עדכונים מעכבר העיר אונליין >
  cafe is going down
  ';

  רק על עצמי לספר ידעתי

  ארכיון

  תחרות תחפושות פורים

  1 תגובות   יום רביעי, 24/2/10, 12:15
   1.  כללי:
   1.1 הוצאת
  עתון הארץ בע"מ (להלן - עכבר העיר) מכריזה על תחרות תחפושות פורים כפי שיופיעו בתמונות שיועלו על ידי גולשי עמוד המעריצים של גולשי אתר עכבר קפה cafe.mouse.co.il (להלן – עכבר קפה) (להלן – התחרות).
  1.2
  התחרות פתוחה לכל הגולשים באשר הם, למעט עובדי "עכבר העיר" ובני משפחותיהם. "בן משפחה" – בן זוג, הורים, ילדים, אחים ואחיות.
  1.3 התחרות תחל ביום רביעי ה-24.2 ותסתיים  ביום שלישי ה-2.3 (להלן - תקופת התחרות).
  1.4 עכבר העיר רשאי לשנות את תנאי תקנון זה וכן להפסיק את התחרות ללא הודעה מוקדמת.
  1.5
  בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין התקנון לבין כל פרסום אחר, מכל סוג ומין, יגברו הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה. המודעות והפרסומים השונים הם לנוחות המשתתפים בלבד.
  1.6 השתתפות בתחרות מהווה הסכמה לתקנון.
  1.7 בהשתתפות בתחרות מאשר המשתתף כי הוא מסכים לתקנון התחרות וקבלת דיוור אלקטרוני מאת עכבר העיר, וכן פוטר את עכבר העיר מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, בלא יוצא מהכלל.

   2. כללי התחרות:
   2.1    בתקופת התחרות יתבקשו הגולשים להעלות תמונה שלהם מחופשים, לעמוד העכבר קפה, לאלבומי התמונות הייעודיים של התחרות.
  2.2  חל איסור מוחלט להעלות לתחרות תמונות בהן מופיעים אנשים אחרים מלבד המשתתף שהעלה את התמונה, שלא נתנו לכך הרשאה מפורשת.
  2.3 הגולשים יוכלו להצביע לתמונה המועדפת עליהם בעכבר קפה. המשתתפים בתחרות יכולים להעלות עד 3 תמונות שונות.
  2.4   משתתף שיעלה תמונה הינו אחראי מלא ובלעדי כי אין בהעלאת התמונה כדי להפר כל דין ו/או לפגוע בזכות צד ג' כלשהו, לרבות לפי חוק איסור לשון הרע, חוק זכויות יוצרים וחוק הגנת הפרטיות.
  2.5  שימוש בפרטים ו/או נתונים שקריים, לרבות הזדהות לאדם אחר, הצבעה באמצעות משתמשים פיקטיביים, ביצוע מניפולציה ו/או ביצוע פרסומים פוגעניים לא רק שיפסול את השתתפותו של משתתף שיעשה כן, אלא גם יקנה זכות תביעה ישירה להארץ כלפיו, בנוסף לנפגעים האחרים ממעשיו.
  2.6 מובהר כי משתתף מנוע מלהעלות תמונות קטינים שהוא אינו האפוטרופוס החוקי שלהם.
  2.7
   בהעלאת תמונה והשתתפות בתחרות מקנה המשתתף זכות שימוש בלתי חוזרת לעכבר העיר לעשות שימוש בתמונה, בכל מדיה ובכל זמן, לרבות שימוש מסחרי וקידום מכירות. 

   3. פרסים:
  3.1 הזוכה בתחרות יהיה מי שהעלה את התמונה שתיבחר על ידי צוות השיפוט כתמונת התחפושת המוצלחת ביותר. לא ניתן לערער על החלטת צוות השיפוט שהנה סופית.
  3.2  צוות השיפוט ייבחר על ידי עכבר העיר, ויכול שיהיה מורכב גם משופט חיצוני בודד.
  3.3 הזוכה בתחרות יקבל הודעה על זכייתו במסר אישי באמצעות עכבר קפה.
  3.4 הפרס לזוכה בתחרות הינו מצלמה דיגיטלית.
  3.5 הפרס שיחולק במסגרת התחרות הינו אישי ואינו ניתן להסבה לאחר, להחלפה, לשינוי או להמרה בכסף ולא בשווה כסף ולא בכל פרס או מוצר אחר.
  3.6
  במידה ויתברר לעכבר העיר כי המשתתף לא עמד בכל תנאי תקנון התחרות ו/או לא מסר פרטים מדויקים בעת רישומו לתחרות ו/או ביחס לתיוג האנשים בתמונה, עכבר העיר תהא רשאית לשלול ממנו את הזכייה, מבלי לפגוע בכל זכות אחרות שתעמוד לה כנגדו.
  3.7
   עכבר העיר שומר לעצמו את הזכות להוסיף, לגרוע, ולשנות את הפרס ולהציע פרס חלופי באותו ערך, על פי שיקול דעתו הבלעדי. 

  4. פטור מאחריות:
  4.1 המשתתף מתחיב באופן בלתי חוזר כי אין ולא תהיה לו ולכל הבאים בשמו או מטעמו, כל טענה ו/או  דרישה ו/או תביעה כלפי עכבר העיר, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה, בין היתר, בכל הקשור והמתייחס לתחרות, פרסיה ומימושם, ולא בכל הקשור לתמונות שהועלו לאתר התחרות על ידו או על ידי אחרים במסגרת התחרות ו/או לפרסומים שונים הקשורים לתחרות, לרבות אך לא רק, טענות ביחס להפרת זכויות יוצרים או זכויות מוסריות, פרסומי לשון הרע ופגיעה בפרטיות.
  4.2 עכבר העיר, מנהליה, עובדיה וכל מי מטעמה, אינם אחראים בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן בעכבר קפה, גם אם יהיה בהן כדי להשפיע על תוצאות התחרות.

   5. תנאים נוספים:
  5.1 עכבר העיר רשאי להפסיק בכל עת, ולאלתר, מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתו המוחלט והבלעדי, את התחרות, כולה או כל חלק ממנה, ו/או לשנות את תנאיה.
  5.2 עכבר העיר שומר לעצמו את הזכות לעכב ו/או לבטל את פרסום הפרס מכל סיבה שהיא מוצא לנכון, אשר יש בה על פי דין, לעכב ו/או לבטל את פרסום הפרס.
  5.3
   עכבר העיר רשאי שלא למסור כל פרס למשתתף שזכה בתחרות תוך הפרת איזה מכללי תקנון התחרות ו/או ביצוע מעשה של מרמה, עבירה או חוסר תום לב, גם אם היה זוכה אף ללא מעשה כאמור.
  5.4
  התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ופונה לגברים ונשים כאחד.  
  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     2/3/10 16:50:

   ולתחרות תחפושות אחרת - מולר סיימה את מבצע חלוקת התחפושות בפייסבוק אבל כעת מתחילה תחרות תחפושות - כולם מוזמנים לשלוח תמונות שלהם מחופשים ל"חולבת" של מולר ומי שיקבל הכי הרבה תגובות חיוביות יזכה גם בחבילה מוצרים מפנקת של Müller
   קישור לעמוד מולר בו מתקיימת הפעילות – http://www.facebook.com/pages/MULLER/306197741002

   פרופיל

   dana_me
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   תגיות