עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  Gifted

  הבלוג שלי מתעסק ודן בנושאים שסובבים ומעניינים אותי - אמנות ועיצוב על היבטיהם לחיוב או לשלילה, צרכנות אלטרנטיבית, תרבות, תרבות הרשת, צילום, ידע ומידע, ושאר ירקות....

  מקווה שתהנו - אשמח לשמוע תגובות.
  \"we all have been Gifted - we just need to be this way now!\"

  אם אתם מעוניינים לרכוש חלק מזמני וכישוריי או אולי אחד מצילומי אתם מוזמנים ליצור איתי giftedesign@gmail.com
  או להתקשר לסטודיו בשעות העבודה המקובלות 03-5185125 begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              03-5185125      end_of_the_skype_highlighting
  קפה ראשון עליכם (וזמני שלי עלי...).

  פרופיל

  אמן סודי
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  מה עדיף להיות – אמן מוּכָּר או אמן מוֹכֵר ? על התערוכה של קבוצת “Break On” בחלל המעלייה

  40 תגובות   יום שישי , 21/11/08, 21:11

  אם אתם צמאים לאמנות ותרבות רעננה ומעוניינים להרוות את צמאונכם לכו לראות את התערוכה החדשה  - "חיי מדבר" של קבוצת "Break On" (חנה רנדל,דיאנה ברודי,מרים אלסטר,יסמין גרשוני-גאיר,יניב וייסה,דניאל קליין,מירי פליישר,ניצה אביגילו רויטל פאלקה)- רחוב הרצל 16, ת"א ימי שלישי, חמישי, שישי, ושבת 10:00-15:00 22 בנובמבר- 15 לפבואר 2009.

   

  בפתיחה של התערוכה החדשה של קבוצת Break On  - "חיי מדבר" כשהזדמן לי לשוחח עם יסמין גרשוני-גאיר היא סיפרה לי "פנו אלי אתמול מחדשות הטלוויזיה של HOT ורצו לראיין אותי לכבוד פתיחת התערוכה אבל אמרתי להם שאני עסוקה כי יש לבני יום הולדת ושאני לא יכולה להופיע בטלוויזיה. כן, זה חשוב לנו האמנים להתפרסם ואני קצת מצטערת שפספסתי את ההזדמנות הזאת אבל בסדר עדיפויות שלי יש דברים יותר חשובים – כמו הבן שלי" – ולא סתם - בן מקסים יש לה שגם עשה לי סיור בתערוכה בלי כל כך לדעת מי אני....

   

  בשביל להיות "אמן מצליח" – כזה שמתפרנס מיצירתו לרוב על כל אמן לעשות שני דברים – להיות "אמן מוּכָּר" – כך שיכירו את עבודתו, היא תפורסם ברבים והרבה אנשים יוכלו להיחשף וליהנות ממנה מה שיגדיל את סיכויים של האמן גם להיות "אמן מוֹכֵר". אמן שמוכר את עבודותיו כדי שיוכל לפרנס את עצמו ובכדי שיהיה לו זמן ואמצעים ליצור עוד, לפרסם עוד את עצמו ולהמשיך הלאה במסעותיו בחיים.

   

  כיצד נובטים וגדלים במציאות בה ישנם עוד לא מעט אנשים מוכשרים שמלבלבים ? התשובה היא יוזמה ותעוזה – תכונות שלא זרות לנו במציאות הישראלית, אבל דווקא הם הגיעו מהאמנית חנה רנדל, עולה חדשה מאנגליה שיזמה את התערוכה לאחר שגילתה שמאוד קשה להיכנס ולהציג בגלריות ובחללים המוכרים. כיצד מקימים תערוכה אולם מתמודדים עם המציאות בה לעיתים דרושים השקעה כלכלית די נכבדה בשביל להקים תערוכה עצמאית – עושים זאת ע"י שיתוף פעולה, עבודה מאומצת ויצירתיות - "זו זכות בסיסית של כל אמן להציג את עצמו, ולהרבה אין את היכולת הכספית" – יסמין גרשוני-גאיר – עובדה זאת לא מנעה מקבוצת Break On  להקים וליצור תערוכה מאוד מכובדת ברמה גבוהה שמציגה שלל עבודות מעניינות במדיות שונות.

   

  חלל הבנייה עם המעלייה

   

  החלל שניבחר לתערוכה הוא חלל החצר של " פסג' פסנק" - "בניין המעלייה" ובו חמישה חדרים שעד לפי התערוכה עמד שומם ונעול - גם בפני הדיירים שגרים בבניין. מה שפעם בימיהם של רוקח ודיזנגוף היה הבניין הגבוה בתל-אביב שהתנשא על ארבע קומות והותקנה בו המעלית הראשונה בעיר, בניין שהייתה סמל לחדשנות ומודרניזציה של העיר, המקום שבו פעם היו משרדים, מערכות העיתונים "ידיעות אחרונות" ו"הצופה" יחד עם בית קפה ומסעדה ואילו היום הוא בניין מגורים שראה ימים יותר יפים, אולם קסמו משכבר הימים עדיין ניכר בו.

   

  נושא התערוכה - "חיי מדבר" נובע מהעובדה שמרבית האמנים המשתתפים בה חיים בדרום הארץ או עברו לשם מערים גדולות ברחבי העולם וכך נולד הנושא שלה – האמנים דרך עבודותיהם מעוניינים לפתוח חלון אל חיי המדבר ואל האדם השורד ומתקיים בו על יתרונותיו וחסרונותיו. נושא התערוכה מתקשר גם עם השממה אותה הפריכו האמנים בחלל הבניין שעמד סגור על מנעול ובריח במשך כמה שנים מאז נסגר הפאב שעבד בזמנו במקום, ועם אותם הזרעים אותם נטעו האמנים שרצו גם להראות שישנה אפשרות לאמנים בישראל להציג את עבודותיהם ולנהל את התערוכות שלהם באופן עצמאי ולהחזיר לאיזון את שיווי המשקל בעולם האמנות הישראלי.

   

  חנה רנדל - ללא כותרת - לבד, גבס ושעווה - 2008

   

  חנה רנדל שגם כאמור יזמה את התערוכה היא ציירת ופסלת שעברה לאחרונה מלונדון ליישוב להבים בנגב. רנדל מעמתת בעבודותיה בין חיי העיר הקוסמופוליטיים והנוף המדברי בסידרה של ציורים שנעשים בטכניקה מעורבת עם שימוש בלבֵד דבר שמקנה לעבודות מראה רך כשל עבודה שנעשתה בציבעי מים, בה היא מעלים דימויים חצי חידתיים, שמעוררים התבוננות ומחשבה. 

   

   מירי פליישר - ללא כותרת - 2008

   

  למי מאיתנו לא היה בילדותו אוסף חרקים אותם אסף סביב ביתו וניסה להנציחם לעד ? בעבודה העליונה מירי מנציחה החרקים שמסיימים את גילגולם וחייהם בסטודיו שלה.  מירי פליישר היא פסלת ישראלית שעובדת בעיקר בפורצלן החומר האציל שלהקרמיקה. מתוקף ניסיונה רב השנים בעבודה עם חומרים, היא משתמשת בהם בהקשרים שונים מהמקובל כדי להתמודד עם נושאים אוטוביוגרפיים כמשל למצב אנושי כללי.  בתערוכה זאת מירי פליישר מציגה מספר אובייקטים מאוד מעניינים אותם היא לוקחת מין הטבע, מאובייקטים אנושיים, מחייה האישיים ומחברת אותם יחדיו בכדי ולהטביעם לנצח בטכניקה ובמדיום איתו היא עובדת - פורצלן. את החומר היא מנצלת בחוכמה רבה כדי להראות את השביריריות והערעריות שלנו כבני אנוש שהם חלק בלתי נפרד מהטבע, אולם לעיתים כמו באים להכחידו - מהי טביעת הרגל האקולוגית שלנו ? ומתי היא תהייה כה גדולה כך שתפורר את קיומה של האנושות ?

   

  מירי פליישר - ללא כותרת -2008 תצלום - יח"ץ

     

    מירי פליישר - תכריכים לאבא - 2005 (והבן של יסמין גרשוני-גאיר שמסביר את פרשנותו על העבודות)

   

   

  מירי פליישר - ללא כותרת - 2008

   

  יסמין גרשוני- גאיר היא אמנית רב תחומית, שנולדה בארץ אך גדלה בגרמניה. בתערוכה היא מציגה עבודה דיגיטלית, כחלק של מיצב, אשר מסמל עבורה את ארצנו : הליכה הזויה בנוף מדברי לעתיד לא ידוע בזמנים בהם אנו אורזים את הטבע שניתן לנו בקופסאות קוסמטיקה, קוראים להם "אהבה", ומוכרים אותם לא מעט ישראלים צעירים שמעוניינים למצוא פרנסה יפה בארה"ב ובשאר מדינות אירופה. עיינו ערך מוצרי טיפוח ים המלח (שגם לא מזמן יצאו בקמפיין חדש בו הם מבטיחים "תחליבי רחצה ידידותיים לעור" (ואני שואל - האם מה ששמנו עד עכשיו הוא לא היה ידידותי לעור ?) ובנתיים הטרקטור של יסמין יסמין ימשיך לגרוף ולאסוף את הטבע שלנו (בעוד כמה אנשים גורפים לא מעט ממון).

     

    יסמין גרשוני-גאיר - מלח הארץ - 2008

   

  דיאנה ברודי היא ציירת ילידת בוסטון, ארה"ב. ברודי עבדה כמעצבת אופנה בניו יורק עד שעזבה כדי להשתתף בתוכנית אמנותית במדבר הישראלי. ב-2006 החלה להציג בארץ, וב-2007 העתיקה את מושבה לארץ באופן קבוע. עבודותיה של ברודי, ציורים גדולי מימדים ומרשימים, מציגות לרוב דמויות חידתיות על משטח חלק בצבע אחיד. בעבודה בה היא מציגה בתערוכה, היא מבקשת להתמודד עם המתח שבין החי והמת במדבר. 

   

  דיאנה ברודי -"support system" -מדיה מעורבת - 2006

   

  בחלל הקטן אותו קיבלה רויטל פאלקה - אמנית ישראלית שהצטרפה אחרונה לתערוכה היא מציגה חמש דמויות נשיות שמשקפות את החוייה המדברית כפי שהיא זוכרת אותה בפעמים בהם בילתה לבד או עם משפחתה בבית הנופש שלהם בערד. השקט, היכולת להתבונן ולעמוד על שפת המדבר בקיצה של הציווליזציה ולהסתכל את האופק הם אלו שהנחו אותה ביצירת הפורטרטים עצמיים שלה, המתמודדים עם חווית המדבר האישית שלה. רוויטל הציגה במספר תערוכות קבוצתיות בארץ ופועלת בימים אלו להכרה אמנותית בחומר הכביכול- ילדותי, לאחר שב"בצלאל" נאסר עליה לעבוד בו.

   


   

   

  רויטל פאלקה - ללא כותרת - 2008

  בכניסה לחלל מוצגות שתי עבודות הדפס על בד של האמן דניאל קליין "נגב" שהן בעצם עבודה אחת.דניאל, יליד וושינגטון, הוא בוגר לימודי עיצוב וצילום ועוסק בין היתר בהדפסה אמנותית אותה לרוב הוא מדפיס על נייר.לתערוכה זאת בחר קליין במדיום אחר - בד כיוון שהוא מסמל עבורו את המסורת של עם המדבר. עבודות ההדפס הגדולות שלו עשויים כקולאז´ אבסטרקטי של הדפס משי, פיגמנטים ורישום.

   

   דניאל קליין - נגב (דיפטיכון - שניים שהם יצירה אחת)

   

  ניצה אביגיל אמנית רב תחומית אמריקאית-מקסיקנית מציגה מיצג בו היא מנסה להעביר את תחושת המדבר שלה - הניגוד בין החיפוש העצמי בחברה לבידוד. אביגיל מציגה בסביבה בעלת אוירה מלאכותית מסוגרת בה היא מציבה כיסא פשוט שכמו ממתין למישהו וסביבו תלויים להם אשכולות של בקבוקים מים מינראליים המייצגים את החיפוש האישי שלה במדבר מול מותרות הטכנולוגיה שלעיתים הם מעוד בזבזניות (מזכיר לי את הדיון על מים מינראליים ודו"ח משרד הבריאות שהתפתח בקהילת איכות הסביבה). דו השיח שנוצר בין הטקסט לעבודה יוצר דיאלוג מעניין ביותר שנותן משמעות ומעניק לה עניין רב שלא היה נוצר אילולי הטקסט והכותרת (אינפורמציה מאוד חשובה שרוב האמנים בתערוכה בחרו שלא לנצל אותה בכדי להעניק עוד נופח ולחזק את עבודותיהם). 

   

  ניצה אביגיל- "הישרדות במדבר - היא הגיעה למדבר בכדי למצוא את עצמה" - 2008 

   

  עוד מציגים בתערוכה עבודות הצילום של יניב וייס, ומרים אלסטר.

   

   

  אני לא יודע אם זה בגלל שחלק גדול מהמציגים הוא דובר אנגלית, אבל היה כיף לראות גם כיתוב באנגלית ליד העבודות, הסברים יפים ומעירי עיניים לגבי התערוכה, במשרד הקטן שנפתח באחד החללים ניתן לראות תיקי עבודות של האמנים, ללמוד עוד עליהם ולגבי מחירם של העבודות (שכבר ביום הפתיחה הייתה התעניינות יפה לגביהן).שווה גם לעשות סיבוב קטן בבניין וגם להגיד שלום לדיירים הנחמדים שלפתע פתאום יש להם גלרייה בלובי במקום עזובה.

   

  גם אני אמן מוכר (עדיין לא כפי שהייתי רוצה אבל אני מרוצה...) מכרתי את עבודותיי בלונדון, בניו יורק וגם קצת בארץ, אבל בואו נחזור לשאלה ששאלתי בהתחלה, היא יותר חשובה לדעתי -

  מה עדיף להיות אמן מוּכָּר או אמן מוֹכֵר ?

  - עדיף להיות אנשים טובים ויצירתיים - השאר כבר נובע מאילו כפי שאפשר לראות בתערוכה הזאת - גם לא מעט אנשים באו ונהנו וגם כבר יש התענינות לקנות עבודות. 

   

   

  בתמונה - דיירים נחמדים מהקומה השלישית - תהילה וקיית

   

  אמנות היא מצרך ככל שאר המצרכים בשוק ניתן לקבל לא מעט ממנה בחינם וגם ניתן להנות ממנה במחירים סבירים לגמרי בבית - לא צריך להיות עשיר מופלג בכדי לרכוש יצירות אמנות - צריכים להיות רק מודעות לערכה של אמנות ובמקום לקנות זוג נעליים ממותגות לרכוש דברים אחרים בעלי ערך

   

    עדיף לקנות אמנות - תצלום - המזבלה

   

  .


   

  ועוד כמה דברים תרבותיים:

   

   

   

   

  אחרי אירוע תוצרת שהווה את יריית הפתיחה של אירועי אמנות צעירה ועצמאית בקומפורט 13 בת"א עם אירוע "התוצרת" ולאחריו שני אירועי "ארטישוק" נהדרים ומוצלחים (- גם לא מעט אנשים מילאו את המקום וגם עבודות נמכרו ואפילו כמה גלריות התעניינו) מחר בשעה 21:00 תפתח התערוכה  olliwood וכפי שמופיע בהזמנה - הנכם מוזמנים לערב אשר מכנס את מיטב האמנים, שבינהם מטובי המקעקעים, אמני תרבות הרחוב, צלמים, פסלים, ושאר יוצרים למיניהם, כול אלה ועוד יתכנסות תחת קורת גג אחת ,כדי לתת לנו את המיטב שביצירה החופשית. כמחווה לעולם הסקייטבורד הישראלי ותרבות הרחוב, עבודות האמנים יוצגו על קרשי סקייטבורד, אשר יצרו קולאז' מיצג לאומנות האורבנית העכשיות. (ולמי שלא מגיע מהתחום – Olli זוהי הקפיצה הראשונה הבסיסית שלומדים בסקטבורד). הערב ילווה בטובי הדיג'יים וכהן @ מושון, כניסה 30 שקלים בלבד. - להזמנה בפייסבוק.

   

  קצת מוזיקה – סט נהדר של אמיר אגוזי (אלקטרוני) שהנעים לי את הכתיבה של הפוסט הזה (טוב, הוא גם עשה איזה שניים שלושה סיבובים עד שגמרתי לכתוב...).

   

  ווידאו - לחבורה המקסימה של מונטי פייטון נמאס מכך שאנשים מעלים ללא זכויות יוצרים את יצירותיים ליו-טיוב - אז הם פתחו ערוץ משלהם והעלו את הוידאו שלהם לרשת באיכות טובה ומקוטלג בצורה מסודרת - בחינם !

   

   FREE CULTURE ושבת שלום !

  (ואם עדיין לא שבעתם ואתם רוצים עוד קצת תרבות -הנה הפוסט על הפצ'ה קוצ'ה שהיה ביום ראשון - היה נהדר !)
  דרג את התוכן:

   תגובות (38)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/7/09 04:10:

   צטט: מציירת 2009-07-27 17:08:27

   הסוגייה שהעלית - אמן מוכר או כזה שמוכר מעסיקה ומטרידה. לי, כאמנית לא ממש מוכרת אין הרבה סיכוי להתקבל לגלריה ידועה ולהציג

   בה. סוגיית המכירה נעשית מפה לאוזן בד"כ. מאוד הייתי שמחה לשמוע איך אפשר להתקדם ממעמד של אמן שקט לאחד שיכול להראות מיצירותיו או - להתעדכן בנוגע למיזמים שונים. תודה על הפוסט המעניין

    בכיף, תודה על התגובה את מוזמנת לנבור אצלי בבלוג - אני בטוח שתמצאי עוד איזה דבר או שניים שיעניינו אותך.

   בקשר למיזמים - פה יש לך לינק בקפה לכל מיני הזדמנויות לאמנים  ויש גם חברה ישראלית בשם ויזואליסט שמתעסקת בנושא והם סופר מקצועיים - ועכשיו כל מה שנותר לעשות זה לעבוד :) -שיהיה בהצלחה 

    

     27/7/09 17:08:

   הסוגייה שהעלית - אמן מוכר או כזה שמוכר מעסיקה ומטרידה. לי, כאמנית לא ממש מוכרת אין הרבה סיכוי להתקבל לגלריה ידועה ולהציג

   בה. סוגיית המכירה נעשית מפה לאוזן בד"כ. מאוד הייתי שמחה לשמוע איך אפשר להתקדם ממעמד של אמן שקט לאחד שיכול להראות מיצירותיו או - להתעדכן בנוגע למיזמים שונים. תודה על הפוסט המעניין

     11/2/09 01:33:
   התמונות מהתערוכה מעולות, ועוררו אצלי איזה רעיון למיצב.
     2/12/08 19:35:

   צטט: שולה63 2008-12-02 13:51:07

   רעי,

   בזכות הכתבה שלך והצילומים הלכתי לראות את התערוכה.

   היה שוה לראות עבודות יפות מוצגות בחלל כל כך לא מקובל לתערוכות.

   נהניתי

   מומלץ

   שולה

   היי שלום שולה ותודה על התגובה 

   אני שמח שבהקשת מקלדת (ותיקתוק מצלמה) אני מצליח להניע אנשים ולצרוך תרבות ואמנות בנוסף אני גם חושב שרוב הקרדיט מגיע לאמנים של התערוכה שהיא מכובדת מאוד - אילולי הם לא היה לי יותר מדי על מה לכתוב.... :)

     2/12/08 13:51:

   רעי,

   בזכות הכתבה שלך והצילומים הלכתי לראות את התערוכה.

   היה שוה לראות עבודות יפות מוצגות בחלל כל כך לא מקובל לתערוכות.

   נהניתי

   מומלץ

   שולה

     30/11/08 21:57:

   צטט: רעי דישון 2008-11-30 00:53:34

   צטט: קנגה 2008-11-29 12:03:43

   רועי תודה ,כרגיל פוסט מעניין ,תוספת הצילומים מוסיפה המון ענין ,והצילומים וגישתך לאוןמנות -מכניסים ענין ,יש לך כישרון כתיבה נהדר ,תענוג -מחכה להמשך .
   לי אישית נותן ידע ,ומוסיף ענין -וכמובן חשק לראות ,,,,שוב תודה לך

    היי קנגה - תודה ! והנה עוד פיסה מידע חשוב בשבילך - קוראים לי רעי שם יפה - יעני אחי אבל באשכנזית ... (וזה בסדר לא קרה שום דבר - אתה לא הראשון והאחרון שמתבלבל :)- שיהיה שבוע נהדר !

    

   רעי הרבה יותר יפה בעיני ,ושם יחודי ומדהים,ומוזכר בשיר אם אינני טועה בווריציה אחרת {,שיר הרעות} -מקסיםנבוך

    

     30/11/08 19:54:

   ברלין? זאת באמת עיר מתאימה לזה, במיוחד שכונות כמו kreuzberg,מי שמכיר

   אבל אנחנו , אמנים בארץ שצרכים להתארגן ולהחזיר את אחריות התערוכה לאמן עצמו, במקום ה "פילטר" של אוצר או גלריה. הרקע (החלל ) הוא רק חלק מהעניין ומדגיש את היוזמה העצמית 

     30/11/08 01:24:

   צטט: נדיר 2008-11-29 22:04:40


   עכשיו אני אצטרך ללכת  בלתי החלטי ?

   או שזה מספיק הפוסט  ?

   הייתי בברלין באוקטובר ושם ניראה לי שזה כבר חלק מהסצנה

   לחדור לבניין נטוש/עזוב/ריק ולהציג תערוכה בכל החדרים ..

   אני בעד .

    

   רעי,  תודה על המידע המפורט.

   מעניין, גם לי היתה אותה אסוציאציה. חברה סיפרה לי היום על הפוסט הזה ועל חללי התצוגה בבניין הנטוש וסיפרתי לה שזה מזכיר לי את ברלין, שם ראיתי תערוכות במבנים דומים אלא ששם היו אלו ממש סדנאות האמנים שבהם גם הציגו את עבודותיהם.

     30/11/08 00:56:

   צטט: נדיר 2008-11-29 22:04:40


   עכשיו אני אצטרך ללכת  בלתי החלטי ?

   או שזה מספיק הפוסט  ?

   הייתי בברלין באוקטובר ושם ניראה לי שזה כבר חלק מהסצנה

   לחדור לבניין נטוש/עזוב/ריק ולהציג תערוכה בכל החדרים ..

   אני בעד .

    ממממ....עדיף ללכת ואז גם נוכל ללמוד מהתרשמותך ומהחוויה שלך (ששונה מכל אדם ואדם)

   ואם את הולכת לברלין את מוזמנת לתת התראה ואולי נצטרף - שם אני עוד לא הייתי ...

    

     30/11/08 00:53:

   צטט: קנגה 2008-11-29 12:03:43

   רועי תודה ,כרגיל פוסט מעניין ,תוספת הצילומים מוסיפה המון ענין ,והצילומים וגישתך לאוןמנות -מכניסים ענין ,יש לך כישרון כתיבה נהדר ,תענוג -מחכה להמשך .
   לי אישית נותן ידע ,ומוסיף ענין -וכמובן חשק לראות ,,,,שוב תודה לך

    היי קנגה - תודה ! והנה עוד פיסה מידע חשוב בשבילך - קוראים לי רעי שם יפה - יעני אחי אבל באשכנזית ... (וזה בסדר לא קרה שום דבר - אתה לא הראשון והאחרון שמתבלבל :)- שיהיה שבוע נהדר !

    

     29/11/08 22:04:


   עכשיו אני אצטרך ללכת  בלתי החלטי ?

   או שזה מספיק הפוסט  ?

   הייתי בברלין באוקטובר ושם ניראה לי שזה כבר חלק מהסצנה

   לחדור לבניין נטוש/עזוב/ריק ולהציג תערוכה בכל החדרים ..

   אני בעד .

     29/11/08 15:55:

   צטט: ray segev 2008-11-22 16:29:51

   תודה רעי.

   תמיד אתה מכניס לפוסטים שלך המון תמונות וזה כל כך מוסיף:)

    

    מצטרף למחמאות

    

    

    

   (ואולי ריי תסביר מדוע חסמה אותי? )

    

   רגוע

     29/11/08 12:03:
   רועי תודה ,כרגיל פוסט מעניין ,תוספת הצילומים מוסיפה המון ענין ,והצילומים וגישתך לאוןמנות -מכניסים ענין ,יש לך כישרון כתיבה נהדר ,תענוג -מחכה להמשך .
   לי אישית נותן ידע ,ומוסיף ענין -וכמובן חשק לראות ,,,,שוב תודה לך
     27/11/08 19:52:

   צטט: je-ronimo 2008-11-27 18:51:15

   פוסט מרתק,  אתה GIFTED INDID.

   חסרים לי צילומים מהתמונות עם כל הפיגמנטים והשעווה, של מי זה? של חנה רנדל?

   מאד אהבתי.

   תודה רעי, התערוכה היתה באמת מעניינת במיוחד במשולב בחלל, וגם שמחתי לפגוש אותך.

    יכול להיות שפיספסתי או שלא ראיתי או שראיתי ולא ממש התרשמתי ...

   ותודה על המחמאה - גם אמרתי לרונה היה ממש נחמד לפגוש את אתכן - את האנשים שמאחורי הקפה - אז בפעם הבא שאתן יוצאות לחריש גלריות תרימו טלפון מספיק זמן מראש ואולי נוכל לחבור יחד ....

    

     27/11/08 18:51:

   פוסט מרתק,  אתה GIFTED INDID.

   חסרים לי צילומים מהתמונות עם כל הפיגמנטים והשעווה, של מי זה? של חנה רנדל?

   מאד אהבתי.

   תודה רעי, התערוכה היתה באמת מעניינת במיוחד במשולב בחלל, וגם שמחתי לפגוש אותך.

     27/11/08 11:25:

   צטט: nreu 2008-11-27 06:53:36


   תודה על המידע.

    חן, חן שלי - במהלך חיינו אנו מעבירים איש לרעיהו כמויות עצומות של מידע (כמעט כמו הנוירונים במוח...) החוכמה היא לנסות לעשות זאת בצורה מעניינת ולתת את המידע הזה לאנשים להם הוא יהיה בעל ערך (ולא "זיוני שכל" - שדרך אגב הפוסט שלך בנושא היה מעניין וגם למדתי - בעקבות תגובה של מישהו אחר לפוסט שלך - מהו פרדוקס תסאוס).

     27/11/08 06:53:

   תודה על המידע.
     27/11/08 03:49:

   צטט: לא בא לי ניק.... 2008-11-26 12:21:23
   תודה

   הארת את עיניי

   מחר בבוקר אני שם

   בכיף ! - אשמח גם אם תשתפי גם את התרשמותך אחרי שאת מבקרת

    

    

     26/11/08 12:21:


   תודה

   הארת את עיניי

   מחר בבוקר אני שם

     25/11/08 12:07:

   צטט: bosmati 2008-11-23 00:43:04

   מגניב...

   גם אני רוצה , גם אני רוצה להיות

   אמנית מוכרתתתתתתתתתת

   אמנית שמוכרת את עבודותיה :-) *

    את מוזמנת לפנות לביטוח ישיר בית השקעות - בדיוק קיבלתי מהם חולצה (חינם) שיש עליה כל מיני כתמי צבע ורשום "יצירתי - כי לדעת לעשות כסף זה אמנות" - אולי הם ירצו לקנות עבודות שלך בשביל המשרדים שלהם....

    

     25/11/08 11:18:

   איזה יופי של פוסט!
     23/11/08 00:43:

   מגניב...

   גם אני רוצה , גם אני רוצה להיות

   אמנית מוכרתתתתתתתתתת

   אמנית שמוכרת את עבודותיה :-) *

     22/11/08 23:47:
   תעוד נהדר. תודה.
     22/11/08 19:52:

   תודה רעי על השיתוף

   והטעימות שהבאת!

     22/11/08 19:02:

   רעי - יופי של פוסט!

    

    

     22/11/08 18:47:


   מעניין ביותר,מענג.

   תודה

     22/11/08 18:44:

   יפה. תודה ששיתפת.
     22/11/08 18:36:
   בונבוניירה
     22/11/08 18:08:


   תשמע, אחלה בלוג. אהבתי מאוד את הפסל עם הרגליים. כל הכבוד...

    

    

     22/11/08 16:39:

   תודה רבה, רבה, רבה

    

   היה נהדר לראות אותך שם, ואת כל האנשים שבאו. עבודות נמכרו, גלריות התעניינו, ואני מקווה שגם עוד אמנים קיבלו השראה להתארגן בקבוצות כמונו.

    

   רויטל

     22/11/08 16:29:

   תודה רעי.

   תמיד אתה מכניס לפוסטים שלך המון תמונות וזה כל כך מוסיף:)

     22/11/08 15:39:

   אבקר עוד השבוע בתערוכה,תודה רעי! ושבוע יצירתי.
     22/11/08 14:48:

   שוב תודה על הכרות עם חוויות חדשות :-)
     22/11/08 11:43:

   צטט: ifch 2008-11-22 07:07:46

   רעי דישון.

   ראשית אני מתנדבת לעשות לכתיבה הנהדרת שלך הגהה ושנית אני מבקשת ממך להתחיל למכור את הכישרון שלך.

   הגיע הזמן שהעולם יתן לך קצת פרנסה על כל הכישרון הזה...

   חיבוק מחזק וחיוך של בוקר מוקדם

    תודה ובשמחה - קודם כל אני לא נועל את הפוסטים שלי אז תמיד ניתן לעשות עוד הגהה (פשוט לא ממש רציתי להטריד אותך ב-2 בלילה :)

   ולמכור - כן, זה תמיד נחמד - אני קטן מוכר אבל הייתי שמח ליותר - זה עוזר לשכ"ד ולקנות חלה לשבת :)

    

     22/11/08 11:41:

   צטט: אוריתלנ 2008-11-22 08:35:56

   הקירות זקוקים לסיוד מיידי

   הפנלים שבורים

   אבל מי שם לב?

   צריך רק קירות מבריקים של גלריה נוצצת? 

   אמנות במיטבה!

   מקשטת את החלל

   מתן דגש על התוכן

   ולא על התפל החיצוני. 

   יופי של רעיון!

   תודה על הסקירה המעניינת. 

    

    - בכניסה ליד מצד שמאל ליד המעלית היו קצת תמונות מהעבודה והשיפוצים של "לפני" כשכנראה היה הרבה יותר גרוע - נכון יש עוד מקום לשיפור, אבל אכן - אמנות במיטבה ! 

    

     22/11/08 08:35:

   הקירות זקוקים לסיוד מיידי

   הפנלים שבורים

   אבל מי שם לב?

   צריך רק קירות מבריקים של גלריה נוצצת? 

   אמנות במיטבה!

   מקשטת את החלל

   מתן דגש על התוכן

   ולא על התפל החיצוני. 

   יופי של רעיון!

   תודה על הסקירה המעניינת. 

    

     22/11/08 07:07:

   רעי דישון.

   ראשית אני מתנדבת לעשות לכתיבה הנהדרת שלך הגהה ושנית אני מבקשת ממך להתחיל למכור את הכישרון שלך.

   הגיע הזמן שהעולם יתן לך קצת פרנסה על כל הכישרון הזה...

   חיבוק מחזק וחיוך של בוקר מוקדם

     21/11/08 22:21:
   יופי!