עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  מיסטיקה ושאר ירקות

  מיסטיקה על קצה המזלג
  אין מקריות, ואמנם הכל צפוי אבל הרשות תמיד נתונה...

  סקס ואהבה לפי המזלות - מחודש

  113 תגובות   יום ראשון, 5/10/08, 09:50

  תכונות האופי של בני המזלות  כפי שהם באים לידי ביטוי בתחום הסקס 

   

  (חלוקה ל 12 מזלות היא מאוד כללית, אז נא לא לקחת אישית פרשנות זאת.. )

   

  טלה

  למרות סמלו הרך כביכול, הטלה בתחום הסקס, הוא אמפולסיבי, מהיר ונועז.

  נחשב למאהב לטיני, אבל פעמים לא יהיה לו הרבה סבלנות למשחקים מוקדמים וכאילו. לטלה מאוד חשוב המגע הפיזי החיבוק החזק והאיתן.

  הטלאים הם מאוד חושניים מודעים בהחלט למיניותם, לא יוצאים בהצהרות או סיסמאות. הם נדלקים מהר אבל גם נכבים באותה מהירות. הטלה יאהב לעשות סקס בחוץ בעיקר במקומות שבהם הוא עשויי להיתפס, מה שמעלה להם את הסיכון ואת הריגוש בהתאם. גברים טלאים אוהבים משגל חזק מהיר  ובקול גדול, בעוד הנשים בנות מזל טלה, אוהבות את זה מתמשך ועדין יותר.

   

  שור

   

  אם הטלה אופיין באקטיביות, השור יותר פאסיבי ורגוע. אצל השור הסקס הוא אומנות, ובאומנות יש להשקיע. גם זמן וגם מסביב. השוורים ישקיעו באווירה שסביב, בלבנים סקסיים בנרות רומנטיים מוזיקה ואוירה של אהבה.

  השור רואה בסקס חלק בלתי נפרד מאהבה, אולם לא תמיד הוא יביע את אהבתו במילים.למרות ההשקעה באווירה שסביב עדיין השור מרובע למדי, ואינו "משתגע" בסקס מוטרף, סיכונים ושיגעונות..קשה למצוא שורים עושים סקס במעלית.. אבל במשגל ה"מסורתי" הוא ישקיע את כל כולו והוא גם יכול למשוך את הסקס באיטיות לאורך כל הלילה כולו.

   

  תאומים

   

  ההומור ותקשורת של התאומים באים לידי ביטוי בתחום הסקס בעיקר בדיבורים.. הם מדברים ומדברים על סקס ואפשר להגיד שדיבורים זה גם שמחרמן אותם (גסויות). לא רק מילים עושות להם את זה אלא גם עזרים וצעצועים .הם אוהבים מציצנות וגם שיציצו בהם.אבל סיפוק מיני צריך להיות מלווה גם בסיפוק מנטלי.

  בן מזל תאומים "ימות" מסקס שגרתי שחוזר על עצמו בתנוחות קבועות, הם חייבים גוון ושינוי ותנועה כל הזמן הם יאהבו מראות כדי לראות את עצמם בעת הסקס. צריך לקחת בחשבון שתאומים יכולים בקלות רבה לנהל שתי מערכות יחסים במקביל ולעשות הפרדה מוחלטת בין רגש לסקס.

   

  סרטן

   

  במזל סרטן קיים הבדל גדול בין נשים וגברים.

  הנשים הסרטניות הינן חושניות אך בצורה עקיפה, מרומזת. היא מקיימת מערכות יחסים עם גברים שיגרמו לה בעיות, שאינם מתאימים לה ושיהיה לה קשה להיפרד מהם (מחפשת צרות) יחד עם זאת היא עדינה ביישנית ומחפשת אצל הגבר שלה , שיעניק לה תחושת ביטחון, הרגשה של בית ושיש על מי לסמוך. במיטה היא "רגילה" מה שחשוב לה זה להרגיש נאהבת ונחוצה לבן הזוג. מה שמדליק אותה בעיקר זה ביטחון כלכלי , הרבה יותר מאשר "גדול" אצל בן הזוג.נשים סרטניות רבות נמשכות לבנות מינן אך לא מממשות את זה.

  הגבר הסרטן, לא ממש מאמין בעצמו ובגבריותו, קשור מאוד לאימו וזה משפיע בהחלט על מערכות היחסים שלו, אוהב נשים "אמהות" . גברים סרטנים רבים זקוקים לכוח ושררה ובהביאם את הצורך הזה למיטה זה יכול להקצין עד סאדו, אבל בעיקר ברמה ריגשית ולאו דווקא פיסית.

  הסרטנים  מדחיקים פחד בראשיתי מגילוי עריות.

   

   

  אריה

   

  מלך היער אוהב הכל בגדול ובעוצמה רבה, בכל המישורים, לכן המאהבים/ות הדגולים שייכים למזל זה. הם חייבים להרשים, לעשות "כניסה" תרתי משמע, ולכן ישקיעו הרבה בסקס . זה יבוא לידי ביטוי בגרויים מכל הסוגים, אביזרים, סרטים, גרויים חיצונים, תנוחות, הכל. הם מחפשים ריגושים בהכל , לפעמים גם משחקי שליטה יהיו בתפריט. מזל זה נמשך לסקס משולב במוזיקה נשיקות ארוכות לוהטות, סקס אורלי ואלכוהול או סמים ש"יעיפו" את המוח.

  הפנטזיות של האריות כוללות סקס קבוצתי אורגיות ואף אקסבציוניזם, לא תמיד הם יממשו את הפנטזיות האילו.

  הלביאות מאוד אוהבות את אומנות הפלירטוט, ויהנו מאוד מזה גם אם אין בכל כוונה אמיתית.

   

  בתולה

   

  כיון שמזל בתולה הוא מזל הסדר והנקיון אז לכאורה ניראה שהוא רחוק מסקס. אבל אין זה נכון.  לבתולות/ים חשק מיני רב והם מישמים את הפנטזיות שלהם כמעט באופן מלא. אלא שיש בתולות שיראו באברי המין למטרה רביה בלבד,ולכן יהיו מאוד רצינים ויסודיים בקיום יחסי מין בדיוק לפי הספר, ומבלי לדבר על כך יותר מדי, כאשר המין קשור עבורם לרגש. וחלק אחר של בני מזל בתולה הוא יותר קינקי ביזארי שאינו קושר בין מין לרגשות ומנצל את המין לשחרור הלחצים הביזארים שלו.וכן למשחקי שליטה של שולט ונשלט כאשר על פי רוב הם יהיו הצד הנשלט.כשזה כולל כמובן אביזרי עור וגם שליטה מנטאלית ומילולית, עד השפלה פיסית ואף מסוכנת.

   

   

  מאזניים

   

  מאזניים מאוזן מאוד, גם בסקס, אין איבוד חושים אין שגעונות, אבל בהחלט יש פינוק פיתוי וחושניות, אבל תמיד במסגרת הגבולות וההגיון.

  גם הם אוהבים את משחקי השולט נשלט הרבה פעמים בצורת מניפולציות.וניצול המיניות לקידום בעבודה .

  שילוב ההי טק והאלגנטיות של המאזניים בא לידי ביטוי גם במיטה בהתחלה "איטית" ורגועה ועד הסחפות מוטרפת וחייתית. הצורך של בת המזל הוא בנסיך חלומות שימצא אותה קשורה למיטה המהודרת וישחרר אותה בכל המובנים.היא נוטה להסחפויות רומנטיות קצרות.

   הגבר משחק אותה גבר "קולי" שכלום לא מזיז לו, אבל בפנים הוא זקוק לריגושים רבים, מאוד חשוב לו איך ניראה בעיני אחרות.והוא מסווה את הכל בהתנהגות של קופץ ממיטה למיטה "קזנובה" ניראה כאילו הוא עמיד בפני רגשות אך לא כך באמת. חלקם אף היו שמחים פעם בחיים ללבוש בגדי נשים.

  נשים בנות מאזניים נמשכות לנשים אסרטיביות בעלות כוח וחושניות.

   

  עקרב

   

  זהו המזל הכי קשור לסקס שיש, תאווה , חושניות סקס וכמה שיותר, העקרב מחבר בין מין כסף וכוח, ועושה שימוש בכל שלושת המרכיבים האילו יחדיו. אולם אהבה אינה חלק מהמרכיבים.

  הסקס העקרבי יהיה ביזארי חריג ושונה. וגם הרבה, ולא בהכרח קשור לאהבה, אלא יותר לתאווה.העקרב ימשך לבני זוג מוזרים וחריגים.העקרבית יכולה להיות קשה להשגה אך גם חסרת כל מעצורים באותה העת, כשהיא תרגיש שהגבר אותו שיגעה אצלה בכיס היא תתמסר אליו טוטאלית.

  מישחקי ביזאר s&m  בהחלט מקובלים אצל העקרבים, ולמרות שפעמים הם ניראים מרוחקים ואדישים בפנים הם גועשים, את הפנטזיות הכי פרועות הוא עשוי לפחד לממש. אך אם גובר על פחדיו הסקס איתו עשוי להיות חושני עד פראי.ויוצא דופן. אפילו מסוכן !


  קשת

   

  אצל הקשתים הסקס הוא ספורט, דרך להכיר אנשים, והם זקוקים לסקס יותר מכל שאר בני המזלות האחרים.הם יבחרו בבני זוג שהרשימו אותם מנטאלית ומסקרנים אותם. האישה בת מזל קשת מאוד ישירה לא הולכת סביב אוהבת לעשות אהבה במקומות מקוריים לאו דווקא במיטה סקס עבורה הוא הדבר הכי טבעי ויכול לבוא בכל מקום ובכל הזדמנות. אם דוחפים מזל קשת למיסוד וזוגיות בתחילת הקשר הוא יברח כי מיד ירגיש שהחופש שלו נשלל ואת זה הוא לא יכול לסבול. הקשת בעל כישורים פיזים וגמישות אותה הוא מפתח ושומר על גופו ולכן יהיה אטלט גם במיטה בעל טכניקות ופוזות יוגיסטיות משונות, ותנוחות מיוחדות. הקשת בהיותו אופטימי ובעל שמחת חיים סקרנות וגמישות אוהב סקס הרבה ובגדול.

   

   

  גדי

   

  שמרנותו של הגדי באה לידי ביטוי גם במיטה הוא מעשי פרגמטי וחשוב לו המעמד השררה יותר מאשר השתוללות במיטה. הגדיים עושים סקס, כי זה מה שמקובל , וזה צורך כמו אוכל ומיים. אבל למרות זאת הגדיים מחברים חזק בין סקס ואהבה, ולא נוטים לבגוד בבני הזוג שלהם, גם הם שמרנים וגם כי " מה יגידו" . הגדיה אחרי שלוקח זמן רב " לבשל" את הבטחון שלה שרופף מאוד ומלא פחדים ויסורים ואיסורים.. לאחר שהיא בטוחה היא מתמסרת בחפץ לב והופכת למאהבת מסעירה מאוד וגבר ישמח מאוד לבלות במיטתה. ככל שהיא מתבגרת יותר כך היא משתחררת יותר ומגלה את עולם המין לעומק ומשקיעה בו. הגבר הגדי  לאחר שהוא מתפנה מעיסוקיו, יקיים סקס לפי הכללים בזמן הנכון והקבוע, תוך פחד שהוא עשוי לאבד שליטה, וזה דבר שהוא לא יכול להרשות עלצמו.אך יחד עם זאת עם מעט עידוד הוא יכול להיות חם וסוער.

   

   

  דלי

   

  הדלי מסוגל לקיים יחסים אפלטוניים . יש אצלו קצוות הוא יכול להיות מאהב נהדר או מכונה חסרת גוון וקרה.בכל מקרה הוא מפתיע שונה, והוא אוהב להמציא את הגלגל ויברר כל דבר מאיפה צומחות לו הרגליים תרתי משמע.פעמים הוא יפרוק כל משמעת וימציא את הסקס ופעמים יהיה מאופק ושמרני. אם הגבר הדלי היה יכול הוא, היה ממציא זיין משוכלל יותר ובכלל משכלל את המערכת..יש לו תאבון מיני מוגבר ואינו אומר דיי, עד שמבין שהשובע יבוא באופן רגשי ולא פיזי. הדלי היה ממש מת לעשות את זה עם חייזרית או בחללית.

  האישה בת מזל דלי לא יודעת איפה גבול האינטימיות ומתייחסת באותה מידה לאחיה לאביה ולנותן השרותים או הספר.קשה לה בזוגיות כי כל גבר שהיא מכירה מיד היא רוצה לחקור איתו את העולם . אין לה עקבות ופחדים בתחום המיני. ומעדיפה חברת גברים בלי קשר לסקס.רגשית רומנטית היא לא ממש מפותחת, ולא ממש יודעת איך להתמודד עם אינטימיות ורגשות.

   

  דגים

   

  רגשנות יתר תלותיות פאסיביות,מלנכוליות יחד עם רומנטיות ומיסתורין.

  בגבר הדג קשה להחזיק חמקן ואדיש משהו אבל מאהב נהדר חושני מאוד , המון דראמות ילוו את הגבר הדג שיוליך אותה שולל אבל כשיחשוב שהוא מאבד אותה יתחנן וירד על ארבע שתקבל אותו שוב ואז יחזור בדיוק על אותו דבר. הדג משקיע המון בליטופים חיבוקים נשיקות נגיעות ומיזמוזים, גם פטפטן כפייתי. אך הוא מתרסק רגשית ובדרך כלל תבוא המושיעה  התורנית שתרים אותו מהרצפה כדי שהוא יתרסק שוב פעם נוספת.

  הדגה לוקחת את צרות כל העולם על כתפיה אבל רגילה לזה.היא מנצלת את חולשותיה ללכוד גברים מנצלת את היותה רכה חלשה ושברירית למשוך את הגבר היפול אצלה בחכה.אולם היא עשויה בהחלט להרוס את עצמה גם בהתמכרויות וסמים. במיטה היא תגשים לגבר שלה את הפנטזיות שהוא חולם , ותהיה ממש שפחה עבורו אם זה מה שהוא רוצה והיא תהיה טוטאלית שלו ואיתו. כמעט מכורה אליו.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (113)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     9/12/08 15:53:

   צטט: yobt 2008-12-09 11:45:34

   אהבתי מאוד! כתבה נחמדה מאוד :)

   אני אישית מאמין שיש קשר בין המזל לבין סקס - אני מאמין בגורל וכל זה

    

   תודה רבה לך

     9/12/08 11:45:

   אהבתי מאוד! כתבה נחמדה מאוד :)

   אני אישית מאמין שיש קשר בין המזל לבין סקס - אני מאמין בגורל וכל זה

     10/10/08 17:38:

   צטט: הוזה דעות 2008-10-10 13:36:05

   אפילו אמא שלי לא יודעת שגם היא עקרב - אבל האמנות שלי מגלה...

    

   מגלה מה?

    

     10/10/08 13:36:
   אפילו אמא שלי לא יודעת שגם היא עקרב - אבל האמנות שלי מגלה...
     10/10/08 09:33:

   צטט: אלי סמוכה 2008-10-09 23:39:25

   אלי סמוכה עו"ד

   בעניין מזל דגים את קלעת (אני מזל דגים)

   אני מאמין כי גם עם האחרים הצלחת

    

   ברוב כן, אבל ברור שלא בהכל

   אלי סמוכה עו"ד

   בעניין מזל דגים את קלעת (אני מזל דגים)

   אני מאמין כי גם עם האחרים הצלחת

     9/10/08 22:44:

   צטט: בשינוי מתמיד 2008-10-09 19:31:26


   א ה ב ת י ....

   חמוד וגם אמיתי ונכון

    

   חיוך

     9/10/08 19:31:


   א ה ב ת י ....

   חמוד וגם אמיתי ונכון

     9/10/08 01:00:

   צטט: שיר-אור 2008-10-09 00:41:46


   אני דגיםנבוך

   אבל לא שפחה..עם הרגל בפה

   מלכה?

    

     9/10/08 00:41:


   אני דגיםנבוך

   אבל לא שפחה..עם הרגל בפה

     8/10/08 16:14:

   צטט: ציזי 2008-10-08 14:49:05

   מענין מאד

   חיוך

    

     8/10/08 14:49:
   מענין מאד
     7/10/08 19:38:

   צטט: רפאלה 2008-10-07 18:44:33

   אחלה אחלה...

   כמה כייף לקרוא על המזלות. הבאת את זה כל כך יפה.

   תודה

   רפאלה*

   תודה לך רפאלה

    

     7/10/08 18:44:

   אחלה אחלה...

   כמה כייף לקרוא על המזלות. הבאת את זה כל כך יפה.

   תודה

   רפאלה*

     7/10/08 07:28:

   צטט: edna41 2008-10-07 05:13:27

   הכי קלעת יקירתי

   חיבוק ענק וכוכב

   מתובלת

    

   חיבוק גם לך ושנה טובה

     7/10/08 05:13:

   הכי קלעת יקירתי

   חיבוק ענק וכוכב

   מתובלת

     6/10/08 23:01:

   צטט: הכי הכי 2008-10-06 20:22:14


   נחמד

   יש לי משהו דומה

   רוצה לומר שאני ממש לא "רגילה" במיטה!קריצה

   אוקי...

    

     6/10/08 23:00:

   צטט: ככו 2008-10-06 18:10:25


   יפה

    בן מזל טלה- הראשון....

    

   טלה תמיד ראשון

     6/10/08 20:22:


   נחמד

   יש לי משהו דומה

   רוצה לומר שאני ממש לא "רגילה" במיטה!קריצה

     6/10/08 18:10:


   יפה

    בן מזל טלה- הראשון....

     6/10/08 12:09:

   צטט: גילגול.. 2008-10-06 11:39:47

   אכן שגרה יכולה להרוג אותי :-)

   מזל שכזה.

    

   חיוך

     6/10/08 11:39:

   אכן שגרה יכולה להרוג אותי :-)

   מזל שכזה.

     6/10/08 10:09:

   צטט: הילה סגולה 2008-10-06 08:03:36

   אני קשתית, בעלי מאזניים ובהחלט מצאתי את עצמנו פה ושם... שימושי ביותר

   תודה *

    

   שמושי... אההם

   בבקשה

     6/10/08 10:08:

   צטט: iri20 2008-10-06 06:42:28


   דיי מדוייק

   תודה

   בבקשה

    

     6/10/08 10:08:

   צטט: אפור הזקן 2008-10-06 05:49:38

   דפקא    שובר  את   המאזניים

    

    נשיקהרגוע

    

   שבר את הכלים? ולא משחקים..

     6/10/08 10:07:

   צטט: עירד לוכד הנחשים 2008-10-06 01:36:05


   ואו זה צריך להיות בעיתון

    

   מה רע פה?

     6/10/08 10:07:

   צטט: שמעון 2008-10-06 01:32:33


   פשוט ענקית

    

   ואגב אני אריה ואת הלביאה שלי הכרת  בתערוכה אצליך בבית

    

   קלעת בול ואפילו עידנת את המצב הקיים

    

    

   כוכב

   ואאו , שני אריות... תודה שמעון

   שנה טובה

    

     6/10/08 10:06:

   צטט: chanit. 2008-10-05 22:18:51


   גם אצלי דיי מדוייק ...   נבוך    לשון בחוץ

   חיוך

    

     6/10/08 08:03:

   אני קשתית, בעלי מאזניים ובהחלט מצאתי את עצמנו פה ושם... שימושי ביותר

   תודה *

     6/10/08 06:42:


   דיי מדוייק

   תודה

     6/10/08 05:49:

   דפקא    שובר  את   המאזניים

    

    נשיקהרגוע


   ואו זה צריך להיות בעיתון
     6/10/08 01:32:


   פשוט ענקית

    

   ואגב אני אריה ואת הלביאה שלי הכרת  בתערוכה אצליך בבית

    

   קלעת בול ואפילו עידנת את המצב הקיים

    

    

   כוכב

     5/10/08 22:18:


   גם אצלי דיי מדוייק ...   נבוך    לשון בחוץ

     5/10/08 22:12:

   צטט: shapirami 2008-10-05 21:34:55


   התאים לי

    

   חיוך

     5/10/08 22:12:

   צטט: איריסחן 2008-10-05 21:31:57

   ויש לי המלצות שמעידות

   שאני הרבה יותר מסתם "רגילה"!!!נשיקה

   אז יאללה תביאי את ההמלצות

    

     5/10/08 22:11:

   צטט: רוקמת התחרה 2008-10-05 19:36:03

   מה שנכון נכון!

    

    

   אז בגלל זה כואבת לי השן?

     5/10/08 21:34:

   התאים לי
     5/10/08 21:31:

   ויש לי המלצות שמעידות

   שאני הרבה יותר מסתם "רגילה"!!!נשיקה

     5/10/08 21:19:

   צטט: מעופפת - דורדור 2008-10-05 19:00:00

   צטט: להטוט 2008-10-05 18:43:23

   צטט: אסף נחום 2008-10-05 17:53:44


   פוסט אליפות, קבל כוכב

   פשוט נהנהתי !

    

   "קבלי", נשמה, "קבלי"

   וזה למרות שהיא מבשלת כמו סטודנט זכר

    

    

   וזה אתה אומר כי אכלת את הבישולים שלי? או כי אכלת אותה?

    

    

    


   לא אותו דבר?

    

     5/10/08 19:36:

   מה שנכון נכון!

    

     5/10/08 19:34:

   צטט: kiki27 2008-10-05 19:10:19

   יפה...

   אפילו שכבר שכחתי *

    

   להזכיר לך?

   תודה :)

     5/10/08 19:23:

   מאירה

    שלך אפרת

   אהבתי

   **

     5/10/08 19:10:

   יפה...

   אפילו שכבר שכחתי *

     5/10/08 19:00:

   צטט: להטוט 2008-10-05 18:43:23

   צטט: אסף נחום 2008-10-05 17:53:44


   פוסט אליפות, קבל כוכב

   פשוט נהנהתי !

    

   "קבלי", נשמה, "קבלי"

   וזה למרות שהיא מבשלת כמו סטודנט זכר

    

    

   וזה אתה אומר כי אכלת את הבישולים שלי? או כי אכלת אותה?

    

     5/10/08 18:58:

   צטט: אסף נחום 2008-10-05 17:53:44


   פוסט אליפות, קבל כוכב

   פשוט נהנהתי !

   תודה...

    

     5/10/08 18:57:

   צטט: אסף נחום 2008-10-05 17:53:44


   פוסט אליפות, קבל כוכב

   פשוט נהנהתי !

   תודה...

    

     5/10/08 18:57:

   צטט: knoker 2008-10-05 17:52:08


   אממממ.......החיים לימדו אותי דברים אחרים. במבחן המציאות לא הזדהתי עם כלום ממה שנכתב פה.

    

   אבל בהזדמנות זו שנה טובה וגמר חתימה טובה.

    

    

   תודה שנה טובה גם לך
     5/10/08 18:56:

   צטט: jery777 2008-10-05 17:21:16


   אני יודע שהפנתזיה של הקשתיות לעשות סקס במעלית.

    

   בדוק?

     5/10/08 18:55:

   צטט: elibeck 2008-10-05 16:37:25

   בול קליעה

   אלי בק

    

   חיוך

     5/10/08 18:43:

   צטט: אסף נחום 2008-10-05 17:53:44


   פוסט אליפות, קבל כוכב

   פשוט נהנהתי !

    

   "קבלי", נשמה, "קבלי"

   וזה למרות שהיא מבשלת כמו סטודנט זכר

    

    

     5/10/08 17:53:


   פוסט אליפות, קבל כוכב

   פשוט נהנהתי !

     5/10/08 17:52:


   אממממ.......החיים לימדו אותי דברים אחרים. במבחן המציאות לא הזדהתי עם כלום ממה שנכתב פה.

    

   אבל בהזדמנות זו שנה טובה וגמר חתימה טובה.

     5/10/08 17:21:

   אני יודע שהפנתזיה של הקשתיות לעשות סקס במעלית.
     5/10/08 16:37:

   בול קליעה

   אלי בק

     5/10/08 15:46:

   צטט: 7777777777777 2008-10-05 15:04:23


   תודה רבה .

   לאוהבי האהבה עשו אהבה ולא מלחמה אולי כך ננצח באהבה ובסקס כך שכולם יהיו עסוקים ונאהבים שנה טובה ואשלח לך כוכב לחיי האהבה והשמחה תודה-*

    

   תודה רבה

     5/10/08 15:19:

   * לגלגל המזלות הסקסי
     5/10/08 15:04:


   תודה רבה .

   לאוהבי האהבה עשו אהבה ולא מלחמה אולי כך ננצח באהבה ובסקס כך שכולם יהיו עסוקים ונאהבים שנה טובה ואשלח לך כוכב לחיי האהבה והשמחה תודה-*

     5/10/08 14:25:

   צטט: מעופפת - דורדור 2008-10-05 14:17:30

   צטט: להטוט 2008-10-05 13:39:53

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:35:38

   אוח, לגמרי!

   :-)

    

    

   אוח?

   מעניין

    

   היא נולדה במזל אוח !

    

    

   המזל הכי טוב, להזכירך

    

     5/10/08 14:21:

   צטט: מעופפת - דורדור 2008-10-05 14:16:57

   צטט: להטוט 2008-10-05 13:38:32


   כוכב, למה שהוצאת אותי פ'סדר

   הולך לנחש עכשיו את המזלות של המגיבים

    

    

   זה אתה בחרת איזה מזל להוולד..

    

   סופסופ בחרתי נורמלי

   תכף תגידי שגם בחרתי עם מי להתחתן

    

     5/10/08 14:17:

   צטט: להטוט 2008-10-05 13:39:53

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:35:38

   אוח, לגמרי!

   :-)

    

    

   אוח?

   מעניין

    

   היא נולדה במזל אוח !

    

     5/10/08 14:16:

   צטט: להטוט 2008-10-05 13:38:32


   כוכב, למה שהוצאת אותי פ'סדר

   הולך לנחש עכשיו את המזלות של המגיבים

    

    

   זה אתה בחרת איזה מזל להוולד..

     5/10/08 14:16:

   צטט: debie30 2008-10-05 13:25:13

   מידע מרתק.

   תודה.

    

   אחזור עם כוכב לגלגל המזלות שנכנס למיטה

    

   תודה דבי

    

     5/10/08 14:15:

   צטט: davidv10 2008-10-05 13:03:34


   אהבתי מאוד

    

   טוב מאוד

     5/10/08 14:15:

   צטט: guitar 2008-10-05 12:44:34

   חיוך.חיוך העיקר שיהייה סקס

    

   ברור !

     5/10/08 14:04:

   ממש לא :-)
     5/10/08 13:39:

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:35:38

   אוח, לגמרי!

   :-)

    

    

   אוח?

   מעניין

    

     5/10/08 13:38:


   כוכב, למה שהוצאת אותי פ'סדר

   הולך לנחש עכשיו את המזלות של המגיבים

    

     5/10/08 13:25:

   מידע מרתק.

   תודה.

    

   אחזור עם כוכב לגלגל המזלות שנכנס למיטה

    

     5/10/08 13:03:

   אהבתי מאוד
     5/10/08 12:44:
   חיוך.חיוך העיקר שיהייה סקס
     5/10/08 12:08:

   צטט: איציק דור 2008-10-05 11:46:40

   אני עקרב ואני לא מודה באשמה אטום

    

   לא נורא... לא נתלה אותך , עד שתודה...

     5/10/08 12:07:

   צטט: דרור בבוקר 2008-10-05 11:20:30


   עם חייזרית בחללית.

   מה את חושבת שכל חייזרית וכל חללית ??

    

   ברור שלא, רק המיוחדות שבהן...

     5/10/08 12:07:

   צטט: z-217 2008-10-05 11:02:10


   אכן הסקס הוא ספורט - מי צריך חדר כושר וכל השאר!!!

    

   (:

    

   חתימה סקסית טובה!

    

   צ

    

   יש טריאטלון?

     5/10/08 12:06:

   צטט: חני אפרגן (רוזנבאום) 2008-10-05 10:55:35


   מדויק כבת מזל - מאזניים..

   תודה..

   חיוך

   חיוך

    

     5/10/08 11:46:
   אני עקרב ואני לא מודה באשמה אטום
     5/10/08 11:20:


   עם חייזרית בחללית.

   מה את חושבת שכל חייזרית וכל חללית ??

     5/10/08 11:02:


   אכן הסקס הוא ספורט - מי צריך חדר כושר וכל השאר!!!

    

   (:

    

   חתימה סקסית טובה!

    

   צ

     5/10/08 10:55:


   מדויק כבת מזל - מאזניים..

   תודה..

   חיוך

     5/10/08 10:54:

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:53:11

   צטט: מעופפת - דורדור 2008-10-05 10:52:28

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:35:38

   אוח, לגמרי!

   :-)

   שתגלי לכולם איזה?

    לא רואים עלי? :-)

    

   בטח רואים...

    

     5/10/08 10:53:

   צטט: meroniko 2008-10-05 10:44:54


   וואלה- אריה אנוכי- לא מחליף מזל בעד שום הוןנבוך

    

   לא, אל תחליף... גם אני אריה,

     5/10/08 10:53:

   צטט: מעופפת - דורדור 2008-10-05 10:52:28

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:35:38

   אוח, לגמרי!

   :-)

   שתגלי לכולם איזה?

    לא רואים עלי? :-)

    

     5/10/08 10:52:

   צטט: הלופט של רוני 2008-10-05 10:42:14


   קטונתי...

    

   טוב, לא דיברנו על הגודל...

     5/10/08 10:52:

   צטט: יוקה 2008-10-05 10:35:38

   אוח, לגמרי!

   :-)

   שתגלי לכולם איזה?

    

     5/10/08 10:52:

   צטט: שמעון באהבה 2008-10-05 10:35:22


   תודה שהשכלת אותי

   עכשיו יותר קל לבחור

   בת זוגחיוך

   שנה של אהבה

    

   בהצלחה

     5/10/08 10:51:

   צטט: פריקון 2008-10-05 10:28:45


   הייתה קצת הגזמה עם הבתולה.....

   עם כל האביזרים...חיוך

   נחמד לדעת.*

   נבהלת מהאביזרים? לא נורא תכניס אותם לארון , לא ידעו.

    

     5/10/08 10:50:

   צטט: דורונצ'יק2 2008-10-05 10:28:11


   אם הגבר הדלי היה יכול הוא היה ממציא זיין משוכלל יותר

    

    

   חחחחחחחחחחחחחחחחח

   אתה דלי? המצאת? נו ספר לנו, אל תשאיר לעצמך...

    

     5/10/08 10:50:

   צטט: עלמה אוהבת 2008-10-05 10:24:34

   אצלי קלעת בול:)

    

    

   טוב , אצלך צבע המשקפיים משתנה בהתאם לצורך,  אז תמיד קולעים בול !

    

     5/10/08 10:49:

   צטט: איציק מצליח 2008-10-05 10:23:40


   *נשיקה

   גמר חתימה טובה!!

    

   :) תודה, גם לך !

     5/10/08 10:48:

   צטט: נירבי38 2008-10-05 10:22:34


   כשקת

   ?

    

     5/10/08 10:48:

   צטט: רוח האדם 2008-10-05 10:21:51

   ב"מקרה" שלי, זה לא כל כך פגע...........:)

   טוב נו אמרנו מאוד כללי, כניראה שמזל האופק שלך או רום שמיים חזק יותר,

    

     5/10/08 10:47:

   צטט: רותק'ה 2008-10-05 10:20:51

   "אך הוא מתרסק רגשית ובדרך כלל תבוא המושיעה  התורנית שתרים אותו מהרצפה כדי שהוא יתרסק שוב פעם נוספת."(דג) ואוו כמה נכון.זה ועוד.* גדול נחוץ פה.

    

   גודל רגיל , יספיק בהחלט שהרי הגודל לא קובע...

     5/10/08 10:46:

   צטט: צילה freedom 2008-10-05 10:19:23


   אני קשתית ומודה שהכל נכון

   חוץ משקרנות , (בטוחה שזו טעות כתיב)

   אהבתי , גמר חתימה טובה

   ותודה נהניתי לקרוא *

    

   טעות כתיב הכוונה לסקרנות, תוקן  סליחה

     5/10/08 10:46:

   צטט: נועז גולן 2008-10-05 10:18:11


   לא יודע אם להתחיל לשכב איתי בשל היותי מאהב נפלא או לברוח ממני בשל היותי תלותי ופאסיבי

   :)

   אתה לא חייב לבחור סיבה לשכב עם עצמך..

    

     5/10/08 10:45:

   צטט: flyart 2008-10-05 10:14:11

   בקיצור, כל המזלות יודעים מה לעשות. חוץ מאלה שלא יודעים...

    

   זה נכון בכל תחום...

     5/10/08 10:44:

   צטט: linawe 2008-10-05 10:09:59

   נכון ואמיתי.

   אני דלי עם אופק דלי...

    

   אז את תספרי לנו על ההמצאות והשכלולים?

     5/10/08 10:44:

   וואלה- אריה אנוכי- לא מחליף מזל בעד שום הוןנבוך
     5/10/08 10:44:

   צטט: מתיס 2008-10-05 10:03:08

   אהבתי!!!

   אני קשתית!!!

   ויש לך את השמש בבטן?

    

    

     5/10/08 10:42:

   קטונתי...
     5/10/08 10:35:

   אוח, לגמרי!

   :-)

     5/10/08 10:35:


   תודה שהשכלת אותי

   עכשיו יותר קל לבחור

   בת זוגחיוך

   שנה של אהבה

     5/10/08 10:28:


   הייתה קצת הגזמה עם הבתולה.....

   עם כל האביזרים...חיוך

   נחמד לדעת.*

     5/10/08 10:28:


   אם הגבר הדלי היה יכול הוא היה ממציא זיין משוכלל יותר

    

    

   חחחחחחחחחחחחחחחחח

     5/10/08 10:24:

   אצלי קלעת בול:)

    

    

     5/10/08 10:23:


   *נשיקה

   גמר חתימה טובה!!

     5/10/08 10:22:

   כשקת
     5/10/08 10:21:
   ב"מקרה" שלי, זה לא כל כך פגע...........:)
     5/10/08 10:20:
   "אך הוא מתרסק רגשית ובדרך כלל תבוא המושיעה  התורנית שתרים אותו מהרצפה כדי שהוא יתרסק שוב פעם נוספת."(דג) ואוו כמה נכון.זה ועוד.* גדול נחוץ פה.
     5/10/08 10:19:


   אני קשתית ומודה שהכל נכון

   חוץ משקרנות , (בטוחה שזו טעות כתיב)

   אהבתי , גמר חתימה טובה

   ותודה נהניתי לקרוא *

     5/10/08 10:18:


   לא יודע אם להתחיל לשכב איתי בשל היותי מאהב נפלא או לברוח ממני בשל היותי תלותי ופאסיבי

   :)

     5/10/08 10:14:
   בקיצור, כל המזלות יודעים מה לעשות. חוץ מאלה שלא יודעים...
     5/10/08 10:09:

   נכון ואמיתי.

   אני דלי עם אופק דלי...

     5/10/08 10:03:

   אהבתי!!!

   אני קשתית!!!

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   מעופפת - דורדור
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין