עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  האולימפיאדה שלי

  לוטה בערפל

  33 תגובות   יום שלישי, 29/10/13, 21:50

  שבוע שלם ישב הענן הזה על העיר. שבוע שלם בערפל, כמו מין שמיכה מטאפורית לפני החורף. לפני לילות הקרה הגדולה. באוקטובר אנחנו הרי אומרים תודה בחג ההודיה, אבל אנחנו גם מתכוננים לקראת ליל כל הקדושים. כשחושבים קצת לעומק על המסורת הזאת, של האלווין, אפשר למצוא אותה בתור המראה ההפוכה של יום הכיפור היהודי. על פי המסורת שלנו, ביום הכיפורים אנחנו נחתמים לספר החיים (או שלא) ואילו בליל כל הקדושים, הצפון אמריקאים מקבלים את עונת החושך, את שלושת החודשים האפלים של השנה. גם כאן, במידה מסוימת מחליטים מי הולך לחיות ומי הולך ל "תנומת העפר" (the dirt nap). שמיכת הערפל הכריחה את העיר כולה להוריד הילוך ולהתכונן לבאות. החדשות שבאו מצידו האחר של הענן היו כמו תמיד מעניינות ומסקרנות, אבל כמו תמיד, הם קרו במקום אחר, מעבר להרים. כי כאן, מתחת לשמיכה הלבנה הענקית הזאת, אנחנו הרגשנו בעיקר כמו פטריות בתוך יער קסום ומכושף. שבוע שלם נח הענן הזה על העיר, הוא לא היה קר במיוחד, הוא לא היה רטוב, הוא בעיקר הוריד את השמיים אלינו, בני האדם הקטנים שכאן למטה. בדרך לכדורגל שאלתי את הטייס הותיק, רן, איך נוחתים במזג אוויר כזה.הוא בדיוק חזר מניו יורק ואני סוף סוף ראיתי את "טיסה" עם דנזל וושינגטון. אחרי שמונה שנים שבהם לא עליתי על מטוס, זה לא עשה לי חשק במיוחד, למרות שאני מת להתאוורר קצת מהעיר הזאת. "איך נוחתים בערפל כזה?, עוצמים עיניים ומקווים לטוב", הוא אומר לי ספק ברצינות ספק בצחוק, כשאנחנו גולשים אל תוך מגרש החניה של ה JCC. ממש כמו לעלות אצלנו בהרכב, אני מהרהר, תוך כדי שאני לובש את מגיני העצם, בכל זאת, קט רגל של ישראלים. אצלנו לא משנה מה קורה בחוץ; גשם, שלג, ערפל, על המגרש שלנו תמיד חם. ובימים כאלו, שבהם הכל במילא מעורפל, ולא רואים כלום ממטר, ולא מבינים בדיוק מה קורה, ולאן הולכים, דווקא בימים כאלה שבהם כל המרפסות בשכונה מוארות בפנסי דלעת כתומים, והמכוניות נוסעות באיטיות זהירה והלחלוחית הזאת של הענן שעומדת באוויר נכנסת לך מתחת למעיל ומתחת לנשמה, כאילו הגעת לגן עדן, אבל שכחו לספר לך על זה. דווקא אז, הכי טוב זה להוריד את המשקפיים, לעלות על המגרש, ובמשך שעה וחצי לראות רק את המסגרת האדומה של השער מול העיניים. בנתיים, סחבק עם שמונה שערים בשלושת המשחקים של פתיחת העונה, אבל כמו שאני מכיר את השחקן הזה, יש לו היסטוריה של פציעות, אני מחזיק לו אצבעות שהוא ישמור על הקצב במשך כל העונה. כמו שזה נראה עכשיו, הכל מכוסה בשמיכה לבנה, ולא רואים ממטר. גן עדן עכשיו.

  ''


  צילום: רותי מ.

  **

  אולי החדשה הכי מעניינת שהגיע מהצד השני של הענן הייתה הסכם הסחר החופשי שחתמה ממשלת קנדה, בראשות מנהיג השמרנים, סטיבן הרפר, עם האיחוד האירופאי. ארבע שנים לקח להרפר וממשלתו לנסח את המסמך הארוך והמפורט הזה שנחתם לפני כשבועיים בבריסל, בירת בלגיה. על פי ההסכם יוסרו עמלות מכס על 98 אחוזים מהמוצרים שנסחרים בין שני הצדדים. למרות זאת, רוב ההסכם נחשב עדיין "גמיש" – כלומר רוב הסעיפים יגובשו במהלך 7 השנים הבאות  על פי הנתונים בשטח. ראש הממשלה הרפר הציג את ההסכם כמהלך היסטורי, עם שוק של 500 מיליון בני אדם, שיכול לשנות את האיזון הכלכלי של קנדה, ש %75 מהמסחר שלה כיום מתנהל מול ארצות הברית. השוק האירופאי המאוחד מגלגל 17 טריליון דולר בשנה.

  http://www.theglobeandmail.com/news/politics/eu-harper/article14924915/

  אולם בשולחן הפרשנים הדעות עדיין חלוקות, רבים חוששים שהסרת מכסות המגן יפגעו קשות ביצרנים קטנים ובינוניים שלא יוכלו להתחרות עם "מבול הגבינות והיין" שאמור להגיע מהצד השני של האטלנטי. כלכלנים של הממשלה מבטיחים שההסכם שווה לכלכלה הקנדית 12 מיליארד דולר ושמונים אלף משרות חדשות. ההסכם עדיין תלוי אישורים פדרלים בשני הצדדים, אצלנו צריכות הפרובינציות לאשר אותו, ואילו אצלם חברות האיחוד צריכות להסכים. מי שכבר מאיימת לפצוץ את העסק היא ממשלת רומניה שרוצה שקנדה תסיר שורה של תנאים לקבלת ויזות לאזרחיה.  http://www.huffingtonpost.ca/2013/10/25/romania-canada-eu-trade-deal_n_4163328.html

   

  **

  אבל עוד לפני שהרפר יגיע לדבר עם הרומנים, הוא צריך לעבור את הסקנדל הפוליטי הרציני הראשון שלו בתור ראש ממשלה. הסנאט הקנדי –שהוא גוף פרלמנטרי נטול סמכויות אמיתיות – סוער בחודשים האחרונים מסביב לשלושה סיפורים של הוצאות חריגות, או הוצאות בלי סמכות, של סנאטורים שמונו על ידי המפלגה השמרנית. הדיון בפרשיות המביכות הללו, רק מעלה את הדיון בשאלה המהותית באמת מי זקוק למועדון החברים היוקרתי הזה, שמתכנס לו באוטווה רק כדי לקרוא ולאשרר ביחד את החוקים שמנסחים חברי הפרלמנט, נבחרי העם. הסנטורים הקנדים ממונים על ידי נציגי המפלגות, זהו תפקיד בעל שררה, משרד ומשכורת נדיבה. יש להם הרבה תנאים והטבות ושום תפקיד ביצועי. זהו סוג של קאנטרי קלאב לבעלי השפעה, שיכולים לבלות את הימים בכתיבת נאומים, טקסי פתיחה של ספריות ובתי חולים, וכאמור חתימה (מגומי) על חוקים שאחרים ניסחו והגו. אז כשאנשים כאלה, גם מועלים באמון הציבור ובכספי המיסים שלו, ואחר כך עוד מאשימים את הרפר בעצמו בהנחיות, זה משהו שיחמם את הפרלמנט הקפוא של אוטווה בחודשי השלג הקרובים.

  http://www.thestar.com/news/canada/senate_scandal.html

  להם יש את הפרלמנט שלהם, לנו יש את הקט רגל שלנו, כל אחד והחימום שלו.

   

  **

  אוקטובר הוא בהחלט חודש מיוחד בזירה הספורטיבית העירונית שלנו כי זהו החודש היחיד בשנה האזרחית שבו כל שלושת מועדוני הספורט המקצוענים שלנו משחקים במקביל. עד לפני שלוש שנים רק הקאנקס מההוקי והליונס מהפוטבול הקנדי חילקו את השוק, אבל מאז שהוויטקאפס הצטרפו לליגת הכדורגל ה MLS יש שחקן שלישי בתמהיל ופתאום אוקטובר נורא עמוס על האוהדים המקומיים. מועדון הכדורגל שלנו הצליח בעונה הקודמת להיות הקבוצה הקנדית הראשונה בפלייאוף, השנה הם החמיצו את הכרטיס בשלוש נקודות, אבל נקודת הזכות הגדולה  בקמפיין הזה הייתה הזכיה של החלוץ קאמילו, בתואר מלך השערים של הליגה עם 22 שערים. הברזילאי בן ה 25 שהגיע אלינו לפני שלוש שנים מהליגה המלטזית, הפך לגיבור מקומי עם עונה חלומית שבהחלט עשויה להביא לו הצעות מעניינות מאירופה. לוונקובר יש עדיין אופציה לשנתיים על הכישרון הזה, אבל סביר להניח שיגיעו לבחור הצעות ממועדונים מתחרים. במיוחד עכשיו עם הסכם הסחר החופשי של הרפר עם השוק האירופאי המשותף.  

  http://espnfc.com/news/story/_/id/1597327/camilo-sanvezzo-earns-golden-boot-vancouver-whitecaps-win-colorado-rapids?cc=5901

   

  **

  חודש נובמבר מביא איתו שני פסטיבלים קהילתיים חשובים. הראשון שבהם הוא פסטיבל הסרטים היהודי VJFF שהמהדורה ה 25 שלו תערך השנה בין ה 7 – 14 לנובמבר בקולנוע השדרה החמישית שברחוב בורארד. סרט הפתיחה הוא עיבוד של הבמאי הבלגי וינסנט באל לספרו של דוד גרוסמן הירושלמי, "יש ילדים זיגזג". The zigzag kid כולל הופעה מסקרנת של איזבלה רוסליני בתפקיד משנה. סרט הסיום של הפסטיבל יהיה הקרנת הבכורה הקנדית של הקומדיה הישראלית "לצוד פילים" עם מוני מושונוב וששון גבאי.  שתי ההקרנות הללו כוללות קבלת פנים חגיגית באולם של יבואנית הב.מ.וו הסמוכה לקולנוע. במהלך השבוע יוקרנו סרטים מארה"ב, גרמניה, צרפת, ישראל, הולנד ומקדוניה, בין השאר. תבלו יפה. http://www.vjff.org/

   

  **

  ב 23 לנובמבר יוצא לדרך פסטיבל הספרים היהודי של ה JCC, שכולל מספר רב של אירועים ובינם, גם הופעת אורח של עבדכם הנאמן. סידור העבודה שלי הוא ליום א' ה 24 לנובמבר בעשר בבוקר, קיבלתי שלוש דקות (ועשרים שאלות) במסגרת שעה של "קצרצרים בספרות" ביחד עם עוד שישה יהודים יותר מוכשרים ממני. שכתבו ספרים יותר ארוכים ומורכבים מ "הנסיך השיגרתי" שלי, שלרוע מזלו גם איבד השבוע את כל 26 הלייקים שהוא קיבל בחודש ספטמבר. אין לי מושג למה, כנראה שאלו מנפלאות העולם הדיגיטלי. מה שאני כן מביא לפסטיבל זה אותכם, הקוראים שלי. בלעדיכם, כנראה שלא הייתי זוכה לשבת בשורה אחת עם חבורה כל כך מרשימה של יוצרים מוכשרים. אז כמו תמיד אני מסיר בפניכם את הכובע על הזמן והמאמץ שאתם מקדישים כדי לקרוא את הבלוג הזה, כנראה שיש קהל לסיפור המסע של אמן מיוסר, מרושש ונון- קונפורמיסט על גדות האוקייאנוס השקט. אז אם אתם רוצים ספר עם חתימה והקדשה אישית, אתם מוזמנים לבוא ולפגוש אותי בפסטיבל. להזכירכם, לרשותכם עומדות שתי אפשרויות:

  המהדורה האנגלית כאן:  https://www.createspace.com/4441134

  המהדורה העברית כאן: https://www.createspace.com/4447251

  תביאו עותק שרכשתם בעצמכם וקבלו בחינם (!!!) גם בייגל עם גבינה צהובה וכוס קפה. כמו תמיד הפסטיבל מציע לכם תפריט מגוון ועשיר שנע בין ערב על סקס וליבידו לערב של טקילה וסטנד אפ קומדי. ככה זה כשחיים בתוך ענן, כל הפרטים, כאן:

   https://www.jccgv.com/content/jewish-book-fest-featured

   

  **

  אבל כמו שאמרנו, הדברים המעניינים באמת מגיעים מהצד השני של הענן, אז את פסטיבל הספרים היהודי יכבד בנוכחותו גם מר כרמי גילון, ראש השב"כ לשעבר, שמגיע ביחד עם הבמאי דרור מורה, להקרנה חגיגית של the gatekeepers הסרט הדקומנטרי שכולל ראיונות עם שישה מראשי השב"כ לשעבר. "שומרי הסף" היה מועמד לאוסקר 2013 בתור הסרט הדקומנטרי הטוב של השנה. והוא שווה את הגיחה שלכם אל המתנ"ס בערב יום שני, 24 לנובמבר. ביחד עם ההפצה הצפויה של הסרט "בית לחם" ברחבי קנדה בקרוב, תוכלו גם אתם ללמוד מקרוב על דרכי העבודה והפעולה של אנשי הצללים של מערכת הביטחון הישראלית. שממשיכה לשווק את עצמה באותה יעילות ומקצועיות שהקנו לה מוניטין בינלאומי בתחום של עיקוב, איסוף מודיעין, וחיסול ממוקד של בעיות אנושיות פוטנציליות. כולכם מוזמנים לקבל "מכה קלה בכנף", ולו רק לערב אחד.

   

  ''

   

  **

  הלכתי לראות את "קפטן פיליפס" עם טום האנקס. ממש כמו Zero dark thirty  בשנה שעברה, זהו סרט של מציאות עכשיות שמספק לצבא האמריקאי הזדמנות לחשוף את השרירים שלו בפני העולם. הפקה עוצרת נשימה עם תקציב של 55 מיליון דולר ודרמה של רב חובל אמריקאי שנלקח כבן ערובה של כנופיית פיראטים סומלים עם סנדלים וקלאצ'ניקובים. המסר לאומה האמריקאית הוא שלא מפקירים קפטן פצוע בשטח, ושידע כל אזרח שמסתבך בצרות שאריות הים האימתיינים  יבואו להציל אותו גם בצד האחר של הפלנטה, וזה בלי אף ראיון אל מול המצלמה. נתתי לסרט 4.5 כוכבים בזכות האקשן והשיחזור המדויק והאותנטי של האירועים הדרמטיים בלב האוקיאנוס. אבל נראה לי שכמו "כוננות עם שחר" גם הסרט הזה יסתפק כנראה רק באוסקר אחד, אולי שניים, זו לא שנה לסרטים רפובליקאים.

  http://www.youtube.com/watch?v=Sp6jpeDeQmE

   

  **

  אסתי, דניאל ואלנה חיים (HAIM) נתנו הופעה סולד אאוט בשבוע שעבר באולם הקומודור שברחוב גרנוויל. שלוש הבנות של דונה ומרדכי (מוטי) חיים מלוס אנג'לס, הוכתרו על ידי ה BBC הבריטי בתור הצליל של 2013, אלבום הבכורה שלהם days are gone שיצא רק לפני חודש כבר
  מכר 100 אלף חתיכות בבריטניה ועושה חיל גם במצעדים אחרים ברחבי העולם. הלהקה נושאת את שם האב, כדורגלן עבר במכבי יפו, שהפך למתווך נדל"ן בלוס אנג'לס. (כמעט) כל העולם מפרגן להם, אז כל מה שנשאר לנו זה רק להצטרף. תודה שקפצתן לתוך הענן שלנו, "אל תציל אותי" , זה כל מה שאפשר לבקש בערב האלווין, שבו קובעים מי נשאר על האדמה, ומי מצטרף לעולם הרוחות והשדים. בררררררר.  

  ''


            

  דרג את התוכן:

   תגובות (33)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     27/11/13 20:40:

   צטט: אסףקיסמן 2013-11-18 10:11:50

   ובכן, גם לאחר קריאת קריאת הפוסט, לא נחה דעתי, שהרי לא ברור מיהו הלוּט בערפל או מיהי הלוּטה בערפל: הכותב, המדינה, השטח, האדמה, הארץ, או שמה התבונה שלי היא הלוטה בערפילי גילי המתקדם.

   ובלי קשר:

   24 בנובמבר

    

   זה חלק מהמיסתורין שבכתיבה, כל אחד יכול לקחת את זה לאן שהוא רוצה. אם לא נחה דעתך, אז בקומה 8 הדלת השלישית משמאל, יש שם שירות הכוונה מצויין לאלו שדעתם לא נחה. בהצלחה וחג שמח.

     18/11/13 10:11:

   ובכן, גם לאחר קריאת קריאת הפוסט, לא נחה דעתי, שהרי לא ברור מיהו הלוּט בערפל או מיהי הלוּטה בערפל: הכותב, המדינה, השטח, האדמה, הארץ, או שמה התבונה שלי היא הלוטה בערפילי גילי המתקדם.

   ובלי קשר:

   24 בנובמבר

     18/11/13 00:36:
   בהחלט תמר ק. אמנות לחוד ואמת לחוד, רק שרוב בני האדם לא תמיד יודעים/מבינים/מסוגלים לעשות פרשנות בעצמם.
     17/11/13 14:45:

   לחיות בערפל זמני, הוא משהו שאני יכולה רק לנסות לתאר לעצמי :)

   ואני אוהבת להנות מסרט בתור סרט, גם אם מבוסס על סיפור אמיתי. את הפרשנות אעשה בעצמי


     3/11/13 03:59:

   צטט: --()-- 2013-11-03 00:32:02

   צטט: sbhsport 2013-10-31 16:52:27

    

   אני יכול גם לשאול אותך באותה הזדמנות : מי עומד מאחורי הפקת הסרטים הישראלים: "בית לחם", "שומרי הסף", "וואלס עם באשיר", "לבנון", "בופור", "עונת הדובדבנים", "גמר גביע", " אחד משלנו" ועוד רבים וטובים, לא הרפובליקנים??

   מי מממן את אתוס צהל הגברי אך הרגיש, היורה אך הבוכה??? בטח מפאי...

    

   את גדולה מגניב  איך לא חשבתי על זה?

     3/11/13 00:32:

   צטט: sbhsport 2013-10-31 16:52:27

    

   אני יכול גם לשאול אותך באותה הזדמנות : מי עומד מאחורי הפקת הסרטים הישראלים: "בית לחם", "שומרי הסף", "וואלס עם באשיר", "לבנון", "בופור", "עונת הדובדבנים", "גמר גביע", " אחד משלנו" ועוד רבים וטובים, לא הרפובליקנים??

   מי מממן את אתוס צהל הגברי אך הרגיש, היורה אך הבוכה??? בטח מפאי...

     2/11/13 18:17:
   בכבוד רב, צבי, אני עושה את המיטב תחת מגבלות הזמן והמרחק וכמובן העיקרון המנחה, שאני אינני מתערב בעינינייה הפנימים של מדינת ישראל. שבוע טוב.
     2/11/13 00:13:
   אני מעריך את הפוסטים המושקעים שלך. לא הייתי מתנגד שבכל את שאתה שולח לי לינק- ואני לא שולח לינקים היית מעיף מבט קצר על הגיגיי.
     1/11/13 23:52:
   זה היה שבוע מדהים, מיכלי, היו לנו כבר ימים מעורפלים, פה ושם, אבל שבוע רצוף?! זה עוד לא היה. באמת קסום.
     1/11/13 19:25:
   ערפל זה מקסים. משווה לכל המקומות המוכרים הרגשה אחרת. לא מהעולם הזה. לא ככה?
     31/10/13 16:57:

   צטט: נערת ליווי 2013-10-31 10:35:57

   צטט: sbhsport 2013-10-31 01:02:47

   נערה יקרה, יש דברים שלא שוכחים....בטח שלא קרדיטים...שמיכה לבנה ופוסט צבעוני העיקר זה המוטו שלנו: נהנית? ספרי לחברותייך, לא נהנית? ספרי לנו....

    

   נהניתי יקירי!

   באיזה שהוא שלב. באיזור של בגן עדן גם קפץ לי שיר. רק לא הייתי בטוחה אם הוא מתאים.

   אתה יודע, לפעמים לשיר יש כמה חלקים. ואני והאסוסיאציות שלי.

    

   והבוקר. שזה לא מזמן. היה לי מקרה דומה עם שיר אחר. שבהקשר של מה שקראתי והגבתי התאים. כמו כפפה.

    

   אז הנה השיר מאתמול. ולגבי מה שקראתי. לא יודעת אם מתאים לעשות מה שאני עושה אצלי. שזה לשים פה לינק אז שולחת לך לפרטי.

    

   ''

    

   תודה רבה כפרה, אחלה שיר....מקווה שניפגש שם, על הענן, ביום מיו הימים.....אני כבר עובר לקרוא בפרטי.

     31/10/13 16:55:

   צטט: דליהו 2013-10-31 10:38:37

   שמיכה לבנה קלילה מעורפלת לפני החורף.האלואין שמח שחר:]

   תודה רבה דליה, תחזיקי אצבעות שניפגש כאן גם בשבוע הבא..בא...בא...בא.......

    

     31/10/13 16:52:

   צטט: --()-- 2013-10-31 10:06:58

   אתה רומז שהרפובליקאים או הצבא האמריקאי, מממנים בפועל סרטים כאלה?

    

   שאלה מצוינת, גברת O, לא שאלת המימון היא שעומדת כאן על הפרק, האולפנים הם אלו שיוצרים את הסרטים. אבל באולפנים יושבים בני אדם שהתפקיד שלהם לייצר את הסרטים, והם יושבים על ערימות של תסריטים שרק צריך לבחור בינם, ופווליטיקה היא חלק מהגורמים שלוקחים בחשבון בזמן קבלת ההחלטות. כך, שיש סרטים שהם באופיים "דמוקרטים" ויש סרטים שהם בעלי אופי "רפובליקני". זה מה שאני אומר, לא רומז.

    

   אני יכול גם לשאול אותך באותה הזדמנות : מי עומד מאחורי הפקת הסרטים הישראלים: "בית לחם", "שומרי הסף", "וואלס עם באשיר", "לבנון", "בופור", "עונת הדובדבנים", "גמר גביע", " אחד משלנו" ועוד רבים וטובים, לא הרפובליקנים??

     31/10/13 10:38:
   שמיכה לבנה קלילה מעורפלת לפני החורף.האלואין שמח שחר:]
     31/10/13 10:35:

   צטט: sbhsport 2013-10-31 01:02:47

   נערה יקרה, יש דברים שלא שוכחים....בטח שלא קרדיטים...שמיכה לבנה ופוסט צבעוני העיקר זה המוטו שלנו: נהנית? ספרי לחברותייך, לא נהנית? ספרי לנו....

    

   נהניתי יקירי!

   באיזה שהוא שלב. באיזור של בגן עדן גם קפץ לי שיר. רק לא הייתי בטוחה אם הוא מתאים.

   אתה יודע, לפעמים לשיר יש כמה חלקים. ואני והאסוסיאציות שלי.

    

   והבוקר. שזה לא מזמן. היה לי מקרה דומה עם שיר אחר. שבהקשר של מה שקראתי והגבתי התאים. כמו כפפה.

    

   אז הנה השיר מאתמול. ולגבי מה שקראתי. לא יודעת אם מתאים לעשות מה שאני עושה אצלי. שזה לשים פה לינק אז שולחת לך לפרטי.

    

   ''

     31/10/13 10:06:
   אתה רומז שהרפובליקאים או הצבא האמריקאי, מממנים בפועל סרטים כאלה?
     31/10/13 07:56:

   צטט: אמיר עמרמי 2013-10-31 07:31:35

   הלוט היה כמובן בהומור מושקע, ניסיתי להשתלב בשיחה עם מכבית. 

   קורה. 

   תודה. אגלגל

    

   צטט: sbhsport 2013-10-31 01:00:18

   אמיר, תודה רבה, אתה מוזמן לגלגל אחורה, בחודשים האחרונים אני משתדל להביא כאן אמנים שלא מקבלים חשיפה בארץ. לגבי לוט, אין קשר לדמות התנ"כית והמילה שבה עסקינן...

    

   סליחה שלא הבנתי את ההומור, אני קצת לא מחובר, עניין של זמן.

     31/10/13 07:31:

   הלוט היה כמובן בהומור מושקע, ניסיתי להשתלב בשיחה עם מכבית. 

   קורה. 

   תודה. אגלגל

    

   צטט: sbhsport 2013-10-31 01:00:18

   אמיר, תודה רבה, אתה מוזמן לגלגל אחורה, בחודשים האחרונים אני משתדל להביא כאן אמנים שלא מקבלים חשיפה בארץ. לגבי לוט, אין קשר לדמות התנ"כית והמילה שבה עסקינן...
     31/10/13 01:02:
   נערה יקרה, יש דברים שלא שוכחים....בטח שלא קרדיטים...שמיכה לבנה ופוסט צבעוני העיקר זה המוטו שלנו: נהנית? ספרי לחברותייך, לא נהנית? ספרי לנו....
     31/10/13 01:00:
   אמיר, תודה רבה, אתה מוזמן לגלגל אחורה, בחודשים האחרונים אני משתדל להביא כאן אמנים שלא מקבלים חשיפה בארץ. לגבי לוט, אין קשר לדמות התנ"כית והמילה שבה עסקינן...
     31/10/13 00:52:

   ערפל שמביא לשמיכה לבנה ותמונה של גן עדן [לא שוכחתאת הקרדיט לרותי] ופוסט צבעוני. אז שווה! ותודה! המשך שבוע טוב! :))

     31/10/13 00:48:
   חזרתי לקרוא שוב. תענוג. נראה לי שלוט זה בלשון נקבה, כאילו אשת לוט.. :-) לא? ושוב, השיר בסוף - לא הכרתי, עכשיו נעקוב אחריהן. כמובן במסגרת החוק, כן. תודה!
     30/10/13 18:31:

   טולי...זו הדלעת שלי....

   ''

     30/10/13 18:21:
   מכבית, זו נקודה מעניינת, אני חשבתי על זה גם ואם אנני טועה, זה תלוי במילה שלפני הלוט/ה אם היא מילת זכר או נקבה, אבל את זה המקצוע שלך, אז תרימי טלפון לאקדמיה. תודה ומהר להספיק עם השתילה...
     30/10/13 18:19:
   תודה רבה איציק אביב ומר רוח היקר, טוב לראותכם שוב בצל סוכתנו. תבואו תמיד.
     30/10/13 14:03:

   צטט: sbhsport 2013-10-30 07:52:00

   טולי מאילת, תודה זה מקסים.

    

   ...חחחח...שמחה שאתה אוהב את זה :)

     30/10/13 13:42:
   שמיכה של עננים - נשמע נפלא...
   בינתיים ה * אשוב בהנאה מחר אקרא ואגיב כרגיל. (- צריכה למהר בעריכת משהו ולסיים שתילה טרם גשם); לעניות דעתי יש לומר "לוט" בערפל ולא לוטה unless האקדמיה השתגעה לה שוב.
     30/10/13 11:53:
   מגוון.
     30/10/13 07:52:
   טולי מאילת, תודה זה מקסים.
     30/10/13 07:51:
   בועזק'ה, מזג האויר הוא אחת הסיבות שבעיתן אנחנו צריכים לשמור על כושר גופני, זה לא שאין כאן בטטות, אבל שמירה על כושר שומרת את המערכת החיסונית כנגד פגעי הקור. מצד שני, זה אפשרי בעיקר כי לא צריך לבזבז שעתיים בבנק...:)
     30/10/13 07:24:

   Happy Hallowin :)

   ''

   טולי מאילת.

     30/10/13 06:15:

   אני חייב לציין שיש בי קינאה בך על עניין

   הקט-רגל. אצלי זה כבר עבר מזמן, כלומר -

   הלהט של הנכונות לטיפת מאמץ בהשתתפות

   בעניין שכזה..., אין מה לומר, הפכתי לבטטת-

   כורסא של ממש.

   בכול אופן, ההצצה אל הצד השני של הענן, קרי

   אצלכם, עושה לי טוב:

   אצלנו, ממשיכה הסאגה המשפטית סביב 3 ראשי

   ערים שהוגשו נגדם כתבי-אישום ועדיין, הם הצליחו

   להיבחר שוב לתפקידם..., לך תבין...

   בלילה האחרון, הגיע אלינו הסתיו במלוא עוזו:

   רוחות עזות, ברקים ורעמים וכמות יפה של גשם. עכשיו

   התבהר והשמש אמורה לצוץ לה במלוא הדרה

   אומנם ישנם עוד אי-אילו נקודות למחשבה, אבל אלו

   השניים שאצלי נמצאות גבוה בסדר העדיפויות, מה לעשות

   אני שונא חורף מוצהר וגאה כמו גם עומד נדהם נוכח הסיאוב

   של המערכת הציבורית..., אכן כן, בנק לאומי: קרובת משפחה

   העובדת בסניף המרכזי הבטיחה לי תשובה בעניין..., נראה...

   ארכיון

   פרופיל

   sbhsport
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין