עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  ';

  BARND NEW DAY

  בירבור חיים אמיתיים ובדיוניים בעירבוביה

  0

  הומניסט בחייך, עזוב אותנו בשקט

  0 תגובות   יום שבת, 3/3/12, 11:13

  חמזה קשגרי אחד מסעודיה צייץ בטוויטר לנביא מוחמד ואמר לו: “ביום הולדתך, רציתי לומר שאהבתי את המורד שבתוכך, שתמיד היית לי מקור השראה ושאני לא אוהב את הילות האלוהות סביבך. לא אתפלל לך. ביום הולדתך אני מוצא אותך בכל מקום בו אמצא. אהבתי היבטים מסוימים בך, שנאתי אחרים, ולא הבנתי רבים יותר. ביום הולדתך לא אשתחווה לך. לא אשק לידך. אלחץ אותה כמו שווים. אחייך אליך כפי שאתה תחייך אלי. אדבר אליך כחבר ולא יותר”.


  התוצאה - 30,000 תגובות נזעמות ביום ! ומישהו הצליח לאתר את כתובתו של חמזה, וחבורות בריונים הסתערו על המקום במטרה לשבור לו את העצמות...הוא ברח למלזיה ונעצר שם ועתה הוא ממתין להסגרתו הוודאית לסעודיה, שם  כבר מוכנים לערוף את ראשו....מישהו אחר פתח למען חמזה עוצמה בפייסבוק למען הצלתו ולמען חופש הביטוי והמצפון....


  כך נפגשו נחום וירחמיאל.

   

  נחום: אני לא רוצה להתערב בדתות, אבל מר חמזה יכול היה להעריך בעצמו מה יעלה בגורלו.

  אני דוגל בנטילת אחריות. אם עריפת ראשים ואיברים אחרים היתה מעשה נדיר במדינות האיסלם, אפשר היה לטעון שדנים אותו בחומרה, אבל גם זה לא המקרה.
  מר חמזה החליט להיות פילוסוף, סבבה, הוא יכול היה לבחור מקום ודת אחרת להתפרע עליה, כי יותר משברור לנו - בהחלט ברור לו, מה המחיר.
  אחרי הכל, כשהוא יגיע לשמים ואללה ישפוט אותו על מעשיו, הוא יכול לגלות כלפיו הבנה יותר מבני אדם, ולהחזיר אותו לחיים או לפחות לבילוי עם כמה עשרות בתולות.

   

  בת קול:  צודק במאה אחוז. המוסלמים הם פראים.

  ''

  אנו היהודים הצדיקים הנאורים צריכים ללמדם נאורות מהי, ולא להיות רוצחים כמוהם ולהפסיק את הכיבוש לאלתר! ישוחרר הארכי-רוצח עדנאן לאלתר.

   

  נחום: אני לא חושב שמוסלמים פראים, להיפך.

  אצלם יש יותר סדר מאצלינו, אנחנו לא באמת צריכים לשמוע את יאיר לפיד מתנבא שבעוד 10 שנים נעלם מהמפה....
  לא יזיק שאצלינו יהיה גזר דין מוות, או עריפת ידי גנבים. נכון שיהיו הרבה מובטלים מהשב"ס, ונכון שברחובות הערים יתרוצצו הרבה קצוצי ידיים. אבל לפחות יהיה סדר ! שום בן זונה לא ישדוד יותר כספי עמותות נזקקים או יתכנן פיגוע עם המוני נפגעים או ימעל בכספי ציבור או יתקמבן על אדמות.
  יש לנו הרבה ללמוד מהמוסלמים.

  ולקינוח כדאי שתאזין לשיחה הבאה: http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FHJHGK&c41t4nzVQ=EM

   

  ירחמיאל: צריך להתחיל איפשהו ! מישהו גם שילם בחייו כדי שכולנו נודה לעובדה שהעולם עגול.

  חמזה קשגרי ידע בדיוק מה הסיכון שהוא לוקח ולכן הוא ניסח את מצפונו בצורה העדינה ביותר, וגם זה לא עזר. אתה טוען שהוא יכול לבחור ודת אחרת להתפרע עליה ? מקומות ודתות אחרים מסוגלים לספוג ביקורת. אפשר לשים את ישו בצנצנת שתן ולהפיץ פליירים של דוסים מאוננים עם טלית. אבל מי שמעליב את האסלאם ואת מוחמד נידון למוות. ולא רק בעולם המוסלמי. אקס מוסלמים ואירופאים כאחד נידנו לאותו גורל. אנשים כמו רושדי,גירט ווילדרס, לארס וילקס, איבן ווארק, וואפה סולטן, נוני דארוויש, איין הירשי עלי, קורט ווסטגארד, רוברט ספנסר ועוד גיבורים של דורנו שאף אחד לא שמע עליהם בגלל התקשורת המהממת שלנו ושל המערב. שגם היא מסתבר מפחדת לפגוע בדת השלום האולטימטיבית.

   

  נחום: להתחיל במה ? בלחנך דתות אחרות ?   

  הנוצרים מאות אלפי שנים מנסים לחנך יהודים, ומה יצא מזה ? שואה !
  עמי אסיה (המלוכסנים וההודים) מאלילים בשר ודם, לפעמים מנסים לחנך עמים אחרים, מה יוצא מזה ? תלמד את תולדות יפן...תראה את הודו, על הדרך תראיין גם טיבטים גולים בהודו אחרי שברחו מטיבס שבסין...אתה אולי גם חושב באמת שהחבר'ה של צ.קוריאה התפקעו בבכי אמיתי על לכתו של קצב גדול שהאמין שהוא אל...
  טוב, אז לידינו יש מוסלמים. דורות רבים יהודים ומוסלמים חיו בניהם בסבבה. מוחמד (הצעיר) אפילו השאיר הוראה לחבר'ה שלו שעליהם "לשמור את עם הספר". אז עכשיו אתה רוצה לתפוס עליהם תחת ולומר להם מה מותר ומה אסור  ?
  היהודים והמוסלמים מחשיבים את הנוצרים עובדי אלילים בגלל צלמו של ישו. אבל יהודים מוכנים למות על קידוש השם....ואילו מוסלמים מוכנים לערוף ראשים של קומיקאים בעניני הנביא שלהם....
  אלפי שנים אלו יכלו וניסו לשנות את אלו. הנוצרים שחטו והמירו, המוסלמים שחטו והמירו. היהודים לא כאלה ולכן נשארו רק 30 מליון אנשים...
  אז עכשיו, אתה רוצה להגיד לי שאיזה חמזה אחד אמור לשנות סדרי עולם ?

   

  ירחמיאל: להתחיל בלמנף רפורמיסטים ופעילי זכויות אדם מוסלמים וערבים.

  השמאל, שמגדיר את עצמו כנושא הלפיד של זכויות אדם, מתעלם מהם לחלוטין ונמצא במיטה עם כל קומוניסט וג'יהאדיסט על פני כדור הארץ. הליברטנים האמיתיים בעולם המוסלמי מסתכלים על המערב כמקור התקווה היחיד שלהם אבל בנתיים אנחנו נענים רק לכוחות שמדכאים אותם ורוצים לקבור אותם ואת המערב עמוק בתאוקרטיה הכי אכזרית על פני כדור הארץ.השמאלנים יכולים לצקצק והתחרקש כמה שאתם רוצים על שטחים ומתנחלים. המלחמה האמיתית היא על רעיונות. הוכרזה עלינו מלחמת דת לפני 1400 שנה. למרות הנרטיב שיהודים היו סופר מאושרים בעולם הערבי, היהודים סבלו ממעמד דיהמי נחות ומשפיל וכמות היהודים בעולם המוסלמי לעולם לא עברה את ה-2 מיליון לעומת באירופה, שלמרות הקור, הרדיפה האנטישמיות, היהודים הגיעו ל 17 מליון. קוראים לזה העם הצביע ברגליים.

   

  נחום: נרטיב זה דבר חשוב - וישראל הוא עם לבדד ישכון ובעמים לא יתחשב...

  העולם של היום הוא אינטרסנטי נטו, ולא תאולוגי. אני מניח שכשאתה מדבר על מוסלמים אתה מתייחס לערבים, ואלה יושבים על נפט (מקור האנרגיה של העולם). מבחינת המערב הנאור (כביכול) לא משנה איזה סוג שלטון ישלוט על ההמון (הנבער ברובו) כל זמן שהוא מבטיח שקט תעשייתי. קדאפי וסאדם נכבשו כי יש להם נפט והם אנשים רעים. במצרים, סוריה ותוניסיה מתרחש הסרט הרומנטי שאתה הוזה ואף 1 לא "מציל" את העם מבחוץ כי אין שם מי יודע מה נפט...כולם מעוצבנים על אירן וכנראה יזיינו אותה כי יש לה נפט ושליטה במיצרים חיוניים, ואילו באירן יושבים שיעים שמסוכססנים עם הסונים בנקמת דם 1400 שנים (וזה מענין את התחת של המערב) אבל לפי חזון אחרית הימים של השיעים המשיח שלהם אמור להופיע כשיהיה אסון גדול בעולם ורק השיעים ינצלו...עוד סיבה לפחד מאירן גרעינית וחרדית שתרצה כמובן לקדם את ימות המשיח...
  ישראל לפי התאוריה שלך היא כמו אירופה - החרדים מתפטמים בסבבה ולא תורמים כלום, מה יהיה בסוף ?
  גם פה, כמו בכל העולם (לרבות ברוקלין) צריכים להתפקח כלפי עצמינו, לרבות הימניים (שרובם צדיקים גדולים...), קודם תעשה למען עצמך ותגלח זקנים ופאות ותכריח אנשים לעבוד בזיעת אפם. כי לגבי העולם - איך אמר הנביא ישעיהו "פקוח אזנים ולא ישמע" – גם במובן שמה שקורה בחוץ מטופל ע"י מי ששולט בחוץ !

  היהודים מספיק הפיקו ישו אחד...זה בהחלט מספיק.

   

  ירחמיאל: אולי העולם שלך אינטרנטי אבל 50% מהמצרים לא יודעים קרוא וכתוב וזו רק דוגמה אחת.

  תוניסיה שאגב הייתה יחסית חילונית,עברה לשריעה, מצרים עכשיו של האחים המוסלמים שהם הבוסים של חמאס. 
  באשר לנפט, אם לא תחשיב את הסחר בנפט, התוצר המקומי הגולמי של כל המדינות הערביות יחד לא מגיע לזה של ספרד. אף אחד לא גונב מהם ולא נעליים. הם קיבלו את הטכנולוגיה מהמערב על איך לקדוח לנפט, והמיוחסים שלהם מתעשרים בצורה חולנית מהצורך של המערב בנפט שלהם. ואם אתה חושב שאירן תותקף רק בגלל נפט ולא בגלל הכוונות המאוד מוצהרות של הפסיכופת בשלטון, אז הפרופסורים בקמפוס שלך כרסמו לך תמוח טוב טוב. וההפלצה הזו שמה שבחוץ מטופל בחוץ ואנחנו נתעסק בפרזיטים שלנו? מה מאכילים אותם שם "בחוץ" אם לא דמוניזציה שלנו ושאיפות לשחרר את העולם מאיתנו? עכשיו כשאסד טובח בעם שלו, אתה רואה את אותה תגובה של מוסלמים באירופה שהרביצו לשוטרים וניפצו זכוכיות כשאנחנו נלחמנו בעזה? אתה אשכרה לא מודע לעומק של השנאה שלהם. זה רק מעיד על ההערכה הנמוכה שלך על הבריונים סביבנו, אני נותן להם קצת יותר קרדיט.

     דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   תגובות אחרונות

   ארכיון

   פרופיל

   רז הושידושי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין