה קשור לסודי או לחנוכה (?-:!
     17/12/09 12:56:

   צטט: מיכל שמעוני 2009-12-12 12:56:03

   תוכל לראות אותו בלייב בפתיחה. אני באה- דיוקן אורגינל

    אכן היה מאוד נחמד להפגש (ולא רק בחלומות) אלא גם לדבר פנים אל פנים (וגם גלויות)

    

     12/12/09 12:56:
   תוכל לראות אותו בלייב בפתיחה. אני באה- דיוקן אורגינל
     12/12/09 12:22:

   צטט: מיכל שמעוני 2009-12-11 21:05:04
   אמן משעשע.

   אהבתי את  דיוקנו של אמן מצליח.

    תודה, - ועתה נשארת השאלה - איך הדיוקן שלך נראה ?

    

     11/12/09 21:05:


   אמן משעשע.

   אהבתי את  דיוקנו של אמן מצליח.

    

     1/7/09 12:26:

   צטט: yaronimus_maximus 2009-02-11 01:51:34

   היי,

   רק רציתי לציין ש

   ארטישוק זה ב28.2 ולא במרץ.

   נתראה שם, גם אני מציג משהו :)

    והנה מה שהצגתי בארטישוק 4 - היה ממש נחמד וגם לא מעט עבודות מאוד מעניינות של אמנים אחרים

   היית שם ? 

    

     15/4/09 02:11:
   ארטישוק זה ב20 ביוני ... :) וכרגע יש קול קורא עד 7 במאי
     11/2/09 01:51:

   היי,

   רק רציתי לציין ש

   ארטישוק זה ב28.2 ולא במרץ.

   נתראה שם, גם אני מציג משהו :)

     11/1/09 18:25:

   צטט: יעלילה 2009-01-06 15:43:55
   בשביל הקונץ, אפשר שהמקום של ה"סודי" יהיה קצת יותר למטה מהמקום של ה"אמן" :)

    כן, היו לי כמה רעיונות על כך (וגם את נתת לי עוד איזה רעיון נחמד - אז תודה) טוב, חולצה ראשונה - נראה איך מתקדמים מפה....

    

     9/1/09 10:14:

   צטט: ננטטעע 2009-01-08 17:02:21

   או קיי

    סבבה - יש אישור אז אני מתחיל לפעול ! :)

    

     8/1/09 18:31:

   צטט: סאם 2009-01-08 16:50:31

   אתה מוכשר מקורי משעשע ומענין.

   המשך כך

    תודה !

   המוטו שלי זה להתחיל בשיא המהירות - ואז להגביר את הקצב לאט לאט ....

    

     8/1/09 17:02:
   או קיי
     8/1/09 16:50:

   אתה מוכשר מקורי משעשע ומענין.

    

   המשך כך

     6/1/09 23:29:

   צטט: taya1 2009-01-04 08:27:53

    אני ממש לא אוהבת פתיחות והולכת רק למעטות מאוד. בד"כ של חברים. לפתיחה שלך אני אבוא.

   לא משנה אם קבוצתית או יחיד. 

    

    יאללה -אז סוף החודש אז נפגשים בסן פרנסיסקו !

    

     6/1/09 15:43:


   בשביל הקונץ, אפשר שהמקום של ה"סודי" יהיה קצת יותר למטה מהמקום של ה"אמן" :)

    

     5/1/09 08:36:

   צטט: שולה63 2009-01-04 19:17:43

   מה עם הסודיות?

   שולה

   גלויה/סודית

    עלית על זה - תמיד יש "לשחק" את המישחק בשביל ליצור עניין לגלות חלק אבל תמיד להשאיר משהו מעט נסתר - "סוד השעמום הוא לומר הכל." ~ וולטר

    

     4/1/09 19:29:

   צטט: חיים של תקווה 2009-01-04 16:54:17

   אמן סודי

   ומאד יסודי, מרבה בשנינות שליטה ומיומנות, הן בצבע ובפרט במכחול.

   תודה - יגאל - המכחול שלי לרוב היא המצלמה אבל אני לעיתים גם מצייר - כפי שאתה רואה יש לי בבית גם כן ציור וקנבסים....

   ואם מהיא?  אז הגשמה , ואם לא הבנתי, אתה אומן סודי, מאד יסודי

   אני מסכים איתך - גם לדעתי ההצלחה האמיתית היא ההגשמה האישית

    

     4/1/09 19:17:

   צטט: אמן סודי 2009-01-04 17:21:37

   צטט: שולה63 2009-01-04 15:11:20

   יופי של רעיונות יש לך

   כמעין המתגבר.

   משולה

   [גלויה סודית.]

    היי שולה את משתתפת גם בגלויה הסודית הקרובה בתערוכת צבע טרי ? יש עוד שבועיים אם אני לא טועה להגשה.

    

   מה עם הסודיות?

   שולה

   גלויה/סודית

    

     4/1/09 17:21:

   צטט: שולה63 2009-01-04 15:11:20

   יופי של רעיונות יש לך

   כמעין המתגבר.

   משולה

   [גלויה סודית.]

    היי שולה את משתתפת גם בגלויה הסודית הקרובה בתערוכת צבע טרי ? יש עוד שבועיים אם אני לא טועה להגשה.

    

     4/1/09 16:54:
   אמן סודי

   ומאד יסודי, מרבה בשנינות שליטה ומיומנות, הן בצבע ובפרט במכחול.

   אך לא יכול להיות יסודי כי הוא אמן סודי,

    

   והכל מתבלבל, הכל לא מציאותי, ונראה דמיוני,היצירה נעצרה. 

   אז שואל,  למה הסוד לטרור ולעוד.

   לעוד רציחות במועדונים,טרור בכבישים, ילדי מחשבים  נאנסים על הכסא,

   ולכמה זמן עוד, אפשר לשמור סוד שהאומנות זועקת. שהיא עלולה לשבוק חיים.

    ומוסדות התרבות מנדבים נדבות , והכל עומד כאילו הסוד - יכול לחכות עוד ועוד.

   זה לא עוד סוד וזה חמור מאד

    

   כל יצירה היא דבר אלוהי ונפלא,אמן ככל שיהיה סודי

    ככה הוא יותר יסודי, מחשש שאולי יהיה לו מתחרה יותר סודי.

    

    

   ומיהי ההצלחה בעיני? אם זאת היא, אז התשובה האמנה (הדמוקרטית) 

   ואם מהיא?  אז הגשמה , ואם לא הבנתי, אתה אומן סודי, מאד יסודי

    

   והאמן הסודי שבי נמצא ככל הנראה בקטגוריה השלישית (לא כל כך לשמחתי)

   הסיבה למה ? שנשאלה על ידי. התשובה כי  זה האמן הסודי שבי.

    

   ואגב אותי משך הצבע הצהוב בתמונה השנונה.

    

    

   ולסיום בנוגע ליצירה שחשפת, - דווקא  החיילים, מייצגים את רוב הצבעים, ונושאים את רוב הדגלים,

   ובנוגע לזאת הלוחמה נגד ועד השכונה, לאן הגענו בושה וחרפה.

   שלא יעיזו לצאת, בלי שלום חזרה, למען חיים של תקווה

   בהערצה והוכרה

   יגאלוש.

     4/1/09 16:20:

   צטט: jewelman 2009-01-04 13:40:36

   אין ספק שאתה קוקו במידה הראויה

   אהבתי

   אבי

    היי תודה אבי - אפילו אני דאגתי שיהיו לי אישורים בנושא (בנתיים יש רק בשפות זרות...).

   למרות שמצב הקוקו פה לא משהו (עם הגנים שאבא הוריש לי פה כבר לא נשאר יותר מדי שער בשביל לעשות קוקו)

    

     4/1/09 15:11:

   יופי של רעיונות יש לך

   כמעין המתגבר.

   משולה

   [גלויה סודית.]

     4/1/09 14:38:

   צטט: ליאת z 2009-01-04 11:53:59

   אתה פוטנציאל בדרך למימוש. אנחנו עוד לא...

   אז יאללה... בואי ונתחיל את המהפכה.... (לפני שהכל יתהפך פה עלינו - בארץ ובעולם...)

   אנרגיה פוטנציאלית יש בפיזיקה-  במציאות צריך לממש אותה (וצריך לא מעט אנרגיה בשביל זה, אבל בשביל זה אנחנו פה - לעזור אחד לשני....)

    

     4/1/09 13:40:


   אין ספק שאתה קוקו במידה הראויה

   אהבתי

   אבי

     4/1/09 13:29:

   צטט: לא בא לי ניק.... 2009-01-03 23:00:3
   כרגיל אוהבת ונהנית

   ו...

   דיוקן עצמי של אמן סודי (הסודי הוא מאחור...) - מעניין מי ידע להגיד מה לא בסדר בתמונה.

   הפכת פריזמה את התמונה שהרי כשצילמת היינו אמורים לקרוא את האותיות ראי...

   רעי, ראי

   את צודקת וטועה ... דווקא בתמונה הזאת הכיתוב הוא על המראה (כתבתי בטוש בזמנו) אבל בתמונה "דיוקן עצמי של אמן סודי" אכן "הפכתי פריזמה" (הפכתי את התמונה מימין לשמאל) כדי שיוכלו לקרוא את הכיתוב ולא יהיה כתב ראי...

    

     4/1/09 12:48:

   צטט: אמן סודי 2009-01-04 11:04:39

   צטט: רוזמונד 2009-01-03 23:00:17
   אמן סודי,

   הפוסטים שלך כל כך גדושים ועמוסים שיש פה מקום להכל.

   ואם פעם משהו ילך לי לאיבוד, אבוא לפה לחפש...

   .

   מאוד נהיניתי לקרוא ולראות (תרתי משמע).

   לגבי האומנות, החלום, הסודיות והכסף, נראה לי שהכל מתנקז ב"מוזיאון" בה היא הוצגה: בנק לאומי.

   כל מילה בנפרד אומרת: בנק - כסף, חלום, עמלות וכו'.

   ולאומי - בכל זאת משהו חברתי, נגיד.

   .

   לגבי משתנת החרום - מקסימה:

   הייתי קוראת לה "בקבוק פיפיות" (פיפי וחרב פיפיות).

   .

   מיכל

    בוקר טוב מיכל 

   אני משתדל שיהיה מעניין וגם מצליח למרות שזה מאבק תמידי של תוכן,עניין,ואיכות מול יכולת הקשב והריכוז המצומצמת שלנו בעידן האינטרנט שבה אם לא הספקתי לראות/להבין/להתעניין  במשהו מעבר לשתי דקות כבר עברתי הלאה למשהו אחר. לכן אני משתדל לא להתפשר וגם לא שולח ספאם - מי שמעניין אותו יבוא ויראה - זה מה שיפה בעידן האינטרנט - הוא תמיד זורם לו וכשיש זמן ורצון תמיד אפשר לקפוץ "למים" ולהשתכשך קצת ....

    

   בקשר למשתנת חירום - רעיון מעניין - אכן, הוא באמת לא רצה לקבלו והוא עוד יצטער על זה כשתהיה סודי מפורסם...בסופו של דבר (למרות שוידאתי שהיא אטומה.... )

    

    

    

     4/1/09 11:53:
   אתה פוטנציאל בדרך למימוש. אנחנו עוד לא...
     4/1/09 11:04:

   צטט: רוזמונד 2009-01-03 23:00:17
   אמן סודי,

   הפוסטים שלך כל כך גדושים ועמוסים שיש פה מקום להכל.

   ואם פעם משהו ילך לי לאיבוד, אבוא לפה לחפש...

   .

   מאוד נהיניתי לקרוא ולראות (תרתי משמע).

   לגבי האומנות, החלום, הסודיות והכסף, נראה לי שהכל מתנקז ב"מוזיאון" בה היא הוצגה: בנק לאומי.

   כל מילה בנפרד אומרת: בנק - כסף, חלום, עמלות וכו'.

   ולאומי - בכל זאת משהו חברתי, נגיד.

   .

   לגבי משתנת החרום - מקסימה:

   הייתי קוראת לה "בקבוק פיפיות" (פיפי וחרב פיפיות).

   .

   מיכל

    בוקר טוב מיכל 

   אני משתדל שיהיה מעניין למרות שזה מאבק תמידי של תוכן,עניין,ואיכות מול יכולת הקשב והריכוז המצומצמת שלנו בעידן האינטרנט שבה אם לא הספקתי לראות/להבין/להתעניין  במשהו מעבר לשתי דקות כבר עברתי הלאה למשהו אחר. לכן אני משתדל לא להתפשר וגם לא שולח ספאם - מי שמעניין אותו יבוא ויראה - זה מה שיפה בעידן האינטרנט - הוא תמיד זורם לו וכשיש זמן ורצון תמיד אפשר לקפוץ "למים" ולהשתכשך קצת ....

    

   בקשר למשתנת חירום - רעיון מעניין - אכן, הוא באמת לא רצה לקבלו בסופו של דבר (למרות שוידאתי שהיא אטומה.... )

    

     4/1/09 08:27:

   צטט: אמן סודי 2009-01-04 00:25:29

   צטט: taya1 2009-01-03 21:38:34

   אני אוהבת את הרעיונות שלך.

   יש לך את זה. 

   וחוץ מזה זה גם נורא מצחיק. 

   היי תודה טל. את צריכה גם להגיע לפתיחות - אפשר לעשות שם צחוקים שחבל לך על הזמן (חוץ מזה שיש גם יין למי שלא ניזון מאנטיביוטיקה בימים אלו....).

    

    אני ממש לא אוהבת פתיחות והולכת רק למעטות מאוד. בד"כ של חברים. לפתיחה שלך אני אבוא.

   לא משנה אם קבוצתית או יחיד. 

    

    

     4/1/09 00:25:

   צטט: taya1 2009-01-03 21:38:34

   אני אוהבת את הרעיונות שלך.

   יש לך את זה. 

   וחוץ מזה זה גם נורא מצחיק. 

   היי תודה טל. את צריכה גם להגיע לפתיחות - אפשר לעשות שם צחוקים שחבל לך על הזמן (חוץ מזה שיש גם יין למי שלא ניזון מאנטיביוטיקה בימים אלו....).

    

     3/1/09 23:00:


   כרגיל אוהבת ונהנית

   ו...

   דיוקן עצמי של אמן סודי (הסודי הוא מאחור...) - מעניין מי ידע להגיד מה לא בסדר בתמונה.

    

   הפכת פריזמה את התמונה שהרי כשצילמת היינו אמורים לקרוא את האותיות ראי...

   רעי, ראי

    

     3/1/09 23:00:


   אמן סודי,

   הפוסטים שלך כל כך גדושים ועמוסים שיש פה מקום להכל.

   ואם פעם משהו ילך לי לאיבוד, אבוא לפה לחפש...

   .

   מאוד נהיניתי לקרוא ולראות (תרתי משמע).

   לגבי האומנות, החלום, הסודיות והכסף, נראה לי שהכל מתנקז ב"מוזיאון" בה היא הוצגה: בנק לאומי.

   כל מילה בנפרד אומרת: בנק - כסף, חלום, עמלות וכו'.

   ולאומי - בכל זאת משהו חברתי, נגיד.

   .

   לגבי משתנת החרום - מקסימה:

   הייתי קוראת לה "בקבוק פיפיות" (פיפי וחרב פיפיות).

   .

   מיכל

     3/1/09 21:38:

   אני אוהבת את הרעיונות שלך.

   יש לך את זה. 

   וחוץ מזה זה גם נורא מצחיק.