עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  פיד RSS

  חכמת הלב

  למי שמתעניין ברוחניות, מיסטיקה, ועידן חדש

  הזקן והילד

  2 תגובות   יום שני, 28/10/13, 18:44

  "לאורו של נר מתגלים סודות רבים", אמר הזקן לילד. "דע לך שכל סודות היקום נמצאים בכף ידך, תרתי משמע. מה חשבת? שתיוולד לעולם בלי שום יכולת או או הכוונה כדי להסתדר בו? כל שעליך לעשות זה להביט בלהבת הנר, לשאול בלב שאלה, ולהמתין שהנר הפנימי במרכז המצח ידלק. כתוב הכל על דף" ממשיך הזקן ואומר, "כדי שלא תשכח דבר באותו הרגע. כתוב בעיפרון, כי הוא עשוי מהטבע, מהאדמה עצמה, כמו הנייר שאתה כותב עליו".

  והילד רושם.

  *****************

  "אני אתחיל מההתחלה.

  בכל דבר בבריאה קיימים כל 4 היסודות: אש, מים, אדמה ואוויר. אפילו באדם עצמו קיימים כל היסודות. אך באדם קיים גם היסוד החמישי: נשמה. רוח החיים מפעמת בו, נותנת לו את היכולת לזוז ולחשוב. העולם נברא במחשבה, וכך גם האדם עצמו, היחיד בכל הבריאה, יכול לברוא הכל במחשבה. ככל שהוא חושב על הדבר יותר ויותר , כן היקום שולח לו את הדבר מהר יותר ומדויק יותר. היקום הוא מנוע חיפוש אינסופי, כמו גוגל הארצי, רק של כל הנשמות. אם תקיש מילת חיפוש שגויה, כלומר: ""רע לי, כואב לי, אני כועס, אני שונא, אני מקנא"", תקבל תוצאות שגויות שלא רצית. אך אם תקיש מילת חיפוש נכונה ומדויקת, למשל: ""`טוב לי, אני חי חיים מאושרים, אני שמח, אני מאוהב"", היקום ישלח לך תוצאות נכונות אותם ביקשת, ועליך רק לסנן אותן ולבחור את המדויקת והמתאימה לך ביותר."

  הילד לקח הפסקה, כי היד החלה לכאוב לו וצווארו היה קשה ותפוס, אך קולו של הזקן העביר בו צמרמורת כשדיבר. כאילו הדברים שהוא מספר לו הם סודיים, מסתוריים, ידע אסור. והוא הילד היה שותף בחשיפתם.

  ההפסקה היתה קצרה מאוד ולאחר מכן הזקן דיבר שוב.

  "מה האדם צריך לעשות כדי לגלות את ייעודו? פשוט- לעשות את הדבר שהוא הכי אוהב ולהעניק אותו לאנשים אחרים מדי יום. ללמד אותם את מה שהוא רוצה ללמוד.  בסיס כל הדברים הוא אהבה. אהבה היא המפתח לכל סודות היקום. ולאנשי הסוד, אמור להם:" הסוד הוא שאין סוד. יש רק אהבה, וחוסר אהבה". התמלא השראה. התמלא ענווה. התמלא אהבה. ומדריך האור שלך ישלח לך את אבני הדרך שלפיהם עליך ללכת. היזהר! אם לא תלך לפי האבנים האלו, תלך לאיבוד ותרד מבלי משים מהשביל בו הייתה אמור לפסוע, ותחייה חיים מלאי מהמורות וחתחתים…

  איך תזהה את אבני הדרך? ובכן, צריך להיות מורגל בעשייה כדי לזהות אותן. אינך יכול לזהות אותן אם אתה לא בתנועה, פוסע בשביל. כשעולה בך רעיון טוב ואתה אוהב אותו- גש מיד ועשה אותו. כי המחשבה הראשונה בראש היא בדרך כלל זו שנשלחת אליך מלמעלה, מהמדריכים שלך, ששותלים אותה בראשך כשאתה חולמני או מרגיש נהדר, כדי שהמסנן הביומטרי העצמי שלך- האגו- לא ישתלט על המחשבה ויעשה עליה DELETE.

  הרעיון נשלח אליך ממדריך האור שלך כאשר צומת דרכים בפניך ועומדת בפניך הזדמנות להתקדם להגשמת חוזה הנשמה שלך, הדבר שלשמו באת לעולם הזה, המטרה של מסע הנשמה שלך פה, בעולם הגשמי. התעלמות מהרעיון שצץ בך פתאום, תהיה בעוכריך, כי הדבר רק ידחה את הגשמת ייעודך. ואם לא תספיק להגשים זאת בתום תקופת שהותך בעולם הזה- מפאת מיליון ואחת סיבות שהתמצית שלהם היא ספק- אז חוזה הנשמה שלך ידחה לגלגול הבא, ונסיונות הנשמה שלך יהיו כואבים ורבים יותר עם כל גלגול שאינך משיג בו את תיקון הנשמתי שלך. וזה כמו מכנתא של גלגולים, חוב שנמשך לנצח וכמו כדור שלג הולך וצובר יותר ויותר ריביות עם כל שנה שעוברת עליך פה, בעולם הגשמי.

  אין הדבר מעיד שמוטב לך לגמור את עניינך פה כמה שיותר צעיר- כי אז יתכן שלא תעזור לאנשים רבים דרך אהבתך ונתינתך כפי שרק רצית- ואז חוזה הנשמה שלך יהיה מאתגר יותר בגלגול הבא שלך…

  הווי אומר, אם אתה רוצה משהו פשוט גש וקח אותו. אל תהסס. אין גבולות לאדם מלבד אלו שהוא יוצר לעצמו. עליך להתעלם ממוגבלויות אלה. גש וצור יצירה שהיא פרי אהבתך לעולם, לבריאה, והיקום ישלח לך מתנה גדולה ממנה. זה החוק הבראשיתי. זה, וקצת סבלנות והתמדה. כי הדברים זזים בעולם החומר פי מאה לאט יותר מאשר בעולם הרוח. כך שאם בעולם הרוח לוקח לך יום כדי להוריד ידע וללמוד משהו, פה לוקח לך מאה ימים רק להוריד במשקל 5 קילו, וגם זה במקרה הטוב.

  הנה תרגיל נחמד שיכול לעזור לך להאיץ מעט בהתרחשותם של הדברים: בעולם הרוח, כל החלקיקים שם נעים על האור, כי הם עשויים מאור. לכן, כתוב דבר על דף לבן, דמיין שהדבר כבר ניתן לך ואתה מרגיש אהבה ושמחה מכך שכבר הוא שלך, הודה עליו בכל ליבך, ואז כשעיניך עצומות נשוף עליו אוויר מלוא ראותיך שלוש פעמים ודמיין את חלקיקי האור שוקעים לתוך המילה הכתובה ומפיחים בה רוח חיים. עשה זאת כל יום, לפני שאתה הולך לישון ואחרי שאתה קם מהשינה, והדבר ישלח אליך מהר יותר. רק, כמובן, אל תשב ותחכה לו כמו תוכי. גש לפעול בדרך שתביא לך אותו.

  מהי הדרך אתה שואל? הדרך היא לקום וללכת אל המקום בו תשיג את הדבר הזה, בשמחה ובהתלהבות, ואז תעניק ליקום את הידע שצברת עד כה בכך שתעניק אותו לאחרים, ואז תתכונן לקבל אותו. אם תתנהג כאילו עדיין אין לך אותו, זה רק יאיט את תהליך ההגשמה, ואם תקבל דבר שונה שלא אותו ביקשת- זה אינו הדבר שאתה אמור לקבל, כי התכווננת לדבר שאינך חפץ בו. זה גם קורה. רק כתהיה פתוח לקבל את הדבר שביקשת, הכוונה כשתהיה בתדר של אהבה ונתינה, יתכן אף כשאינך חושב עליו כלל ומתעסק בעיסוקיך היומיים- רק אז, היקום ישלח לך אותו, כשפחות ציפית לו יותר מכל.

  כך הוא עובד.

  טלפון אחד, מודעה אחת, מילה אחת שתשמע במקרה- והדבר שלך. רק אל תתייאש. אמונה היא שם המשחק. אמונה תביא לך את הדבר בעוד שייאוש ירחיק אותו.

  אמונה ועשייה".

  ****************

  הילד שיחרר אנחה כבדה והניח את העיפרון מידו. הוא הרגיש שהזקן (הוא קרא לו `הזקן` כי בשבילו הוא היה זקן אבל בשביל אחרים לא) עזב אותו. זה כבר היה די מלא ליום אחד. הוא הרגיש שידו מעקצצת כשהדם זרם אליה שוב ואצבעותיו חזרו לחיים. השליטה של הזקן בו, כאילו הוא בובה על חוט, אין דבר שהוא יותר שמח ומפחד ממנו בעת ובעונה אחת .

  הוא כבר התכונן לצאת לשחק עם חבריו כשהזקן קרא לו שוב.

  כך זה, חשב לעצמו, אין לך רגע אחד פנוי כשאתה רוצה לקנות משחק מחשב חדש והתנאי לכך זה, שאתה צריך תמיד לשתוק ולכתוב.

  אולי זה היה שונה אם הוא היה חי בצד שמאל של המוח. שמה לפחות הדברים היו הרבה יותר הגיוניים….

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     29/10/13 21:23:
   תודה רבה, שמח שאהבת :)
     29/10/13 20:01:

   שי,

   נהניתי מאוד לקרוא את הדברים שהעלית כאן.

   הרבה חוכמה,

   וגישה חיובית לחיים!

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   פרופיל

   שימיארה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין